+4 oy
877 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından

imageÖncelikle verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Malatya da yaşayan 6 aylık bir yavrumuz , EYÜP ÇINAR ALTUNTAŞ SMA TIP 1 ölümcül kas hastalığına sahiptir.Yurt dışında tedavi olabilmesi için ve tedavi ücretinin toplanabilmesi için gönüllü ablaları olarak bir kampanya başlattık. Kampanyamız valilik izni kapsamında devam etmekte olup, gerekli izin evrağımız,hastane raporumuz instagram @eyupcınaracanol adresimiz de mevcuttur. Bana ulaşmak isterseniz sizlerle paylaşabilirim.Sizlerden naçizane ricam bu yavrumuz için valiliğimizin denetiminde olan hesap numarasına bütçeniz dahilin de destek olmanızdırbiz 1 liranıza bile talibiz.Kendi iletişim bilgilerimi de ekliyorum. İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum.

VALİLİK ONAYLI TL HESABI
ALICI: YILDIZ ALTUNTAŞ 
IBAN: TR65 0001 0001 8368 1500 6450 05
BANKA : ZİRAAT BANKASI
AÇIKLAMA: EYÜP ÇINARA CAN

EDA AKBAL :0544 227 24 44

image

image

85 Cevaplar

+4 oy
(2,323 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Keşke herkes bakıp geçmek yerine 10 TL de olsa bağış yapsa da bi yavrunun hayatı kurtulsa..

Bende Elif eva bebeğe bağış topluyordum resmini whatsap duruma fln attım ve 3 günde bin 20 lira bağış yapıp dekont attılar bana. Ama Elif eva bebeğimiz vefat etti :'( küçük bedeni daha fazla dayanamadı..

Bir çocuğa 10 TL 20 TL bağış yapınca kimse aç kalmaz açlıktan ölmez. Ama malesef insanlarımız yok efendim belki iyileşmeyecek yok belki parayı yiyorlar bahanesiyle bi sigara parası bi çay parası göndermiyorlar.. Halbuki bu bağışlar valilik gözetiminde toplanıyor. Mesela Elif eva vefat ettiği için ona toplanana para bugün valilik tarafından başka bir sma hastası bebeğe verilecek. Yani paramız boşa gidiyor diye korkudan göndermeyen bahane üreten insanlar bunu bilsin. 10 TL den ne olur ki demeyin damlaya damlaya göl olur. Ben whatsapa attığımda en fazla 100 lira gönderirler dedim ama gelen 20 TL 50 tl dekontlarla bin lira bağış yapıldı 3 günde. Sizde 2 dakikanızı ayırıp bir çocuğun elinden tutun. Bağış yapamıyorsanız bile onları Facebook instagram ve whatsapta paylaşarak başkalarının bağış yapmasına vesile olun. 

Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir ❤️

Lütfen saatlerce tlfon elinizde kalıyor 2 dakika bir paylaşım yapın yada eşinize hadi bugün çocuğumuzun sadakası olarak 10 TL 20 TL bağış yapalım deyin.. Emin olun 2 çikolataya o parayı veren milyonlarca insan var. Bugün çikolatayı bu meleklere ısmarlayın ❤️

tarafından
Gonderdim hesabimda 20 tl ye yakin vardi gene gondericem
(2,323 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin inşaAllah canım. Emin ol Allah size daha fazlasını verecek inşaAllah ☺️
tarafından
Bende bu akşam eşim gelince göndericem her gün 20 tlmiz çöp oluyor böyle yavrucaklara gitse ne olur sankş
(2,323 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Allah kabul etsin inşaAllah. Aylinim aynen canım bunada hep birlikte can olalım inşaAllah. Elif eva içimi yaktı başka çocuklar ölmesin :(
-Reklam-
+2 oy
tarafından
eşim akşam gelsin de canım söylerim oda atsın rabbim bu meleklere şifa versin 
(160 puan) tarafından
allahım birinizi bin etsin inşallah
+1 oy
tarafından
Paylaşımın için teşekkür ederim elimden çok birşey gelmez ama destek olmaya çalışacağım Rabbim sifasini versin kimseyi evladıyla sınamasın
(160 puan) tarafından
allah razı olsun
+1 oy
(160 puan) tarafından

eyüp çınarımız yaşaasın

............

post yukarı

+1 oy
(160 puan) tarafından
instagramda @eyupçınaracanol sayfamızı inceleyip takip edebilirsiniz. aklınıza takılan konular ile ilgili bana ulaşabilirsiniz iletişim bilgimi vermiştim. destekleriniz bizim için çok önemli
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar versin
(160 puan) tarafından
amin inşallah
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Kurban olurum veren Rabbime Rabbim ya şafi isminin yüzü suyu hurmetine şifa versin inşallah tez elden 
(160 puan) tarafından
amiinnn
0 oy
tarafından

