0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
13 haftalik hamileyim. Nedense bir kaç gündür eşim bana soğuk davranıyor önceden yanıma gelip severdi öperdi tatlı tatlı konusurdu. Bir anda soğuk davranmaya başladı arıyorum sert konusuyor. Anlam veremiyorum sizce neden böyle yapıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(10,784 puan) tarafından
Bırseye kızmıs trıp atıyor olabilirmi? 
(75 puan) tarafından
Aramızda hiç bisey olmadi ki durduk yere adama biseyler oldu
(10,784 puan) tarafından
Allah Allah o sacma sapan birseye kızmıs olabilir adamlara akıl sır ermiyor
(75 puan) tarafından
Benden soğudu artık sevmiyor gibi gelmeye başladı üzülüyorum artık belki de hamileyim diye benden sogudu
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
Hamile oldugun icin duygusal olarak cok hassaslasmis olablr msn canm belki birseye cani skldi sen ustune alndn
(75 puan) tarafından
Yok canım ya kesin bisey var bu adamda hiç normal degil degisik bir ciddiyet var üstünde ve hiç önce ki gibi sevmiyor sogumuş olabilir mi sence
(128 puan) tarafından
Kalbini bozma canim bence bir anda soguyacak ne olacakki aranizda sorun yoksa sorablrsn hissettklerni anlatablrsn belki o da farkinda degildr bu durumun
(75 puan) tarafından
İnşallah bir an önce düzelir ya. Değişik değişik şeyler düşünmeye başladım. Benden sogudumu baskasi mi var hayatinda gibi seyler düsünüyorum artik
(128 puan) tarafından
Hamilelikte ve lohusalikta oluyor canm ben de ruyalarmda fln da goruyodum aldattigini ama geciyor ins bi donemdir
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Konuşmayı denedin mi kendı kendıne kuracağına al karşına sor canım rahat olur kafan 
(75 puan) tarafından
Dün dedim ki aşkım sen mutsuz musun. Hayır mutsuz degilim dedi. Peki neden böyle canın sıkkın gibisin neden yüzün gülmüyor bana karşi dedim alakası yok dedi ama alakası yok diyorsa kesin alakasi var demektir
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Onu da hamile gibi düşün sor bakalım sebebi neymiş
(75 puan) tarafından
Kabul etmiyor öyle davrandığını normal davraniyormus bana öyle geliyormuş. Ama kesinlikle normal degil davranislari
0 oy
(61 puan) tarafından
Allah Allah ilginç bi anda böyle olması bence bi kaç gün daha gözlemle 
(75 puan) tarafından
Aradım eve gelmeden önce ekmek al demek icin alo dedim sert bi sekilde efendim dedi askim falan diyorum adam sanki askerlik arkadasiyla konusur gibi konusuyor. Eve geldi söyledim benimle niye o sekilde konusuyorsun diye sende uzatma diyor bende dedim daha alo derken sert konuşmaya basladin dedim agladim hic oralı olmadı suan mutfaktayim salonda televizyon izliyor. Bundan sonra umrumda bile degil ne yaparsa yapsin.
(75 puan) tarafından
İnsan bi üzülür hamile karım ağladı diye adamda tık yok.
(61 puan) tarafından
kuzum noldu öğrendin mi derdini? hala aynı mı yoksa
(75 puan) tarafından
Kusura bakma canım geç gördüm yorumunu. Ben anlamıyorum ki bu adamı bi iyi bi kötü. Şu aralar iyi gibi arada geliyorlar eşime ahaha

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,045 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Tugba74 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 979 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 164 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 566 göst.