0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (791 puan) tarafından

Kızlar bi tartışma olunca ben kendimi ifade edemiyorum ağlıyorum hemen sinirden titryom iki cümleyi bş araya getirmiyorum bazen biri laf sokar mesela ağızmla söylemyom susarım ya kırılr diyorum ama msjda falan iyi konuşrm yazarım eşimle kavga etsm karşısında bşe laf söyliyemem ağlama tutar ama iyi uzun msj atarm nasıl bunu başarcam

31 Cevaplar

+2 oy
(9,247 puan) tarafından
Ooo Allah benle kimseyi tartışmaya sokamain köyü kenti terk eder.
tarafından
Ahahha bende yazcaktim bunu ya neyse yazmim ayni sey :)
(9,247 puan) tarafından
Valla bak yaka silkerlerler. Sakinimdir asla konuşmam ama tepem atmqsin hele laf sokma o lafı alır Dürer büker geri veririm.asla ezdirmem kendimi.gerekirsse görüşmeyi keserim
tarafından
Sen bensin ahahahha
(9,247 puan) tarafından
Hiç pişman değilim olmicamsw
tarafından
Bende :)
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Hiç kendimi kasmam otursun karşıdaki hatasını bulsun birde kendimi anlatarak yoramam 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bende öyleyim ya çok naif bir yapım var zaten tartirma ortaminda hic olmam uzaktan severim herkesi 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben de oyleym. Direkt aglar kendimi odama kapatrm sorulan sorulara cevap veremem asla
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bende öyleym ve cok sinirliyim ama dedigin gibi. Benmki özgüven eksikliginden karsılıklı konusamıyorm ama dedgin gbi mesajı iyi yazarm
0 oy
tarafından
Bende söyle oluyor tartışma anında kalbim çok hızlı atıyor bir sinir geliyor ki o.an herşeyi yıkar geçerim ama hiç yapmadım kendime zarar vermekten baska
0 oy
(2,881 puan) tarafından
Ben kendimi çok iyi ifade ederim,hele ki benim için çok sinir bozucuysa karşımdaki insan kendini ben ***** mıyım diye sorgular, kendimi asla ezdirmem içimde bişey kalmaz, kimsenin karşısında ağlamam,tabi ki benden büyüğum bana birşey der saygısızlık olmasın diye susarım 
0 oy
tarafından
Oy zıkkım gelsin o huyuma bende en ufak bi tartışmada sesim titrer aglamaya baslarim nefret ediyorum o huyumdan ama kendimi de durduramıyorum 
(48,657 puan) tarafından
☺️bende oyleyim
tarafından
Yaaa ikbalim ben hiç sevmiyorum o huyumu yaaa hep tartışmalar yarım kaliyo ama sonradan acısını çıkarıyorum
(48,657 puan) tarafından
yok yani be var ağlayacak çatır çutur soyle demi yok illa komik duruma duscez☺️
tarafından
Ya sorma o yüzden çoğu tartışmaya girmiyorum biliyorum huyumu :)))
0 oy
tarafından
Biri bana bagirirsa ben daha çok bağırır onu alt ederim çok güzel tartışırım ama alt edemedigim konu olursa ortamı terk ederim 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende öyleydim cunku konussam anlamiyordu icime kapaniyordum simdi çok sukur öyle degil artik
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Öfke kontrolü yok sanırım canm. Sinirlenince yüz yüzeyken o kadar öfkeli oluyorsun ki konuşmak yada biseyler söylemek zor geliyor, biraz psikolojik bir durum olsa gerek , ama bende bazen çok sinirlensem ağlarım ama çokta soğuk kanlı biriyimdir kavga esnasında ağzima geleni de sayarım hani cekinmem ama kavgaya bağlı çok kötü olursam ağlarım tabi ki ağladığım zamanlar da çok oldu :) 
0 oy
(457 puan) tarafından

Aynı ben yemin ederim :)az önce kendi kendime düşünüyordum acaba kitap okumadigim için mi diyirdum

0 oy
(48,657 puan) tarafından
bende yazarken döktürüyorum da karşılıklı olunca hemen agliyorum sesim titriyor ne dedigim zor anlasiliyo sacma ***** hale dönüşüyor olay☺️
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bende ağlarım. Ama kendimi ifade edemediğimden değil sadece o an sinirle söyleyeceğim sözler ileride daha büyük sıkıntılara yol açmasın diye susarım. 
0 oy
tarafından
Yemin ederim ki beni anlattmsn bende oyleyim msjda sakir sakir ama yuz yuze soyleyemyorum aklma gec gelyo sonradanndiyorum keske soyle soyleseydim bide sinirdrn agladm zamn sesim icme kacyor konsamyorm
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Nalsef bende senin gibiyim ve haklıyken haksiz olyorm bu durumda
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Eskiden öyleydim ama artık değilim.
0 oy
(4,151 puan) tarafından
Hem ıcımden geleni sayarım bı guzel sove sove anlatırım kim olursa olsun kaynanama bıle herseyı yuzune vururum. Sonra sinirden oturur bı güzel aglarım tutamam aglarkende sayarım tabı. Benle tartısan kısı pişman olur yalvar yakar kendını affettırmeye calısır sarılır sever.. 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayyy ne dusuncem karsidakini karsidaki beni dusunuyormu da ben onu dusuncem bi deboturup agliycam.Laf sokana en alasini sokarim
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Eskiden bende öyleydim ama artık değilim şimdi bişey olsa ve ben bi şeyi yğzğne vurmayı unutmuş olsam gece uykum kaçıyor alışırsın zmnla mrk etme:) 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 347 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 217 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 340 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.