0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşim bir süredir  çok soğuk  davranıyor  bağırmaları  var bir kelime ediyorum benle dalga geçer gibi konuşuyor benı tıye  almıyor bana sormadan  dışarı çıkıyor izin alma yok sadce soluyor gidicem dıyor  ben karı koca bişeyler yapalım diyorum senle bi yere gitmem dıyor  aldatma meselesi yaşadım 3 ay olucak  işte  acaba hala görüştüğü kişinin etkisindemı  kaldı diyorum çok korkuyorum  beni hiç sevimıyormuş  gibime geliyor  seven adam bole olmaz diyorum bazen  bılmıyorum benım durumumda olan varmı  kızlar bi iyi bi kötü işte  çok aşağılama küfüru  var  gücüme gidiyor çok küfür etmesi  benı ezik yerine koyması  konseyde söyleyemiyorum söylesem ortalık hepten karışacak  aılen yönünden sizden bilgi edinmek istiyorum kızlar ne yapabılırım

29 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Şimdi ben yorum yaparım ama senı uzmekten korkuyorum bu caresızlık, senı aldatan adamdan ılgı beklemen ve hala sana en ufak sevgı gostermemesı benım gucume gıttı bır kadın olarak 
(6 puan) tarafından
Sevgi varmı yokmu bende anlamadım zaten canım inan gururuma gıdıyor  ya bi hata yapmışım tamam  rezil rüsva ettim ben zaten ustunu kapattım araya aileler girdi vurduruyordum eşimi  çeviren sağlam acımam ama insan bi hata yapıyorsan lım değerli kim değersiz bi bakması lazım yanında kim var her zorlukta her hastalandıgında bi erkek karısını bulursa olsun el üstünde tutması  lazım  içimde  okadar çok öfke varki kusamıyorum  işte
tarafından
Icınde esıne daır bır gram sevgı olan aldatmaz kuzum kusura bakma, ıster vurdur ıster dağa cıkart kazıga otuettur kuşlar kurtlar yesin, ne yazık kı senı aldatan ve senı artık sevmeyen bır eş ile bırlıktesın
(6 puan) tarafından
Biliyorum canım seviyormu  sevmiyormu  bılemedım
tarafından
Kız o ne neler demişsin hahahahha gebegzd ay güldüm su ciddi konuya :):)
(7,768 puan) tarafından
Gebegzd gayet güzel açıklamış ah be canım hala seviyo mu diyosun seven adam aldatmaz sn affederek kendni iyice düşürmüşsün ki gram sevgisi yok çek gitsene ne duruyosun
-Reklam-
+1 oy
(2,016 puan) tarafından
Sen bosa istiyor heralde hala seni aldatiyor bence
(6 puan) tarafından
Yok  şuan ole bişey yapamaz  iyi düşünürdüm iyi bi uyarı yaptım ben eşime  canım gözü fena korktu ama etkisindemı kaldı kadının anlamadım  ortada bişey yokken sorun çıkarıyor şu niye bole değil diye  sorun çıkıyor bi gün çok ıyı bi gün çok kotu
tarafından
Allah askına yazmayım dedım ama kendını kandırıyorsun gözu korkmus halı bu mu adam senı umursamıyor bıle
+1 oy
(1,831 puan) tarafından
Niye tahammül ediyorsun ki 
(6 puan) tarafından
2 tane çocuğum var canım severek evlendim  bir şans daha vermek istedim takip ediyorum hal hareketlerine dengesiz hareketler işte  çocuklarım babalarına bıde düşkün baya
(1,831 puan) tarafından
Bence boşa diye ugrasıyor ben sana diyim soğu git diye  aklıma başka bir şey gelmiyor. İhanet 1 kere oldu mu hep olur babamdan biliyorum hadi olmadı diyelim senin eski güvenin kalmaz hep diken üstü olursun
(6 puan) tarafından
