0 oy
514 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Kızlar ay ben çok kilo aldım zayıflamam lazım kesinlikle bacağımda problem var kilo aldım için ağrılarım oluyor en hızlı şekilde nasıl kilo verebilirim boğazımı tutamıyorum ne yapmam lazım bana akıl verin lütfen ☹️☹️

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diyetisyen e git kuzum
(4,061 puan) tarafından
O koca boğazımı tutmazsam oda ise yaramaz ki ya
(5,828 puan) tarafından
İşe yarar merak etmeyin diyet listeleri haddinden fazla doyuruyor ama kilo verdiriyor :)
(4,061 puan) tarafından
Arkadaşım var olmazsa ona Bi koşu gideyim ben ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Dukan cayi zayıflamaya yardımcı canım bı aradtir
(4,061 puan) tarafından
Ay canım saol Bi bakayım
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Bende 66 dan 60 a düşmek istiyorum yok tutamıyorum kendimi 
(4,061 puan) tarafından
Ay bende 65 50 flan olmam lazım ömrümde bukadar kilolu olmadım ben giyinmek istemez oldum
(5,307 puan) tarafından
Ben kızımın artıklarını yemekten kilo aldım şimdide iştahlı oldum
(4,061 puan) tarafından
Ay benimde hamilesin bebeğe lazım ye yok işte doğdu süt olsun ye beni bu hale getirdi eşim şimdide aç kalma ye ama durduramaz oldum kendimi
(5,307 puan) tarafından
Aynı Vala doğumdan bir yıl sonra kilo almaya başladım ben normalde çabuk kilo veririm ama yürüyüşe pek çıkamıyorum çıksam gider Kilom. evde de durunca gir çık ye aldık kiloları evlendiğimde 53 kiloydum o günlerimi özledim ya
(4,061 puan) tarafından
Kız 45 kilo ile hamile kaldım ilk 13 hafta hiç bisi yemedim için 40 kg düştüm ben 13 sonra bir yemeye başladım allahtan 30 de doğum oldu yoksa 30 kilodan fazla almış olurdum ben çok aldim doğumda kızımın kilosu gitti tek kalan bana hediye ☺️☺️
0 oy
(194 puan) tarafından
Aralıklı orucu denedin mi
(4,061 puan) tarafından
Denemedim hatta duymamıştım kız
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kac kilosun?
(4,061 puan) tarafından
65 kuzum ya 45 üstüne hiç çıkmamıştım ben böyle olunca morelim bozuluyor aynaya bakasım yok vallahi
(6,681 puan) tarafından
Bende 42den 60kalkmişdim bi ara  son anda farkina vardim durdurdim kendimi 2aya 7 kilo verdim 53de takildim gitmedi kilom 2haftadir oglum okula basladi 52dusdum git gel yapmaktan ama diyet yapmadan dustum 52ye hedefim 48
(4,061 puan) tarafından
Ay bende 48 düşsem keşke gercktn dünyalar benim olur
0 oy
(704 puan) tarafından
Boğazını tutman lazm cnm başka yolu yok. Bende böle ara ara kndm verip sonra alıyordum geri baktm olmuyor diyetisyene başladm 2 ayda 20 kilo 3 ayda 25 verdim. Diyetsyen im bile çok şaşırmıştım bu kdr hzlı kilo veren nadir hastamsin demisti
(4,061 puan) tarafından
Off ben tutamıyorum eşimde yiyor deli ediyor beni biz yemekle doğmuşuz resmen Allahım ya nasıl duracak bu boğaz
(194 puan) tarafından
Kilon kaçtı peki  baya çok vermişsin
(704 puan) tarafından
Ben 80 le gebe kaldm 100 le doğuma girdim doğmdan snra veremedm 92 de kaldm sonra işte verince 67 ye düştüm. Boyum 1.70
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Boğazını tutamazsan zayıflayamazsin
(4,061 puan) tarafından
Bencede napam bilmiyorum
(7,654 puan) tarafından
Yapabilecegine inan
(4,061 puan) tarafından
Şuan baslayamam zatn de ameliyatliyim 1 ay sonra karar verip net başlamam gerek
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Cnm ben diyetteyim 3 ay oldu nerdeyse 15 kilo gitti benim sabah akşam yürüyüş bide ekmek makarna yok tek çeşit yemek salâta veya yoğurt eşimde eşlik ediyor 9kiloda o verdi bol bol tarçınlı su da içiyorum
(4,061 puan) tarafından
Kız benim eşimde ne yesek derdinde her dk çıldırtacak beni oda aldı başını gidiyor 100 geçti bende gidiyorum aldım başımı ay napariz biz böyle bilmiyorum
(2,049 puan) tarafından
Yaa maşallah diyetisyene filan mı gittiniz kaç kiloydunuz ve şuan kaç kilosunuz
(1,243 puan) tarafından
Yok cnm diyetisyene gitmedim kendi çabamız eşim 93 tü ben 89. ....... Çok şükür bana uydu ya ben diyette o değil olmuyordu
0 oy
(265 puan) tarafından
Boyun kac canim
(4,061 puan) tarafından
163 canım 65 de kilom
(265 puan) tarafından
Bence normal ya benimde boyum 163 72 kiloyum kiz ölemmi ben bende 65 olmak istyorum
(4,061 puan) tarafından
Kız Bn kendimi 45 üstünde hiç görmedim kıyafetlerim dizinden yukarı çıkmıyor delircem artık eski halimi özlüyorum
(265 puan) tarafından
45te cok zayfmis canim ya bence 60 olsan yeter
(4,061 puan) tarafından
55 de karar kıldık biz ☺️☺️60 indim Bi ara hiç belli değildi
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Günde 2 3 ltre su. 

