0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Mrb hanimlar yarın 40+1 olacam.yarin suni sancı ile yatisim var   çok korkuyorum ilk doğum. Benimle aynı durumda olan varmı.40 hafta olup suyu sancısı nişanı gelmeyen varmı acaba suni sancıyla doğum yapanlar

14 Cevaplar

0 oy
(549 puan) tarafından
Benim ilk bebeğimde sancım fln yoktu suni sancı verdiler baya kötü oluyor  :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlatmak istemiyorum allah yardımcın olsun rabbim bir avazda kurtarsın arkadaşım 
(63 puan) tarafından
Amin amin inşallah ya
0 oy
(44,604 puan) tarafından
İlk doğumum suni sancıyla oldu ikinci doğumum kendi sancim geldi ama suni daha zormuş kendin sancin daha iyimis
(63 puan) tarafından
Evet öyle diyorlar bende ondan korkuyorum süreci daha çok hızlandırıyor ama suni sancı demi
(44,604 puan) tarafından
Ben 7 saat çektim sonda doğum oldu
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım Rabbim yar ve yardımcın olsun. Benimde ilk gebeliğim. Bende çok korkuyorum. İnşallah sağlıkla bir avazda kurtulursun. Doğumdan sonra tecrübelerinide yazar mısın 
(63 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun rabbim sizinde yardımcınız olsun tek nefesde hepimizi kurtarsın insalalh tabiki insalalh kazasız belasız yazarım herşey yolunda gider
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım sağsalim al inşallah kucağına 
(63 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun sizdsn ♥️
0 oy
(73 puan) tarafından
Tam olarak beni anlatmıssın benmde sancım hiç bişeyim yoktu 40 artı1 de suni sancıverdiker yatışım yapıldı 10 saat kadar suni sancı cektim. Bebek gelmeyince hiçte acılamam olmayınca bide bebiş kanalada girmemişti. O yuzden sezeryana aldılar sezeryan doğum yaptım canım. Allah sanada kolaylık versin. Zor bişey deil kendinide korkurtma 
(63 puan) tarafından
İnşallah ya en kötüsü de o kadar sancidan sonda seseryan olması benim iki hafta önce 1 cm açıklık var dedi sizin hiç yoktu demi
(73 puan) tarafından
Ya evet bosu bosuna cektim ama bişey olmaz. Su anda mesela hiç umursamıyorum bile çğnkü. Sonuçta o anki acıydı o anda kaldı. Eninde sonunda doğdu şükür. Ondan takmıyorum  Benim hiç yoktu. Belki dahada açılmıştır seninki. Hareket yap bol bol. Allah kolaylık versin canım
(63 puan) tarafından
Sağlıkla gelsinler gerisi boş  ya amin Allah razı olsun
0 oy
(118,971 puan) tarafından
suniyle beraber epidural iste agrisiz sancisiz dogur
(63 puan) tarafından
Devlette yapmıyorlarmis ya keşke yapsalar ne iyi olurdu
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah suni sancıyla doğum yaptım korkma çok çok zor bir şey değil
tarafından
Sancınıyı ilk vurdu açılma durdu sonra bidaha vurdu gene 5cm kaldı 3. Suni sancıdan sonra daha fazla bekleyemedi doktor kendisi ebeye aldırdı doktor baskı yaptı benim pek doğal bir doğum olmadı toplamda 5-6 sürdü
(63 puan) tarafından
Yaaa peki bebek kanala hemen iniyor mu sancı esnasında
tarafından
Süreci daha çok hızlandırıyor korkmayın ama öyle çok şiddetli ağrılı çikşmicek bir şey değil
(63 puan) tarafından
İnslalah ya çok teşekkür ederim desteğiniz için
tarafından
Sağlıcakla kucağınıza alın
0 oy
(2,330 puan) tarafından
İlk doğumlar tecrübe oluyor kendi sancina benzemiyor tabi ama rabbim sabrını veriyor yine .ikinci doğumda bile bile okuyor neler taşıyacağını biliyorsun en azından 
(63 puan) tarafından
Evet ya ama.yine korku oluyor hiç yaşandığım şey ama bu gece nasıl sabah olacak bilmiyorum korkudan 9 da yatışim  sabah
(2,330 puan) tarafından
Korkma canım dua et bebeğine kavuşacağını düşün  cenneti kazanmak kolay değil 0km olacaksın inşallah;))
0 oy
(1,082 puan) tarafından
15 saat suni sancı çektim acilmam olmadı :/ sezeryana aldılar 
(63 puan) tarafından
Ya en kötüsü de o bende ondan korkuyorum boşa sanciyida Alaçam sezeryan olur diye sizin ilk doğum muydu açılma olmadı
(1,082 puan) tarafından
Evet ilk dogumdu :)
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Bana verdiler ama epidural de verdiler hemen hic bisey hissetmedim açılma ilerledi bebeğin kafası sis cıkcak diye sezaryene aldılar

Epidural alsan bile sakın hemen alma acılman ilerlesin öyle al bana bisey demeden verdiler direkt 
(63 puan) tarafından
Devlette yapacağım için epidural yok ya orda mecbur o şekilde olacak   ya bakalim
0 oy
(163 puan) tarafından
Çok felaket birşey Allah yardimcin olsun canm
(63 puan) tarafından
Amin insalalh ya
0 oy
tarafından
ben 41 +5 de yaptım canım neden hemen 40 da doğurtalim dediler 42. haftaya kadar bekleniyor normalde 
(63 puan) tarafından
Ya bende yüksek şeker çıktı sanırım ondsn risk almadilar doktor 40dsn sonrs riskli olur dedi sizin kendi ssnciniz mi geldi acaba
tarafından
şeker varsa o yuzden olabilir
hayır kendi sancim gelmedi hic suni aldım 24 saat tam 24saatin sonunda doğumum oldu
0 oy
tarafından
Korkma canm ben suni sanciyla dogum yaptim bol bol dua ettim surekli yuruyus yaptm sanci geldikce comeldim acilmam daha kolay oldu Allah yardimcin olsun sag salim al kucagina bebisi❤
(63 puan) tarafından
Yaaa insalalh çok teşekkür ederim  rabbim sizinkini de size bağışlasın inşallah ♥️
tarafından
Amin cumlemizinkini insallah ❤

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 253 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 250 göst.
0 oy