Yemin ediyorum öleyım ya  ben eşimi aldattıgında rezıl ettım çok pis ondanmı dıyorum yada hala ununtamadımı dıyorum valla ne dusuncegımı şaşırdım ole çirkin bi kadında değilim  yani  yemin ediyorum
(1,831 puan) tarafından
Ölecek bir şey yok gülüm aldatılmak kadar ağır bir şey yok ama zamanla o insan öyle bir soğuyosun iğreniyosun ki köpek olsada kapında miden almıyo benim ailem bu ihanetten çok şey gördü hep birlikte çok yıprandık çok şükür zaman her şeyin ilacı ablamda 2 çocuk biri 1. Sınıfta diğeri 4 yaşında ikiside kız babaları ortada yok varlıgını da kimse aramıyor.  Şiddet ihanet güvensizlik huzursuzluk bu ortamda büyümek kadar bo ktan bir şey yok. Senin yaptığın her şey mubah aldatan bi adama rezil etmek nedir ki
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Karısını seven bi adam aldatmaz ki bi de üzerine kötü davranıp küfür ediyor sen hala bu evliliğin neresinde sevgi arıyorsun anlamadım canım 
(6 puan) tarafından
Ya insan yinede bi umut işte dıyor canım   ne bileyim  bazen çok ıyı  bazen çok umursamaz işte  bende kendi haline bıraktım düzelir diye işte
0 oy
tarafından
Aldatinca affettiğin için artık hoc bisey den korkmadan yapıyor yapacağını.  Azcık kendinize saygınız olsa da böyle ahlaksizliklari kabul etmeseniz keşke. Kendinize siz saygı duymazsınız kocanız hiç hiç duymaz .
(6 puan) tarafından
Evet canım onda haklısın ama çocuklar için yeri geliyor çabalıyoruz bu eşimin son şansı zaten bıdaha aldatma olursa günah bende gidicek  zaten
0 oy
(160 puan) tarafından
Aldatmış biliyosunuz ve sevmiyomuş gibime geliyo demişsiniz öncelikle sevse aldatır mıydı diye sorun kendinize Allah yar ve yardımcınız olsun çok zor bi durum icinde bulunduğunuz durum 
(6 puan) tarafından
Evet kimse yaşamadan bilemez kendime de hak görmüyorum bazen sinirlenince  yuzune vuruyorum aklıma geldikçe bazen de boşver diyorum  susuyorum işte güven sorunu şuanda çok yaşıyorum
(160 puan) tarafından
Keşke psikolojik destek alsanız çok yıpranırsınız bu şekilde
0 oy
(907 puan) tarafından
Oo gecmis olsun, aldatma kismina gelmeden okurken kesin aldatiyor bu dedim.Erkeklerin gotu kalkip hanimini begenmemeye basladimi bu iste baska bir hanim var demektir !! Bitmemis cnm sana oyle gelmis
(6 puan) tarafından
Takip ediyorum ama şuanda telefonunu bile karıştırıyorum  birşey yok  şifre vardı telınde yok mesela  istediğim zaöan açıp bakıyorum bütün numaraları nerdeyse aradım arkadaşları ben bulduğum anda tekrardan zaten çok kotu olucak ben bir şans daha verdiğim  de uyardım kendi kaşınır  hazırda topuklarından  vurucak  kişiler var zaten
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hem suclu hem guclu
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Üzüldüm  senin adına canım 
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Yani canım aldatma vardı diyorsun. Sence seni aldatan kişi seni sevse aldatır mıydı? Yani gerçek bir sevgi olsa içinde başkasını görür müydü gözü? O seni eziyor olabilir ama sen onun yanında kalarak kendini daha da ezdirme derim. Ailene söyle. Gelsinler alsınlar seni. Evlilik kadının aşağılandığı, erkeğin de her istediğini her istediği zaman yapacağı bir müessese değil. Bunu idrak etsin omal kocan.
