0 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

kizlar benim 4 ay once dugunum oldu. ben izmitte yasiyordum. esim izmirli. izmitte kinam ve nikahim oldu. benim annem ve babam bosandilar zamaninda. ikiside evleniyorum diye beni istemediler evlendiler kendi yuvalarini kurdular dugunume bile gelmediler. benim herseyimi babannem ve dedem yapti. zaten onlar buyuttuler beni. nikahtan once babannem bana dediki burdaki nikahtaki takilarini kurdeleye dikicem hepsini dugununde boynuna asicam dedi. esimin de haberi vardi tamam dedik kotu bi niyeti yok kadinin. nikahtan sonra odaya gectigimiz gibi gorumcemler geldi boynumdan almaya calistilar kaynanam falan hepsi. ben itiraz ettim olayi anlatmaya calistim onlara. sonra aglamaya basladim kavga cikti bildiginiz. esim herkesi odadan cikattti. beni sakinlestirmeye calisiyo falan kendide kotu oldu agladi hatta. sonra kaynanam dediki ben boyle yuzsuz paragoz insanlar gormedim bilmem ne babannemin sekeri var zaten eli ayagi kesildi kadincagizin. bitek kayinpederim karsi cikti orda kaynanama falan çok bagirmis hatta. sonra aldilar bunlar takilari. o gun bugundur bizimkilerle konusmuyorlar. simdi benim dogumumda karsilasicaklar nolcak bilmiyorum strese girdim ya napmaliyim

4 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından

Sakin ol canim görseler bile birbirlerini konusmazlar olur biter , kaynananin gorgusuzlugu bu. Sen sakin ol o anda kaynanan konuşsa bile Babannen büyük olduğu için karşılık vermez susar vermesinde zaten öyle insana laf anlatlmaz 

(9 puan) tarafından
sagol canim allah razi olsun. ay rabbim kimsenin basina vermesin cok kotu bisey ya. bide bisey daha sorucam ? yanimda ilk babannemin kalmasini istiyorum dogumdan sonra sence trip atarmi bana
(38 puan) tarafından
Sendende Allah razi olsun kuzum. Atmasına atar ama bunu esine güzelce anlatirsin birşey diyeceğini sanmıyorum esinin o yüzden kaynanan isterse sürat assin önemli olan esinle olan duzenin ;)
(9 puan) tarafından
tmm kuzumm cok sagol.
(38 puan) tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Canım takiları neden alıyorlar üstüne mi kondular amaç ne ? Hangi taraftan taki takılırsa takılsın o karı kocanındır vermek isterse verir gelin ama buda nedir yani zorla almakta neyin nesi..esin konuşuyordu ailesiyle

(9 puan) tarafından
icinden aldilarmi bilmiyorum gunahlari boynuna dugun aksami diger takilarla beraber geri verdiler canim mecbur konusuyoruz iste ailesiyle ama benim ailemle kapistiklari icin cok uzuluyorum
(9,651 puan) tarafından
Onların ayıbı canım sen hiç üzme kendini bende takıları kendilerine aldılar sandım..  sen iki taraflara iyi ol onlar anlaşamasana sen hiç kendimi bi yıpratma tabi araları iyi olsun istersin ama degilsede bu onların sorunu
(74 puan) tarafından
Yine vermisler benim kayin pederim hepsine el koydu bilezik kuçuk altin para kolye yüzük ne varsa aldi allahindan bulsun insallah
0 oy
(355 puan) tarafından

Bende takilarimi qormedim bile nasilki boynuma takildi takilar o arada ailemle sariliordum aqliyordum falan kurdele boynumdaydi die sarilinca paralar dusuodu o ara biri boynumda aldi hatirlamiyorum kim olduqunu qorus o qorus daha qormedim takilarimi. 

0 oy
tarafından

kim paragoz belli canim keske babannen eldeeldenverseydi sana  

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 596 göst.
0 oy
5 cevap 339 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 530 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu