0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ben üç dört günde bir silerim hastalıkmı acaba 

39 Cevaplar

0 oy
(11,114 puan) tarafından
Genelde ilk ve son baharda mutlaka 1 kere silerim. Onun dışında gözüme çok kirli gelirse silerim ama kışın silmiyorum. Kışın zaten sildiğin günlük dayanmıyor  
(11,114 puan) tarafından
Canım seninki takıntı olmuş bence. Kötülemiyorum asla ama abartı gerçekten.. başka takıntıların da var mı varsa yardım alabilirsin
tarafından
Ohooo ne sen sor ne ben söylim şuan yardım alamam emziriyorum
(11,114 puan) tarafından
Öyle ilaçlık değil canım psikologdan alsan da olur bence. He hiç alamam diyorsan youtubeda Tülay Kök var onun videolarında mutlaka bulursun kendinle ilgili kısımları izlemeni tavsiye ederim
tarafından
Çok sağol cnm
(11,114 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gözüme nezaman pis görünürse oda senede herhal.olsun dört kere....
tarafından
Anladım cnm
0 oy
tarafından
Haftada bir mutlaka silerim canım çünkü pencereler tertemiz olmalı bana göre
tarafından
Aynen valla temiz olmalı
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Canım ne zaman isterse :D

tarafından
İyiymiş valla
0 oy
(1,034 puan) tarafından
 2 aya bir silerim bnde evi günde iki kere silerim toz günde 2 kere alırım tuvaleti de günde 3 kez kesin yıkarım:))
tarafından
Hahaha aynı ben
0 oy
(149 puan) tarafından
Bahçeli evde oturuyorum o yüzden ayda bir siliyorum çünkü sildikten hemen sonra tozlaniyor artık sinir oluyorum.
tarafından
Anladım cnm
0 oy
(1,108 puan) tarafından

Ben ilk taşıdığımda silmiştim :) sonra hamile olduğumu anladım 6 aydır silmiyom :D pis pis duruyor valla silemem de 5. Kattayiz doğumdan sonra sileceğim bıraz daha pis dursun :D

tarafından
Hahah kız ALLAH seni ne yapmasın canından önemli değil tabikide valla cnm haamikeyekn de çok siliyordum
0 oy
(10,676 puan) tarafından
3 4 aya bir anca silerim. Bi dünya işim var zaten bir de onla yorulamam
tarafından
Kız benimde Bi sürü işim oluyor bir gün böyle gönül rahatlığıyla oturup kahve içmemişim
(10,676 puan) tarafından
Boşver bacım ya dünyanın pasını kirini sen atamazsın sal biraz. Ne zaman göççez belli değil gerek yok o kadar incelemeye
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Valla oğlum doğduğundan beri hiç silmedim evi süpürüp silmeyi bile zor yapıyorum. Tek başımayım eşşmde çok yoğun çalışıyor aşlemde uzakta tuvalete bile gitmeyi erteliyorum çoğu zaman. Demek ki senin vaktin çok
tarafından
Kız ne vaktim çok sen beni gör iki çocukla oğlum hi duran bir bebek değil onu uyutup hemen işler egirişiyorum oda yarım saat durur. Benimde kimsem yanımda değil
0 oy
tarafından
Bir kaç ayda bir silerim
tarafından
Anladım cnm
0 oy
(19 puan) tarafından
0 oy
(3,707 puan) tarafından
Seninki gene iyiymiş bizim karşı binada bi abla var abartmıyorum hergun sabahtan öğlene kadar cam siliyor her Allah'ın günü
(42 puan) tarafından
Kaynanamdir o :-D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayda falan silerim valla yalan yok :D gunluk silmem
0 oy
tarafından

Annemden anneme silinir camlarım :) pekte sık gelmez farklı şehir sen düşün :D

0 oy
tarafından
Yilda iki kere        
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Kuzum tekli camlar var onları silebiliyorum on günde falan ama misafir odamin camları demirlerle birleşik bir kol bile girmiyor ayda bir daha fazla da olabiliyor
tarafından
Yok cnm benim salıionum camları büyük baya onların önünde de demir var ama sığıyırum
(5,720 puan) tarafından
Kuzum.bir çocuk eli gircek kadar boşluk var camla demir arasinda söylene söylene cam siliyorum ya
0 oy
tarafından
15 gunde bir canim siliyorum ben 4 tane camim var buyuk ama
tarafından
Salonunda iki büyük cam ve üçer cam oluyor salonun balkonunda var mutfak bolkununda var ve iki oda da var sen say artık
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  ben  hiç  silemiyorum  korkuyorum düşerim  diye  eşim  senede  1 siler 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 341 göst.
0 oy
8 cevap 2,543 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,228 puan) tarafından soruldu