0 oy
146 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 43 günlük alışveriş yapıcam ben şimdi 3-6 Ay mı almalıyım? Bebeğime çitli badi birde alt üst takım giydiriyorum yeterlimi ? 

7 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bizim burasi soguk ben yelek falan da giydiriyorum 2  bucuk aykik olduk b 6 9 ay aldim oluyor simdi
tarafından
Maşallah tombul demek ki bende havanın sıcaklığına göre yelek giydiriyorum
(1,921 puan) tarafından
Cok cabuk buyuyolar ya buyuk aldim suan da oluyor b i kac ay daha giyer sizde buyuk alin bence
tarafından
Haklısınız
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Valla büyük al hızlı büyüyorlar mesela oğlum 15 aylık 24 ay alıyorum 
0 oy
(38 puan) tarafından
3-6 ay ama yinede alirken bak 6 ay uzeride olabilir simdi bi anda büyür hiç biri olmaz  yeterli bence bu kadar giydirmeniz bi tek uyanınca terli olursa 15 dk ince yelek giydirin tamm
tarafından
Çok teşekkür ederim:)
0 oy
(561 puan) tarafından
Canim ne alırsan al buyuk al ve cok fazla esya alma cunku cok çabuk büyüyor yani aldigina degmez ama esnek kumaşli geniş olsun en onemlisi o
(561 puan) tarafından
Bu arada benim kizim 4 aylik ben 2-3 yas giydiriyorum 8 bucuk kilo. Cocuk kaldiriyo sadce emziriyorum mamada vermiyorum oyuzden hic kucuk alma
tarafından
Kadın emzirdigini mi sormuş bastırarak mama vermiyorum demissiniz ne saçma ya
(561 puan) tarafından
Seni ne ilgilendirir ?
tarafından
Maşallah kilosu iyi canım tartışmayın birbirinize saygı duyun tartışılacak birşey yok ki
0 oy
tarafından
42 günlük 6 9 giyiyor ben hep 3 6 almıştım hiçbiri şimdi olmuyor 
tarafından
6 kilo çıkmıştı 1 aylık aşısında bence aya göre alma kg ye göre al
tarafından
Maşallah kilosu çok iyi sadece emziriyor musun ? Kiloya göre nasıl alabilirim?
tarafından
Evet emziriyorum kıyafetlerin iç kısmında kg yazıyor oradan bakabilirsin çünkü aya göre aldığın zaman bazen kalıplar dar yada bol olabiliyor
tarafından
Maşallah benimde en son 1 aylıkken gittiğimde 4900 dü zayıf mi bilmiyorum 3660 doğdu 1. Ayında 4900 olmuştu
tarafından
Yok kız maşallah iyi kilo almış zayıfta değil benim bebiş kilolu doğdu ondan yoksa 1 ayda alması gereken kiloyu aldı sağlığı yerinde olsunda kg hiç önemli değil biz seninle aynı anda dopum yaptık galiba sana suni mi vermişlerdi doğum bir türlü olmamıştı belki yanlış hatırlıyorum dur
0 oy
tarafından
Zibin kisa kollu ustune uzun kollu kalin olmayan pamuklu alt ust pijama pijamayi ayakli alorsan coraba gerek kalmaz. Corap sıkıyor iz yapiyir ben hic giydirmedim
0 oy
tarafından
Ben iç zıbınları büyük alıyorum hep hemen küçülüyolar büyük olsa bile içinde kim görecek bence 6 9 al canım

Yaşadığın yer sıcaksa yeterli alt üst takım 
tarafından
Zıbınları büyük alırımda 6-9 Ay alırsam yazlıklarını çok büyük gelir en iyisi az alayım 3-6 ay olarak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Syma30 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.