+1 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (1,080 puan) tarafından
5 yaşında kızım eylülde anaokuluna başlayacak. Yarın yazdırılacak. Okul ıyiymis devlet okulu ama eve uzak biraz .Tuhaf hissettim ya kendimde bu işteyim ama çocuğum için onu bırakamdim calisamdm bu yüzden. Uzak olması çok içime sinmedi ve nasıl göndercegm sabhtan gidip hiç görmeden bilmeden .Garip hisler ya tam tarif edemiyrm .Be hep gözümün önünde olsun istyrm sanırm. Var mı böyle hisseden okula yeni yazdıran siz de böyle düşünsüz mü 

14 Cevaplar

0 oy
(119,463 puan) tarafından
Diryaa gel diryanin kiz bugun basladi
(1,080 puan) tarafından
Hayırlı olsun ins ya ben bundan önce cok krese yazdırdk ara ara gitti yine icim sinmedi güvenemedm hep benimle olur okulda da diye düsunmstm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide seneye anasinifina gidicek. Bu sene kreşe gitti. Bende aynı senin gibi üzüldüm. Ama gelişip değiştiğini görünce içim rahatliyordu. İlk 1 hafta zorlanır sonra alışır merak etme.
(1,080 puan) tarafından
Canım cocuktan yana sıkıntı yok ki  kres denemelerimiz de oldu suregen olmasa da ara ara kızim sosyal zaten okula uyumlu ama ben kendim acısındn diyrm bırakmak
0 oy
tarafından
Ay ben nasıl yollarım.cok merak ediyorum kuzucuklarimi yaa sanırım hep kapıda beklerim alışana kadar
(1,080 puan) tarafından
Canım cocuktan yana sıkıntı yok ki  kres denemelerimiz de oldu suregen olmasa da ara ara kızim sosyal zaten okula uyumlu ama ben kendim acısındn diyrm bırakmak
tarafından
Bende kendi açımdan diyorum canım insan birakam
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Eylülde başlayacak olanlar için şimdiden kayıt mi gerekiyor?
(11,084 puan) tarafından
Bak işte cahilliğimi anladın mı :D devlet okulundaki anaokulları çıkar diye düşünmüştüm ben de. Sağol kız sana selena diyorlar ya çok gülüyorum ben de diyim miii :))
tarafından
Bak şimdi ogrenmis oldun işte :)
Diyebilirsin tontikim sorun yok :)
(11,084 puan) tarafından
Çok sağol :) nasıl da temiz kalpliysen şişko olduğum içine doğdu zaar :D tontikim ben de evet :)
tarafından
Ahah kiz o tontiklikten değil. Ben çok kullanirim o kelimeyi :D
(11,084 puan) tarafından
Olsun ben sevdim :)
0 oy
tarafından
Kayıtlar başladı mı ya
0 oy
tarafından
ahhh cnm ayni durumdayim suan daha okula yazdirmadim ama 5 oldugu icin mecbur.. o kdr saat ne yapar sikilmaz mi nasil ortami olur falan kafam allak bullak bnm de 
(1,080 puan) tarafından
Aynen evden o kadar saat ayrı kalmasi nasil olacak ben nasıl rahat edecem aklım orada kalacak zormus ya
tarafından
cok zor gercekten.. ama bir yandan da iyi olucak surekli bir aktivite hali ama bakalim yasayip gorecegiz
(1,080 puan) tarafından
Tabi ki hele şu donemlerden sonra cok iyi olack cocuklar acısındn
0 oy
tarafından

• 5 yaşında mi kayıt yapılır cnm. Oğlum 4 yaşında   çünkü gönderme k istiyom 
(1,080 puan) tarafından
Canm anaokuluna 5 yas itibariyle baslnir 6 yas da istege gore ilkokula baslatabiliyrsn ya
tarafından
Oğlum çok huýzuz okula gitse düzelir ddiýee düşündüm :(
(1,080 puan) tarafından
Krese gidebilir eger imkan varsa
tarafından
İmkan var tasinacaz orda uygun bir kreş bulursak  gönder rim
0 oy
tarafından
Aynı sorun bendede var kızım daha 4 yaşında ama okula nasıl yollucam onu düşünüyorum :( okul eve de yakın hani ondanda sıkıntım yok ama alıştım ya ona ondan heralde ;(
(1,080 puan) tarafından
Koruma icgüdusü anneligin vermis oldugu bir sey ki bir de ayrıca koruyucuysak zor oluyor ama tabi nereye kadar yanımızda kalacaklar illaki okul hayati olack vs Allah yardimcimiz olsun
tarafından
Hepimizin inşallah canim
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bende bu sene göndermeyi düşünüyorum ama korku var içimde bide hiç kendini koruyamaz ezerler diye de korkuyorum 
0 oy
tarafından
Çocuğunuzdakş gelişimleri fark edince keşke daha erken göndereydim diyeceksiniz 
0 oy
(181 puan) tarafından
bende canim kizim ilk gittiginde gayet mutluydu ben ağladım ama sonra alışıyorsun
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Gönderdgm ilk gün ağladığım aklıma geldi de :D

Geçer geçer alisiyosn, büyüyor sipalar ❣️
0 oy
tarafından

Anammm kayıtlar başladı mı ki ana okulu için benim oğlum halen tam konuşamıyo 6 yaşında bu yıl diyorum anaokulu olsun seneye 7 yaşına girince 1 inci sınıfa gider diyorum da bilmiyorum kararsızım bende öğretmenlere danışcam olmassa 

(1,080 puan) tarafından
Bu okul sınırlı kontejanı varms canm o yüzden bi tanıdik araciligiyla yaziryz sende arastr cocuguna gore karar verilir
0 oy
(342 puan) tarafından
Ya iyiki yazdiniz bu yaziyi benimde kizim 5 yasinda artik pandemiden okullar acik mi kapalimi tatile gircekmi girmicekmi hersey karisti bende gecen hafta bize yakin okulun sitesine girip baktim kayit islemi acik deildi yas tutyomu diye uygulamasi vardi bende gidip gorisiyim okulla cok tesekkurler 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 302 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
17 cevap 448 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Pilates Topu (2,447 puan) tarafından soruldu

381,072 soru