0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 1 yaşında şimdi elinde kumanda telefon sert bişi olunca koşa koşa gelip kafamıza vururlar sabah yatak yatıyoduk ortamıza aldık telefonu almış eline kaşımın üstüne taaak diye bir fırllatı şişdi şimdi aynı yere kumandayı vurdu aynı yere

8 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Onun oyuncak olmadığını anlatman lazım ve oyuncak olsa bile sağlık için zararlı demen lazım ama bir yaşında nasıl anlar bilemedim 
tarafından
Anlamıyor ki konuşuyorum kızım hayır yapmaa hayır diom hahaahha dio sanki bilerek yapar gibi :D
(13,202 puan) tarafından
Oyuna çevirmiş kuzum yaptığında köşede bekleme cezası ver
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ayy onu benim oğlumda yapiyooo
tarafından
Kızamıyorum daaa ama bunu oyun haline getiriyor tanımadığım birine yapsa
(44,603 puan) tarafından
Yok benimki bize yapiyo baskalarin yanında çok masumlasiyo cekiniyo kucağımda pısıyo
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Hayır yapma derken gülümseme. Sert bi tavırla hayır de. Gerekirse ses tonunu biraz yükselt ve kararli ol. Bazen gormezden gelip bazen kızma. Tavrin hep net olsun
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Benim kizda yapiyor bende aynisini ona yapiyorum daha yavas sekilde bakiyor cani aciyor bidaha yapmiyor yada bazen kaslarimi catip sinirli sinirli bakiyorum baska tepki vermeden kizdigimi anliyor ve yapmiyor benim kizimda 11 aylik aslinda anliyorlar anlatma bicimine bagli
tarafından
Anlıyor eevet cnm ama ne desem yok hatta gülüyor bide vurunca
(2,765 puan) tarafından
Sen daha sert bi tepki koy canim sana vurdugunda kiz sinirlendigini belli et daha sonra yanindan ayril konusma bi yarim saat bakalim ne yapicak
0 oy
tarafından
Tiyatro yap. Bebegini al kafasina vur onl aglaat bebegi deki cani cok yanmis uf olmis sonra öpün bebegi bir dah vurmayacaagiz sana de
0 oy
(195 puan) tarafından
Benim 3 yaşında hala yapıyor söz dinletemiyorum
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Of ya iki yaşına girecek bu hafta yeni yapmaya başladı annecim yapma bak çok acıyor diyorum gelip öpüyor iki dk sonra yine yapıyor 
(390 puan) tarafından
Bizde de aynı durum var şimdi de tekme atmayı öğrenmiş kimi görse vuruyo . Yapma dedikçe yapiyo
(1,939 puan) tarafından
Bence yapma deyince daha çok yapıyorlar sanki benimki bira büyük yine anlıyor ama daha çok yapıyor
(390 puan) tarafından
Vuruyo acıyı yazık bana diyom opuyo ama tekrar yapistiriyo eli de çok ağır:))
(1,939 puan) tarafından
Haha aynı benimki valla bide kendini yere atıp ağlıyor numarası yapıyor yapma deyince
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim oğlum da yapıyordu. Önce bikaç kez anlattım. Annecim canım yanıyor, bu güzel davranış değil vs. diye. Anlıyor aslında ama yok ısrarla yapıyordu. Kafasını duvara vuruyordu oyun diye ya da beni ısırıyordu. Baktım ısrarla konuşsam da yapıyor yapma demeyi bıraktım. Hiç yapma demedim. O davranışları yapınca hiç mi hiç tepki vermedim dikkatini başka şeylere çekip devam ettim aa araba geçiyor vs. diyip. 3 4 günde unuttu o davranışları. Bazen yapma demek de tetikliyor. O nedenle istemediğiniz davranışı görmezden gelmeyi deneyin. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 197 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,880 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,201 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu

379,332 soru

11,354,521 cevap

34,828 kullanıcı

...