0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (225 puan) tarafından
Kizlar kucuk.gorumcem sogugun teki ve muhabbetimiz yok.acaba msj atıp benle derdin ne diye sorsam mi

6 Cevaplar

+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Soğuk işte daha ne sorcaksin. Bende sogugumdur asla muhabbet sevmem .beş sorana bir cvp veririm.gorumce diye senle neden kötü olduğunu düşünüyorsun ki bazı insanların yapısı bu
(6 puan) tarafından
Kardesim onu nasil yapiyorsun o haraket əminin sana çok yardımçı oluyordur zira ben her kese çok guldugum için insanlar başıma cikar
(9,247 puan) tarafından
Bana mı dedin canım anlamadım.ewlendim zirzor atarlardı beni.eltime dedim senle paylaşacağımız bişey uok o 55 ben 33 yaşındayım sık sık konusmaktansa haftada bir konuşmak daha mantıklı. Görümcem de arardı acmazdim iki saat sonra geri donerdim... Enson bana ters olan bir hareket yaptı dellendim.kargo gelmişti bana onun evine ama.baktim almaya gidince açılmış kargo cingan çıktı orda.bebek kıyafeti almıştım ama içinden özel biseydr çıkabilirdi.
(6 puan) tarafından
Ben aynı evdeyim sizcə nasil soguk davrananilirim
(6 puan) tarafından
Bana da ogretin
(9,247 puan) tarafından
Aynı ewde zor canım ya ben uzağım
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Amaaan dertsiz başına dert açma sen kötü olursun sende onu takma görmezden gel olsun bitsin
0 oy
tarafından
Sen muhabbet ettinde sana cevap mi vermedi yoksa genel olarak yapısı mı bu ona bakmak lazım. Mesela ben öyle durduk yerde kimseyi arayıp sormam.
0 oy
tarafından
Canın sıkıldı başına dert mi almak istiyorsun bacım, soğuksa soğuk niye kişisel algılıyosun ki. Senle bir sıkıntısı yoksa bir saygısızlığı yoksa tamamdır.
0 oy
tarafından
Aman aman ağzını actırma başına da dert aldırma
0 oy
tarafından
Sana zararı yoksa hiç bulaşma ne güzel işte mesafe iyidir. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 569 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Funda_0104 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 393 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Ecrinininanasi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 525 göst.
13 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,150 puan) tarafından soruldu

381,456 soru

11,420,207 cevap

34,975 kullanıcı