0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (5,341 puan) tarafından

:( bir sene oldu gıtmedık daha kızım 9 aylık oldu temmuzda 10 aylık olacak daha hiç gormediler 5 saat uzaktalar ben istanbul da onlar tekırdag da otryo çok özledim :(;)siz nezman dan beridir görüşmüyorsunz kaç saat uzaktalar 

47 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
1 bucuk ay olmuştur valla 
(5,341 puan) tarafından
Ben geçen sene hazıranda gtmştm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben gitmedim ama onlar gelirler 
tarafından
yok gülüm macirim ben Selanik göçmeni dedelerimiz ama doğma büyüme Bursa'lıyım çok güzel bi köyünde doğdum. Evlenince İstanbul'a geldim.
(5,341 puan) tarafından
Bna braz oyle geldi de bursa guzel yer Gemlik'te çok güzel bir yer
tarafından
Gemlik Orhangaziye yakın bizim köy de Orhangazi 'de. Ama havasi falan güzel değil çok sicak nem fazla bi anbenisi güzel tarafi yok kiizz
(5,341 puan) tarafından
Vala ben çok beğendm sahil falan vardı ablamın evıde hamitlerdeydi oraya da gelmştim küçükken hoş guzel bir yer
tarafından
eskiden evet güzel olabilir ama artik ne bileyim pek bi güzel gelmiyor
0 oy
tarafından
5 dakka uzakliktalar. Dün ordaydım :) aileden uzak olmak zor. Bisey oldumu aklin heo orda kalıyor. Doktorlar ablamdan kanser süpheleniyorlardı hemen gittim dayanamadım cok sukurki yakıniz ve cok sukur kani temiz çıktı netlestikten somra evime geldim 
(5,341 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm ne guzel yakınsınz keşke bnmde oyle olsa
tarafından
Allah razı olsun canım. Insallah en yakin zamanda görüşürsünüz
0 oy
tarafından
1 buçuk saat sonra kardeşin beni almaya gelecek götürmeye en son 1 hafta önce gitmiştim 
(5,341 puan) tarafından
Ne guzel benm uzakta işte
0 oy
tarafından

5 aydan sonra anacigimdayim. 1.5 ay kalcam inşallah :) 

Darısı başına
(5,341 puan) tarafından
Oo iyimş kız temuz 10 gbı gdecem 15 gun kalacam bnde 1 ay isterdım kalim ama eşim çlşyor mesai fln ypyor brwz zor
0 oy
tarafından
3 gün önce  gittim ben 

10 dakika uzagimdalar
(5,341 puan) tarafından
İstedgın zman gdyrsan ne guzl
0 oy
(619 puan) tarafından
Dogum olunca gidemem diye 1 haftaligina gittim gecen hafta geldim. 3 ayda bir gittim 1 hafta 10 gun kaldim daha 10 aylik evliyim gerci. Daha sonra cocuk vs olavak gidecemeyecm farkindayim
(5,341 puan) tarafından
Evet ilk bşta bnde 4 5 kere gtım ama byle 1 hfta fln kaldım bebek olunca gıdemedim vala
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Gecen sene agustusta gittim. 
(5,341 puan) tarafından
Bnde hazıranda :(
0 oy
(2,070 puan) tarafından

1 ay sonra tam bir sene olacar aramızda binlerce kilometre var. Aslinda gidecektim ama annemler buraya taşınıyor 1 ay sonra o yüzden dişimi sıkıyorum :D

(5,341 puan) tarafından
Ne guzel bnde tekırdağa taşınmak istiyorum ama bi ara oyle düşündük eşim ailesi nye burda galıba ondan oyle sustu artık
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Cumartesi geldim canım 5 gün durdum ama insan ne kadarda dursa doyamıyor ailesine 
(5,341 puan) tarafından
Ben geçen sene bugun oradaydım bebeğim kocaman oldu daha gtmedım
(2,565 puan) tarafından
İnşallah en kısa zamanda kavusursun canım
0 oy
tarafından
Neden gitmiyosun uzakta degil.cok
(5,341 puan) tarafından
Cnm havalar soğuktu bebeğim küçüktü eşim yılbaşında işe başla dı para yoktu bayram dedık yasak geldi bayram bııtı flab derken 10 temuz da eşim dyır gndercem senı taa bayrama kadr snra bayramı brlkte geçirp gelrzz dyor
0 oy
(601 puan) tarafından

2 sene oldu gitmedim enson ogluma 4 aylik hamileyken gittim oglum bir bucuk yaşinda simdi ve bidaha hamileyim 7 aylik halaaa gitmedim :'(