(6 puan) tarafından
Malesef kafası basmıyor bende bu şekilde düşünüyorum   seven adam evet aldatmaz  ben zaten gittim canım aldatma olduğunda boşanmaya kadar gittim durduruldum  büyükler girdi araya pişman oldu yalvardı yakardı  ağladı  özür diledi çocuklarım için gittim uyardım bırdaha aynı hataya düşersen  yaparsan ben karışmam devreye başkalarını sokarım  acımam  senın topuklarından vurdururum  dedım  gözü biraz korktu yapamaz  o boku yiyemez çünkü  kolay kolay
(7,675 puan) tarafından
Yiyemez de. Bu şekilde insan gibi muamele görmüyorsan da çocuklar için o evde durmanın bu evliliği sürdürmenin bir manası yok
(6 puan) tarafından
Haklısın ama eğer beni istemiyorsan  bitirelim diyorum onada  gelmiyor anlamadım yanı
(7,675 puan) tarafından
Bu onun değil senin vereceğin bir karar
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Eger aldatma devam etmiyorsa, hani senin yuzunden dondü geldi diye sana tepkili davraniyo olabilir. Seninle biryere gitmek istemedigi soylediginde aslinda senin ondan utandigini --aldattigi icin-- ama hadii bir sans verdiginden birseyleri duzeltmek icin cabaladigini belirttiginde ne diyor??? Aksini soylemek istemiyorum ama yine aldatma varsa ondan yapiyor olabilir. Insallah öyle degildir.
(6 puan) tarafından
Ya aldatma şuanda yok ona eminim ama  hareketleri lafları çok aşağılayıcı bi kadına soylenmıycek sözler bazen sınırlenınce  yapıyor  ya benim abilerim dayımlar falan bi öğrense  eşimden eser kalmaz komaya sokarlar  onuda yapmak istemiyorum o kadar merhametsiz değilim çocuklarımın babası  sonuçta diyorum ama bana karlı pek iyi değil işte
(1,363 puan) tarafından
Yani bilemedim. Eminsen uyar, bu soykediklerini ona soylesen tatsizlik cikar sanirim ama bilipde belki kendine ceki duzenmi verir. Eger devam etmeye niyetin varsa biraz zaman tani, yada uyar. Huyunu suyunu, hangi dilden anladigini sen biliyosun.
(6 puan) tarafından
Devamlı uyarıyorum canım takip ediyorum  açık açık konuşuyorum yüzüne karşı  ister alınır ister alınmaz  işte
0 oy
tarafından

Bu adam çok mu zengin 

Yada senin bir dedigini mi iki etmiyor 
Çocuklarıyla mi çok ilgili 
Yani niye hala onun seni sevmesi için bı serzenişte bulunuyorsun 
Bırak ya bu senin kendine yaptığın en büyük kötülük 
Canı cehenneme böyle heriflerin sen öyle bı kocanın yaninda çocuk büyütürsen yarın o çocuklarda babalarından ney görüyorsa onu yaparlar 
0 oy
(479 puan) tarafından
Hiç bir kadın esir davranmak zorunda değil. Sen kendini düşün çevrendekileri boşver sadece kendine güven kendin ol. Al eşini karşına konuş bak ne diyorsa olumsuz konuşuyorsa son noktayı koy. Güçlü olacağından hiç bir şüphem yok. 
(6 puan) tarafından
Alıp karşıma konuşunca zaten amacı derdı ne  iyi bi konuşma yapıcam zaten canım
(479 puan) tarafından
Şimdi ne desek olmaz önce al karşına konuş derti ne . Bunu unutma hiç bir kadın esir değildir. Bu şunu der Bu böyle olacak onu düşünme acı çeken sensin kendi yolunu kendin çiz.