Annemmmm yavrum benim ben yaptım inşallah kızlarda yapar çünkü hepsinin kalbi pırlanta gibi <3

(2,323 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sen bu imkanınla bile yapıyorsun ya Rabbim sana daha çok versin inşaAllah ❤️☺️
tarafından
Sağol canım benim keşke daha fazla olsa da versem
(2,323 puan) tarafından
Olsun canım 1 lira bile çok değerli onlar için ne kadar yapabilirsen o kadarını yaparsın zaten. Bende mesela bu ay 3 bebeğe gönderdim az az gönderdim imkanım bu kadar ama her ay 10 lirada olsa göndericem artık. İnşaAllah 10 umuz bin olur onlara ve hepsi iyileşir ❤️
tarafından
Amin inşallah yeterki iyileşssin :(
0 oy
(160 puan) tarafından

rabbim hepinizden razı olsun nekadar yüreği güzel insanlar var burada. biz 1 liranıza bile muhtacız gercekten :(

0 oy
tarafından

Post yukarı 

(160 puan) tarafından
nasıl post yukarda kalabilir canım bilmiyorum ben
tarafından
Kendi postuna yorum yap 12 tane nokda koy yada post yukarı çıksın yaz çıkar üste
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ekran resmi aldım eşime attım aticak inşallah rabbim şifa versin:( 
(160 puan) tarafından
çok teşekkür ederiz :(
0 oy
tarafından
EFT yaptım cnm.Allah şifa versin.daha fazla yardım toplansın.
(160 puan) tarafından
allahım razı olsun iyi ki varsınız
tarafından
Bnm de yavrum var cnm.Allah razı olsun hepinize.
(160 puan) tarafından
rabbim ona güzel ömürler versin size bağışlasın tırnağına taş değmesin inşallah
0 oy
(160 puan) tarafından
 maddi destek olamıyorsak cevremize duyuralım manevi desteğiniz çok önemli
0 oy
(160 puan) tarafından
   6 aydır devam eden kampanyamız yavaş ilerliyor maalesef. bebeğimiz hiç bir hasar almadı henüz eğer bu kampanyayı bitirirsek tedaviden alacağımız yanıt %98 olacak.nolursuhnuz siz de bzimle beraber zafere koşun
0 oy
(160 puan) tarafından
   post yukarı..........
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Az çok demeyelim bu yavrumuza 1 lira dahi olsa yardımcı olalım hiç bir yavru ağrı acı çekmesin yolun aydınlık olsun bebeğim 
(160 puan) tarafından
çok teşekkür ederiz
(1,120 puan) tarafından
Ne yapıyoruz ki eda hanım elimizden keşke daha fazlası gelse asıl teşekkürün büyüğü size sabrınıza merhametinize
0 oy
tarafından

Eşime söyliycem şuan memleketteyim inşallah yolliycam canim Allah razı olsun paylaştığın için vesile olduğun için Rabbim Şafi ismi hurmetine şifa versin yavrucağa:(

(160 puan) tarafından
allah razı olsun nasıl güzel insanlarsınız siz
tarafından
Annesini izledim kahroldum guruplarımıza da aticam inşallah lütfen duyarsız kalmayalım islam kardeşlik yardımlaşma dini müslümanım elhamdülillah diyen herkes elinden geliyorsa yardım etmeli 5 olur 10 olur :(
0 oy
tarafından
Eşime yazdım şimdi canım bir çocuk daha var 2 sine de gonderecez inşallah elimizden ne gelirse rabbim şifa versin inşallah 
(160 puan) tarafından
allah razı olsun sizden
tarafından
Amin kuzum senden de gonderdik  2 yavuryada Rabbım şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insallah 
(160 puan) tarafından
amin inşallah
0 oy
tarafından
Ah yavrum ne kadar tatli Rabbim ailesine bagislasin tez zamanda şifasını bulsun inşallah kurban olurum verene hic  dayanamiyorum ben çocuklara kahroluyorum elimde imkanim olsa nerde ihtiyaci olan varsa sorgulamadan verebilsem az cok demeden damlaya damlaya göl olur insallah yavruma :((
(160 puan) tarafından
:(((((((

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 561 göst.
0 oy
11 cevap 190 göst.
7 Haziran 2021 Aile kategorisinde eda akbal (160 puan) tarafından soruldu
0 oy