0 oy
494 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (105 puan) tarafından
İlk ben anlatayım

Nikah memurunun ayağı kaydı merdivenden düştü :) nikah memurunun ayağını kaydıran çift olarak köyde bizi konuşuyorlardı :) 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eltimin kızı o zaman 2 buçuk yaşındaydı düştü kafası kanadı tam dans sırasında neyseki ciddi bir şey yok küçük bi cizik oluştu o kanadı 1 ayda geçti gitti zaten 

Biz salona gelmeden 1 dakika önce dağılmış bir kavga olmuş polisler gelmiş silahlar çekilmiş iki düşman bizim düğünde karşı karşıya gelmiş polis ortalığı dağıtmış biz gelmişiz hemen 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Düğün günü kocam bey yetişememiş hazırlanamamış benimde kuaförde işim bitince kuaförden kaynım gelip almıştı 
(105 puan) tarafından
Onu bnde yaşadım kaynım la gitmiştim
0 oy
(1,539 puan) tarafından

Benimde kına gecem bitti yatak kınası yakıldı annem hastalandı sinir krizi geçirdi elimden kinayi sıyırıp hastaneye gittik gece sabh döndük gelin esarpbini utuledim yattım sabah gelince yarım saat sonra gelin başı için kuaföre gittim gelin alma falan oldu eve geldim kaynnamlarin eve gelinir ilk once oturduğum yerde uyuyordum biri birşey diyodu duymuyordum bile geceyi zor ettim birde gece uyudum eşimin sesi değişmişti düğünde bagirmaktan sonra oda karanlık eşimde rüya goruyomus bir konuştu rüyasında bende ilk gün nerde oldugumu yanımda kim olduğunu bilemedim uyku sersemi çığlık çığlığa kacmistim eşim benim aşkım diyo bagiriyo arkamdan ama kim duyar :):) ilk iki gece aynı şeyi yaşadım üst üste korktum şimdi karanlık fobim oldu karanlikta uyuyamam uyurken ışıklar gitse bile gece lambasının isigi söndüğü an gözümü açarım

0 oy
tarafından
Esimle düğün salonuna küs olarak girmiştik şaka gibi ya :)))
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Gelinliğime sigara izmariti yapışmış sönmemiş birde. Arabaya bir bindiik benden dumanlar çıkmaya başlamıştı . Önce korktuk sonra güldük halimize
(105 puan) tarafından
Hahah yaniyorsun Fuat abi meselesi
(6,047 puan) tarafından
Çığlıklar atarak arabadan inmiştim herkes bana bakıyordu o sırada izmariti çıkardık birtek altta ki tarlatan yanmıştı biraz
0 oy
(964 puan) tarafından
Esimin adetlerinde gelin alininca en az 5 6 saat oglan evine gidilmez is keserler yol keserler bide o gun adetliydim en sonunda dayanamadim yeter artik indirin altima yapicm demistkm esime oda solemis gelin rahatsizlandi artik indirelim diye bide arkadasi gelmisri yenge dua et böyle oldu yoksa daha inemezdin 4 saat arabada beklemistim o sicakra Allahtan klima vardi arabadada :D
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Düğünde değilde kınamda ablamın kızı eteğime bastı yere yapıştım 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kına gecesinde kinayi değil beni yakacaklardi az kalsın:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 382 göst.
0 oy
16 cevap 847 göst.
0 oy
14 cevap 264 göst.
0 oy
9 cevap 545 göst.

379,052 soru

11,346,043 cevap

34,812 kullanıcı