Porsiyon azaltma

Bol egzersiz ve yürüyüş.. 

Her acıkma hissinde ılık su..

Ekmeksiz öğünler..
(4,061 puan) tarafından
Denicem canım çok saol
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bende sözde bugün başladım ama...:))))

Boğazına dur de azar azar ye ekmek kes düzenli spor 
(4,061 puan) tarafından
Kızımla ne güzel spor yaparız ama hahay kız kilodan ıh ıh bisi yaparken ☺️☺️
(8,965 puan) tarafından
Az önce oğlumla yaptım canım cıktı gel de düzenli yap:)))
(4,061 puan) tarafından
Ah valla aynı canım ameliyat oldum daha yeni o geçsin Bi şekilde yapicaz mecbur
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım ben fix15 diye bir kapsül kullanmıştım 20 günde 6 kilo verdim iştah kesiyor bol su içiriyor süper bise şuan emziriyorum 6 ay önermedi aldığım kişi 6 ay dolsun tekrar başlayacam doğumda kilo aldım biraz tavsiye ederim. Face sayfasında gönderebilirim yada nosunu çağla önerdi dersen yardımcı olurlar. Ben çok kişiye tavsiye ettim çok mennun kaldılar. Sadece bir yardımın olur inşallah.
(337 puan) tarafından
Lida var onun hakkında söylediğin setleri duymuştum canım lida da var ama onu tavsiye etmem
(4,136 puan) tarafından
Bak canim şöyle soyleyim bilgim soyle bende bir ara cok kilolu idim doktora gittim sordum bunu doktor dedi bana bunu hatta yasaklanmis ve buna ragmen internet üzerinden satış yapıyorlarmış tavsiyem size doktorun verdigi listeye uyarak zayiflamayi deneyin yavas kilo veriyorsunuz ama sağlıklı oluyor ben 6 ayda 15 kilo verdim bu sekilde listeye uyarak
(337 puan) tarafından
Anladım canım. Yine iyi vermişsin maşallah liste aklında ise bizim le de paylaşır misin? Ya bide listeye sürekli et balık yazıyorlar maddi durumu olan var olmayan var canım
(4,136 puan) tarafından
Suan liste yok canım bende ama akdeniz diyeti diye hatırlıyorum internetten bak istersen bi
(337 puan) tarafından
Tamam canım tsk ederim
0 oy
tarafından

Bizde tanıdık bir kaç arkadaşla gurup kurduk Watsap dan ordan başlıycük bakalım nolcek:D

tarafından
Babos, whatsapta birbirinize Rahime zıkkım ye, o yemeği bırak diye tehdit mi edeceksiniz :D
tarafından
Ahahaaa canan Karatay kesilecem milletin başına
tarafından
Çok sıkıldım babos nolur erkek postu aç bayılıyorum tipine :D
tarafından
Ahahaaa gece gece laaa adam gelecek birazdan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
0 oy
9 cevap 229 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAl (104 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...