0 oy
493 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (105 puan) tarafından
İlk ben anlatayım

Nikah memurunun ayağı kaydı merdivenden düştü :) nikah memurunun ayağını kaydıran çift olarak köyde bizi konuşuyorlardı :) 

30 Cevaplar

+1 oy
(118,999 puan) tarafından

evlendim daha ilginc ne olsun :D

tarafından
Dksjsksksksj
(118,999 puan) tarafından
ahahahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözüm yandı 

Görümcemin saçını yoldum 
tarafından
Anladım nick'li arkadaş nikahim düğünden 7 ay önce kiyilmisti kendi babası bile pes dedi kızınin yaptıklarına eşimde gık dahi demedi abartmadim onun yaptıkları yanında az bile
(9,247 puan) tarafından
Bir arkadssimda düğününde gorumcesini dovmustu. Ellerine sağlık demistim
tarafından
Valla bazen hakediyolar 4 yıl olacak evleneli şimdi bin pişman ne eşim ne ben yüzüne bile bakmıyoruz sandiki kocam ona uyar ama hamd olsun benden yana az şeyler yapmadı bana 3 tanesi dünya iyisidir ama bu şeytanın Erzurum şubesi şimdide kızımı okula falan göndersem halasindan dedesinden onay almam lazımmış öyle diyormuş adını ben koydum diye neler demiş arkamdan
(9,247 puan) tarafından
Neyin izniymis kız çocuğu yaparken de izin alsaydın ya:)
tarafından
Onlar bu kafada canım kizi orta okulu bitirdi amcası okumasin yeter dedi diye liseye yollamadı kızını
0 oy
tarafından

Asiri topuklu giyen bi kadın horonda düştü hastaneye götürdüler. Bi de ikinci düğün mevlütlü olmuştu eşimin dedesi imam o yapmak istedi normalde 3 saat olarak ayarlandı ama biz 1 saatte bitirdik sıkıldık diye :D eşim keşke 2. Yi de oyunlu yapsaydim çok eğlenceliydi demişti :D

(105 puan) tarafından
Ahahaha allahtan dedeye bişi olmamış
tarafından
Yok kız ama kabul ettiğimize pişman olduk çok sıkıldık baktık davetliler de sıkılıyo hemen bitirdik :D ama 2 gün öncesinde sıkı oynadık o yüzden içimizde kalmadı Allahtan :D
0 oy
(2,011 puan) tarafından
kına gecesinde kinayi yakacaklari zaman sandalyeden sırt üstü yere düştüm çok kötüydü 
(105 puan) tarafından
Olabiliyor böyle kazalar bazen :(
0 oy
(324 puan) tarafından
Pandemide yasaklara denk geldi düğünümüzü jandarmalar bastı herkes bi anda yok oldu korkudan gelin arabasına koşa koşa gittim eşimde düğün yerinde beni arıyormuş herkese nerde diye sormuş :)
(105 puan) tarafından
Ahahaha tam film cekilecek Bi konu olmş sizinki
(324 puan) tarafından
Birazcık öyle oldu :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Düğünde değilde nikahta yol yağım çalışması yüzünden haliçten taksime kadar yürüyerek gitmiştik bide adet olmuşum o gün ağrım çok söyleyeceklerim bu kadar :D 
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ılık ılık :D off ne sinirliydim ben yaa
(964 puan) tarafından
Kizz bende o gun adetliydim :D
(10,163 puan) tarafından
Takıda oldum tam eşime dedim bana bir şey oluyo diyo bayılcan mı :))
(964 puan) tarafından
Kollarina bayilcam de :D
(10,163 puan) tarafından
:) adamın şokunu düşünsene
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Başıma biey gelemdide nikah günü arkadaşımı almaya gelin arabasıyla gitmedim doye bana küstü. İki ayağım bir papuctaydi kızın keyfine ayağına gitmem lazimmis
(105 puan) tarafından
Asdfsa ilginç
0 oy
tarafından
Nikâh memuru açtı her dk bugün kahvaltı yemedim diyordu neyse nikah bitti tam eve gidiyorduk  bizi aradı imza atman lazım diye geldik yine aradı yanlış yere imza artırdım diye açlık kafasına vurmuştu 
0 oy
tarafından
İstememde anneannem hastalanmisti esim de gitmisti damat ortada yoktu . Simdi olsa gitmez :)
0 oy
tarafından
Eşimin dayioglu ile onun karısının aşığı kavga etmişti.
0 oy
tarafından
Nişanda kayınvalidem sana yarımlık takacağım demişti Bir de ne göreyim kendi takmış. Herkes onu konuşmuştu gelinine kolye kendini de yarımlık takmış gelmiş koyun gibi diye.
0 oy
tarafından
Benim çatlak görümcem gelin kuşağımı baya bi kesip diğer nişanlı eltilerime vermiş alın yutun siz de evlenin biranönce diye ne alaka anlamadım şaka gibiydi:))) 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Kayınvalidemgil bir çeyrek bile takmadı hayatım da gördüğüm en garip düğün benim düğünümdü bu nedenle :D
0 oy
(15 puan) tarafından
4 yıl nişanlı bekledik tam düğünümüz ün olacağı sene korona çıktı, düğünümden 1 gece önce de korona olduk ailecek :)) düğün 1 ay sonraya ertelenmişti hayattaki şansımda Nirvana yaptım resmen :) 
0 oy
tarafından
Seminer doneminde evlendim ilk dugunden sonra sabah bi ton makyaj ve yapili sacimi bozup seminere gittim 7 de zaten 4 te mi ne uyumustum. 
0 oy
(916 puan) tarafından
Gangnam style oynarken kocaaa gelinlikle düştüm yere yuvarlandım :)))
0 oy
(31 puan) tarafından
Düğünü olmayan pandemide evlenenler el kaldirsin 
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Tam kuaförden çıktım gelinliğimin altına kocaman diken topu girmiş haberim yok arabaya biner binmez bir bağırdım ama nasıl battı diken :-)) eşim çıkardı dikeni gelinlikten
0 oy
(15,778 puan) tarafından

Düğünde degil nisanımda oldu. 5 taşımı çalmışlardı :'(

0 oy
(10,163 puan) tarafından
Kufaöre eşim geç kaldı çünkü trafik vardı artık toplandı gidiyordu herkes bendeki panik felaketti kaza mı yaptı diye. İlk düğünde de kız kardeşim 3. Kattan telefonunu düşürdü tam ben evden çıktım pat eteğine düştü gelinliğin ekranı bin parça oldu :) takı kurdelası unutuldu düğün pastam maketti ve iğrenç bir sarı ile boyanmıştı. Ama yine de hepsi çok güzeldi :) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 380 göst.
0 oy
16 cevap 847 göst.
0 oy
14 cevap 261 göst.
0 oy
9 cevap 541 göst.

377,264 soru

11,289,970 cevap

34,702 kullanıcı