0 oy
237 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (364 puan) tarafından
Sezeryan doğum yapalı 13 ay oluyor ve diyete başladım 85 kilo ile Bugün diyetimin 19. Günü ve 80 kiloyum kaç gündür tartiliyorum 80 çıkıyorum anlamadım ekmek sadece sabah kahvaltısında 1 dilim yiyorum abur cubur yemiyorum her gün 20-25 dk egzersiz yapıyorum akşam ustleride yürüyüş

9 Cevaplar

0 oy
(2,630 puan) tarafından
Yag yakan kurler dene surekli tartilma haftada 1 kere tartil
(364 puan) tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bağışıklığın kendini korumaya almış canım bire böyle gider soklaman lazım vücudunu mesela hiç tatlı vs yeniyorsan bir gün ye yemesinin ne varsa abartmadan ye sonra diyete devam et o şekilde daha kolay kilo verirsin 
(364 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Hangi diyet cnm banada yardımcı olur musun bir de detoks suyu dene ödem at bol bol yağ yakıcı şeyler bul kendine
(364 puan) tarafından
Öyle bir diyet uygulamiyorum canım kendi bildiğim gibi yapiyorum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
19 günde 5 kilo hızlı kilo vermişsin zaten yavaş yavaş vermek daha sağlıklı bazen duruyor diyette ama sen pes etme sonra birden vermeye başlıyorsun 
(364 puan) tarafından
Tamam canım pes etmicem
0 oy
(922 puan) tarafından
19.gün-de 5 kilo nasıl verdin.bende bugün tartıldim 79 olmuşum diyete başliycam sen neler yapıyorsun mesela
(364 puan) tarafından
Ben her gün egzersiz yapıyorum akşamda yürüyüş yapıyorum ekmek sadece kahvaltı da 1 dilim yiyorum bol bol su içiyorum cnm
0 oy
tarafından

Bende 65kiloyum bi b5 kilo fazlam var ve suan açım :'( 

Bende bisiklet sürüyorum hergun yarım saat

(530 puan) tarafından
Bende 65 olmak isttorum
(364 puan) tarafından
İnşallah gidicek bu kilolar
0 oy
(530 puan) tarafından
Aksam kactan sonra yemiyosun
(364 puan) tarafından
Saat 7 den sonra bir şey yemiyorum cnm
0 oy
(677 puan) tarafından
Haftalık sporunu değiştir eğer emzirmiyorsan hurma yogurt diyeti yap.benimde bi ara öyle takılıp kalmıştı diyetisyene gittgim halde ben hemen hurma yogurt yaptım 2,5 kilo gitti bir haftada.ödem atıcı çaylar iç özellikle maydanozu mısır püsküllü ve kiraz sapi kaynatıp iç
tarafından
Emzirenler hurma yogurt diyeti yapamazmi canm. Emziriyorum da ben
(677 puan) tarafından
Cnm ben yaptım bende emziriyorum ama bazısı çok karşı ya o yüzden dedim seninkine baya büyümüş ek gıdaya güzel yiyorsa yap bence ina  çok faydası var
tarafından
Hurma yogurt diyeti nasil oluyo. Bide kiraz sapi emzirenler iciyormu
(677 puan) tarafından
Cnm bnm kızım 15 aylık kiraz sapi çayı ben içiyorum ama bir hafta içip 1 hafta ara veriyorum.hurma yogurt diyeti 5 gun yapıyorsun sabah öğlen akşam birer kase yarim yağlı yogurt yaninda 3 veya5 veya 7 tane Medine hurması yiyorsun.bunun dışında bsy yemek yok ama eğer zorlanırsan akşamları 4 kaşık sebze yemeği yaninda yogurt ye.
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Ayni tempoda gitsen  bile bir süre sonra verceksin merak etme durma dönemine girmişsin zaten 19 günde çok güzel kilo vermissin maşallah biraz duraksamalar olacak bu senin azmini kirmasin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 193 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
17 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,003 soru

11,464,703 cevap

35,063 kullanıcı

...