0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından

Siz hiç acının tanımını yaptınız mı? Bir acıyı hücrelerinizde hissetiniz mi ? Küçücük bir bebeğin hayata tutunmak için çırpındığına şahit oldunuz mu ya da?
Eyüp Çınar bu acının tam ortasında , hayat ona acımasız yüzünü gösterdi henüz bu yaşta. Bu gözyaşlarının kaç zamandır aktığını biliyor musunuz? Ağlamaktan bir insanın göz pınarlarının kurulduğunu gördünüz mü ?
Oysa..
Günden güne eriyen küçük kalbindeki onulmaz acıları durdurmanın imkanı var.
Bu gözlerindeki yaşları dindirmek mümkün aslında .
Çekilen ızdırabın , acıların son bulması elimizde bizim.
Derdini veren Rabbim dermanını da veriyor işte. Umudumuzu artırmak acılarımızı azaltmak için bizimle birlikte olun. Bizi yalnız bırakmayın ki umudumuz da Eyüp Çınar da yaşasın.

VALİLİK ONAYLI İBAN NUMARASI:

BANKA :ZİRAAT BANKASI
ALICI: YILDIZ ALTUNTAŞ
İBANNO:TR65 0001 0001 8368 1500 6450 05
AÇIKLAMA: EYÜP ÇINARA CAN
TÜR: TL HESABI

image

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
            az çok demeden destek olalım instagram @eyupcınaracanol sayfamızı takip edelim destekleriniz çok önemli
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından

az cok demeyelim nolursunuz destek olalım :(

0 oy
(160 puan) tarafından

annesi ek  gıdaya başlamadı :( kilo alırsa ilaç alamayacak çünkü

0 oy
(160 puan) tarafından
            maddi manevi desteğinize muhtacız
0 oy
(160 puan) tarafından
           cevrenize anlatın ve sosyal medya hesaplarınız da paylaşın 1 kişi sizin sayenizde sesimizi duyar
0 oy
(160 puan) tarafından

İçten bir gülüşün içinde neler saklıdır oysa:

Koca bir hayat, büyük umutlar , mutlu bir gelecek , anne kokusu ...
Bir gülüşe sığdırır insan bazen koca bir ömrü. Bir gülüşün içindedir tüm mucizeler, tüm gerçekler o gülüşle anlam kazanır, tüm acılar bir gülüşle yok olur, tüm güzellikler donup kalır gülen bir çocuk sesiyle ...
İnancınız vardır gülüşlerin içine sığınmış, tüm gözyaşları silinip gider küçük bir gülümseyle, güneş gibi ısıtır içinizi içten bir gülüş, baharlar getirir kışlarınıza inat ve hayatı hatırlatır gözbebeğindeki gülüşler.
Bizim içimizde baharlar açıyor, güneş ısıtıyor yüreğimizi , sular çağlıyor leylak renkli dağlardan ...
Bizi hayata Eyüp’ün gülüşleri bağlıyor, bu gülüşler son veriyor acılarımıza .
Haydi! Siz de bize katılın, sevincimize, hayatımıza , geleceğimize ortak olun.

0 oy
(160 puan) tarafından

ÇINAR demek, büyümeyi bekleyen hayaller demek...
Umutlarımız çok fazla, korkmuyoruz, siz varsınız!
Eyüp Çınar'ı evladı bilen,
onun için mücadele eden sizler sayesinde kampanyamızı 52 gün içinde bitirebiliriz
Bu hayali beraber kurduk, bu umudu beraber büyütelim...
İmkanınız dahilinde Çınar'a can olmayı hiç bırakmayın

0 oy
(160 puan) tarafından

Nolur sesimizi duyun !
Sesimizi duyun...

Hangi vicdan bu çığlığa sessiz kalır, hangi kulaklar duymaz bu feryadı , hangi yürekler yanmaz bu ateşe ...

Bu gözyaşları hiçbir film karesinden değil, hiçbir hikayenin satırlarında geçmez bu sözler, hiçbir hayal sahnesinde bulunmaz bu yakarış ve hiçbir yürekte durmaz bu ağrı.

Bir evladını aynı hastalığa kurban vermiş annenin bu isyanına kulak verin. “Bir evladım daha ölmesin!” Dediğinde göğe yükselen yakarışları görün ve yıkılmış, tükenmiş bir bedenin acizliğine dur deyin nolur...

Bir evladımız daha ölmesin...
Nolur sesimizi duyun...
Sesimiz kısılıyor...

0 oy
(160 puan) tarafından

Siz beni ,
Gazetelerin üçüncü sayfa haberlerinde görürsünüz. Tek sütunda dört satıra sığmış bir canın hikayesi.
Siz beni,
Televizyonlarda alelade bir programın altı saniyelik bir bölümünde izlersiniz. Reklam aralarından daha kısa.
Siz beni,
Sosyal medyanın sanal sayfalarından okursunuz. Bir tık kadar uzak bir tık kadar yabancı .
Ben Eyüp Çınar,
SMA 1 hastalığının pençesinde 6 aylık bir bebeğim henüz. Hayalleriniz kadar bile yaşamadım , düşleriniz kadar tanımadım dünyayı. Çaresizliğim tedavisizlikten, korkum zamansızlıktan... yaşamak istiyorum, herkes gibi, sizler gibi, korkmadan düşünmeden yaşamak istiyorum yarınları bana elinizi uzatın. Beni hayata bağlayın.

0 oy
(160 puan) tarafından

Ben Yıldız Altuntaş,
Canından geçmiş bir annenin feryadı, çaresizliğin yangın yerine dönmüş yüreğin isyanı, gecenin uykusuzluğuna yenilmiş gözlerin şahidi, gözlerinin önünde eriyen bir canın annesiyim. Evladımı bana bağışlayın. Bu acıyı, bu feryadı dindirecek elinizi bana uzatın.
Boğuluyorum, bana umut kapısını açın.

VALİLİK ONAYLI TR HESABIMIZ.

BANKA :ZİRAAT BANKASI
ALICI: YILDIZ ALTUNTAŞ
İBANNO:TR65 0001 0001 8368 1500 6450 05
AÇIKLAMA: EYÜP ÇINARA CAN
TÜR: TL HESABI

0 oy
(3,820 puan) tarafından
Rabbim çıktıkları  yolda muvaffak etsin inşAllahhhh  . Cok üzülüyorum  gördükçe.  İnşAllahhhh  tez zamanda toplanır. 

Bu arada soy adin kizĺık soyadım.  AKBAL
(160 puan) tarafından
:) ne güzel bir tevafuk lütfen eyüp çınarı çevrenize de anlatın yardım etmek isteyen olur belki 1 liraya bile talibiz

İlgili sorular

+4 oy
85 cevap 871 göst.
0 oy
5 cevap 138 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 560 göst.
0 oy
16 cevap 360 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mybaby01. (1,015 puan) tarafından soruldu

376,699 soru