0 oy
1,571 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Hem sohbet olur kızlar siz izin verir misjniz

41 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Biz çokkk kavgalar ettik bu yuzden kendi gitmek istedi ben salmadm çünkü erkeklere güven olmaz 
(262 puan) tarafından
Valla canım bende ne kadar güvensem de göndermem bı arkadaşım spor salonun da tanıştığı adamla evlendi yani
(1,326 puan) tarafından
Valla iyi yerler degl canım bence de gönderme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla gondermem 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Karışık spor slona giden bazı karılara güvenmiiimm. O yüzden mmmm düşünmem lazm.
0 oy
(579 puan) tarafından
Ben gittiğimde izin veriyordu kendinin ihtiyacı yok otursun oturdugu yerde ☺️☺️☺️
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gidebilir  gittide zaten  gözü  dışarıda olanı  ewe  hapsetsende  yapacağını  yapar hem  ben  eşime  güveniyorum  
(262 puan) tarafından
Bende eşime güveniyorum ama karşı cinse hiç güveniyorum ne kızlar var valla
0 oy
tarafından
Ben gittim eşim hiç sorun yapmadı bende yollarım karşılıklı güven meselesi
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Dönüşümlü olarak gideceksek aynı yere sıkıntı yok yada beraber 
0 oy
(11,060 puan) tarafından

Teklif dahi edemez! Net. Hoş benimki kendi gitmez :)

0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bana fark etmez gidebilir istiyosa.  benim gttgm salon kadinlara özeldi ama hoca erkekti biz nisanliyken ona bile karisiyodu kendisi :)) hocayi instagramdan stalkliyodu:D
0 oy
(604 puan) tarafından
Gidiyor esim yani saatleri  farklı ama bir bayanla ayni yerde spor yspmasina bende karsiyim 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
kiskanc degilimde o kadarda degil ☺️
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Anca rüyasında

0 oy
(1,897 puan) tarafından

Ben öldükten sonra

Oda ™ belki :kissing:

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Kıçlarına dracık taytı çekip kocamın önünde eğilip kalkcaklar domalcaklar squat yapcaklar. Yok anam kalsın. Sadece erkeklerin gittiği saatlerde gitsin
(262 puan) tarafından
Tek erkeklerin gittiği yer yok mu ki canım
(2,443 puan) tarafından
Var canım olmaz olur mu
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Tabiki de izin veririm biz medeni insanlarız :D Ama benle beraber gidicek :D

(262 puan) tarafından
:)) bencede
0 oy
(10,339 puan) tarafından
İzin verme gibi bir durum olmaz o gidicem diyorsa saatler o şekilde uygundur gider. Yapacaksa spor salonuna kalmaz o iş zaten ikimizin de hem kadın hem erkek arkadaşı var muhabbet de edıyoruz çıkıp oturuyoruz da 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet gidebilir ben onu bildikten sonra hiçbir önemi yok
0 oy
(601 puan) tarafından

tabikide hayirrr sadece erkekler olanina gitmek istedi aksamlari işten dönünce gidecekti sende benimle gel arabada otur telefonla ugraş 1 saat zaten dedi yok dedim =))

sonra parkda spor aletleriyle bide koşmaya başladi birlikte gittik geldik sonra hamile kaldim sıkıntılıda bir hamilelik ben gidemeyince oda birakti gitmedi :D 

0 oy
tarafından
Gidebilir tabi ki yapanı kafese kapatsan yine yapar gözü görmezse yapmaz etmez diye kimse kendini kandırmasın eşine ailesine sadık olanda kafasını kaldırıp bakmaz ayrıca omrumu böyle birilerini elimde tutmaya çalışarak geciremem ben nasıl erkeklere kafamı kaldırıp bakamiyorsam o da bakmamalı ben bırakınca gidecek olan gitsin 
0 oy
tarafından
Vermem hemde asla ne yalan söyliyim

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 612 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 435 göst.
0 oy
33 cevap 410 göst.
0 oy