0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Bu ara sık görüyorum balık yağı içirenleri balık yemeyen bebekler için doktora sormadan kullanılır mı yoksa doktor mu gerek görürse verir. Benimki hiç balık yemedi daha. 13 aylık kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Canım doktorun bi değerlerine bakıp vermesi daha uygun bence her balık yağının içeriği farklı ihtiyaç karşılaması farklı oluyor en azından doktor bebeğin eksikliğine göre verir 
(25,224 puan) tarafından
Anladım cnm bidahaki gidişte sorcam
(1,472 puan) tarafından
Ben iştahsızlığı için götürdüm balık yağı değilde vitamin verdi argivit focus 1 haftadır kullanıyoruz memnunum bunada bi bak istersen canım
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim iştahsız değil çok şükür aöa balık yemediği için hiç merak ettm ben
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Biz doktora sormadan kendimiz aldık kullanıyoruz çoğu kişide öyle yapıyor sonuçta vitamin ne olacak ki 
(25,224 puan) tarafından
Hangisini aldınız kaç aylık
(2,972 puan) tarafından
Öğlen biri post açmıştı bundan kullann var mı diye ocean multi vitamin portakallı ondan bizimki de kıızm severek içiyor
(25,224 puan) tarafından
Tm çok sağol canım bakayım
0 oy
tarafından
Ben iştahsız ve balık sevmiyor diye almak istedim doktora msj attım güvendiğim doktor sonuçta hangisi alım diye sordum oda söyledi o gündür kullanıyorum illa doktora sormak gerekmiyor tabi
(25,224 puan) tarafından
Ben balık yedirmedim hiç daha kışın alamadık pazarda yasaktı hiç bulamadım burda. Hangisi aldınız ve kaç aylıktı
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ezcaneye sormuştum 3 yaşından önce kullanılmıyor demişti ama yine de bılemıyorum 
(25,224 puan) tarafından
Anladm cnm çok sağol
0 oy
tarafından
Valla ben eczaneden sorarak aldım mollers en iyisi dedi norvecin buz gibi sularındaki balıklardan yapıldığı için en iyisiymis kullanıyorum çünkü kızım çok halsiz gibi bide beyin gelişimine faydası olsun istedim aldım doktora sorsan onermez bence ama ben aldım şişe yarıya düştü hatta 
(399 puan) tarafından
Canim kızın nasil halsiz gibi mesela benimkinde  de var da onda n soruyorum ama yapısı böyle galiba diye düşünüyorum
tarafından
Ya zayıf zaten minyon tipli ama hemen yoruluyor mesela az kostursun yere oturuveriyor biraz yürüsün sonra ayağı takılmaya başliyor bacakları falan cansız biraz
(399 puan) tarafından
Canim ayni benimki de oyle anlattığın gibi minyon değil normal ama biraz yürüse yorulur ayakları dolanır uykusu gelir kan değerleri normal.cikti sen baktırdım mi artık yapısı herhalde diyorum
tarafından
Ben açıkçası kan değerlerine baktirmadim ama götürmeyi düşünüyorum goturcem yani bilmiyorum benimde bünyem zayıftır mesela biraz iş yapayım hemen yorulurum belki dedign gibi bünye meselesi de olabilir
0 oy
(13,019 puan) tarafından
1 yaş kontrolün de  yazdı doktorumuz 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 112 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.
+1 oy
5 cevap 92 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 108 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu

379,994 soru

11,375,135 cevap

34,858 kullanıcı

...