(5,341 puan) tarafından
Bnde geçen sene bugun gtmştm kızımda hamileydım oda 10 aylık olacak artık bu ayın 10 da eşm gndercem senı dedı çokmu uzak cnm sana hngı şehrde ler
(601 puan) tarafından
mersin deler canim ben istanbuldayim  bende dogumdan önce gitmek istedim ama esim izin vermedi orda bisey olsa falan diye oglum bir bucuk yasinda onu bile daha gormediler bu dogsa da en az diger yaz a kadar gidemem
0 oy
tarafından
Kız tekirdağ İstanbul yakın neden gidemedin ki
(5,341 puan) tarafından
Cnm eşim işszzdi havalar soğuktu snra eşim yılbaşında işe başladı daha yenı toparladnık bıde kızım hep gazlı ydı hep ağlardaı ilkbşta bayramda dedık yasak geldı byrmda biti işte artık temuzda inşallah gdecem 15 gun kalacam
0 oy
tarafından
Ben bayramda ordaydım 18 saat uzaklıkta oturuyoruz  seninki yakınmış 
(5,341 puan) tarafından
5 6 saat cnm keşke aynı semte olsaydık
0 oy
(1,238 puan) tarafından
O kadar uzak deil wipler var 2 saate gidebiliyorsun biz her hafta sonu giderdik tekirdağ çorluya bence o  kadar uzak deil bide wiple gitmeyi dene canım hem az kişi hemde duraklarda durmuyo otogara gitmene de gerek yok
(5,341 puan) tarafından
Wip ne kız
(1,238 puan) tarafından
Küçük dolmuşlar var saat başı sefer yapılıyo bide erken gidiyorsun
0 oy
tarafından

Şimdi geldim ordan kendi arabamla 15 dkk sürüyor   her gün mutlaka giderim.  Gitmedim gün eşim git bı bak napiyolar. Evde erkek yok der sanki ben erkeğim 

(5,341 puan) tarafından
Bizm araba olsaydı gderdık eşimde çlşyor mesai fln ypyor inşşalah bzede araba almak nasıp olur
tarafından
Rabbim en hayırlısını. En güzelini nasip etsin inşallah canım.
0 oy
tarafından

ben 5 ay oldu görüşmeyeli ama 23  saat var aramızda. sizin çok da uzak değil ben olsam gitmiştim:) şimdi hamileyim nasipse aralıkta doğum artık ramazan bayramından sonra giderim diye şimdiden plan yaptim valla:D:P

(5,341 puan) tarafından
Ya bna nasıp olmadı havalar soğuk tu bıde tekırdağ çok soğuk emzdryırum yolda fln çok sıkıntılı bıde eşim işszdı daha yenı toparlanyıruz:(
tarafından
ben evlendikten 4 ay sonra ilk defa gittim. e uzak izmirden diyarbakıra sağolsun ilk olduğu için babam gelmişti beni almaya. inşallah sende en kısa zamanda gidersin.
(5,341 puan) tarafından
Bnde temmuzda gdecem vala gün sayıyırum
0 oy
tarafından
Tekirdağ aslında çok uzak değil istanbula neden gidemediniz çok üzüldğm
(5,341 puan) tarafından
5 6 saat sürüyor cnm gıdemedim eşim uzun süre çalşmıyırdu yılbaşında başladı işe havalar soğuktu para yoktu nasıp işte temmuzda gdecem inşşalah
tarafından
İnşallah canım sağ salim gidip gelirsiniz inşallah :))
0 oy
tarafından
Bugün gidiyom :))) 
(5,341 puan) tarafından
Hangı şehrlerdesnz cnm :)
tarafından
Van cnm
(5,341 puan) tarafından
Cnm sın bnde ağrılıyım ama 2 sene vanda yaşadım bıde üniversite okudum orda tam olarak nerye gtcen :)
tarafından
Van merkez de oturuyorum.  Babam gil de 20 dakika uzakta bir mahalle de
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Korona çıktığı günden beri gitmedim canım hatta sokağa adım atmadım aşılar kontroller hariç artık bunaldık dün gittik ev üstüme üstüme geliyor artık 8 ay oldu sokak özlemişim yeminle 
(5,341 puan) tarafından
He yemın edrm bnde braN önce aşı zamanı gelsn dyorum :(
(4,061 puan) tarafından
Sorma vallahi kız iki sokak arkamda annem ama yüzünü göremedik aylarca
(5,341 puan) tarafından
Yakınsa yıne gıt cnm yaa ben yol yoruyor bide durumuz yok
(4,061 puan) tarafından
Canım annem kanseri yeni atlattı e kızımda 7 aylık anca oldu ne benden bulaşsın ne onlardan bana diye gidemedik gelemedik ama bu şimdi gidip geliyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 395 göst.
6 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 352 göst.