(6 puan) tarafından
Ole olucak zaten canım bu gidişle acaba diyorum geçim derdi zor oldu artık çalışıyor gece gündüz demeden ondan mi diyorum yoruluyor   ediyor diyorum    çok farklı dusnvelerdeyım valla
(479 puan) tarafından
Olsun eşimin dediği gibi işinde ne zorluk çekersen çek bunu ailene yansıtmamak gerek
0 oy
(33 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne  denir ki bilmiyorum zor bir durum 
(6 puan) tarafından
Baya zor canım   bazı olayları kapatmaya çalışıyorum  aman çocuklar etkilenmesini diye çaba gösteriyorum  biraz yani yumuşamasını  bıraz ılgı beklıyorum ama bazen bakıyorum gülüyor konuşuyor bazen de lafları küfürleri algılaması oluyor  konuşuyorum neden bolesın  benı hatalı gösteriyor anlamıyorsun dıyor ole yanı işte
0 oy
tarafından
Aldatmak mi o adamdan ilgimi bekliyorsun gülüm
(6 puan) tarafından
Ya hatasını anladı ama hani ne bileyim hilmi insanın içinde birazda olsa çocuklarının  annesiyim ılgı olmaz şefkat olmaz ne bıleyım  kim olsa beklemezmı
0 oy
(92 puan) tarafından
Sen bitir diye uğraşıyor belli.  Sen güzel şeyler duymak istiyorsun belli ama maalesef öyle gözükmüyor.  Aldattiysa zaten sana eskisi gibi değer vermiyor,  sende kendini ve çocuklarını üzme   seni sevmeyeni sende sevme, gururlu davran 
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Affetmek yerine tekmeyi bassaydin kıçına bak nasil köpek gibi dolanırdı peşinden şimdi sen kıymetsiz oldun aldattığı kadınlar kıymetli oldu iste ya affetmiyecen yada oyle bir süründurucen ki onu sana kül köle olacak hata yapmışsın 
(6 puan) tarafından
Ben baya surundurdum  canım eşimi  annemın bi kapısında yatmadıgı kalmıştı zaten  benım annem  erkek gibi kadındır  benı 1 ay göndermedi pişman etti hatta
(2,467 puan) tarafından
Eee madem öyle sana sultanlar gibi davranması lazim ne diye kötü davraniyo o zaman
(6 puan) tarafından
Ya işte ve o gun bıle konuştum bana bu şekilde davranmkycan küfür aşağılama yok ailesini bile karşıma aldım konuştum yine aynı ben allah'a havale ettım canım artık eden kendine eder  bu hayatta ne dıyım ki damarına tak edıcek  gırtlağına  çöku  verıcem onu istiyor zaten
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Aldatmak çok ağır niye affettin demiycem iki çocukla yeni bir düzen kur boşanma stresi filan zor olur illaki ama canım şuan çok kötü davranislari hiç gözü korkmuş gibi filan değil bana yine yapar gibi geliyor. Eğer ayrılmayı düşünüyorsan takip et hatasını illaki bulursun ama ayrılmak düşüncen yoksa bu aldatma filan kafandan sil at umursama bence. Yani aynı yerde durucaksan kendini boşa huzursuz etme...
(6 puan) tarafından
Bu yanımda bunları düşünmüyor değil canım  şuanda aldatma olacağını sanmıyorum niye desen yakaladığımda  iş yerını değiştirdi numarasını değiştirdi işte ben güveniyım  diye  olsa hissederim   çünkü çok sağlam uyardım eğer  yaparsa tekrardan zaten ben karışmıycam
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü derler ya. Bu tavırları senin sergilemen gerekirken bide o mu yapıyor haspam g. T. Unu fazla kaldirmissin asıl senin kendini uzak tutman lazimken ilgi mi bekliyisun.. Uzak tutmak dsrken tepki vermen diyim
(6 puan) tarafından
Ben eşimden aynı evin içindeyiz canım ama hala taviz vermiyorum ağzına ediyorum bu durumdan    affedemıyorumda onca şeye rağmen insan akıllanıpta kendi karısına soğuk davrancagına  akıllanmazmı aldatma olucagını sanmıyorum ama etkisinde  kalmıştır o kaşarın  dıycem  eşimde 2 diye aldatmak için ole bi ***  olucagınıda sanmam olursa kendi kaşınır  yada bu ülkeyi terk etmesi gerek bu sefer sağ birakmazlar pek bizimkiler  bunuda hatta konuştum eşime
0 oy
tarafından
Onu rezil etmenizin intikamını alıyor, hala neyini anlamıyorsunuz?
(6 puan) tarafından
Evet canım onu yapıyor zaten  bende farkındayım o yuzden bu şekilde davranıyor bende aynı şekılde yapıyorum bazen umursamıyorum ama kendi bilir bu gün belki yaptığının farkına elbet varır diyorum  çok ıyı rezıl ettım ama ole bole değil

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 371 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 979 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 164 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 567 göst.