0 oy
1,547 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Hem sohbet olur kızlar siz izin verir misjniz

41 Cevaplar

+4 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşimi yemeyecekleri için sorun yok heryer de kadin var ben eşime guvendikten sorun sorun yok
(262 puan) tarafından
Tabiki heryer de kadın var canım ki yapmak isteyen her yerde yapar ama o benim gitmeme izin vermez mesela bende vermem o vermezse :))
(6,203 puan) tarafından
Valla sizi bilemiyciim ama dedigim gibi biz birbirimizin hayatini kisitlamadigimiz icin cokta sorun yasamiyoruz
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Bokmu varda gidiyo gelsin evde yaparik siporu :)))
tarafından
Ama ele napam kilomumu yukseltem hep senin karsina cikiyo kilodan bahsederken ya şansına :))
tarafından
Yükselt banane :D profili güzelim :D
tarafından
Bak guzel dedin vurdun kalbimden senin icin kilo alacam soz la :))
tarafından
Ahahahahah sen benim cagnimmmm :D
tarafından
Viiyyy seni yeğrriimmm:))
0 oy
tarafından
TABİKİ DEE HAYORORRR
(262 puan) tarafından
Bencede hayır :))
tarafından
Hele yorumlara bak maşallah hanımlar rahat yaw :D sokakta da kadın var ama spor salonu ambiyansı başka ya orda kadın taş gibi vücutla benim kocanın karşısında hareketler yapması ne kadar doğru olabilir kii ister istemez insan bakar
0 oy
tarafından
Eşime güvene bilirim ama karşi cinse güvenim yok... Olmaz 
(262 puan) tarafından
Bı arkadaşım spor salonun da tanıştığı adamla evleniyor tehlikeli ortam bunlar
tarafından
Çarşida gezmiyor ya sürekli gittiği bir yer ve aynı kişileri görüyor onlarda kocamı her gün görecek böyle bişeyi kabul etmem. Hareket yapacaklar e eşimde yapacak yok yok boşver
(48,491 puan) tarafından
esneme hareketleri karsisinda seksi hatunlar ☺️☺️☺️
tarafından
Agsafad sus ikbal aklıma geliyor :D
0 oy
tarafından
Gidiyo benm eşim yazıldığında useniyodu hatta kackez zorla yolladım boşuna mı para verdin git die smsmsms
(262 puan) tarafından
Karşı cinse hiç güvenemiyorum ben :D gerek yok aman spor da yapmayiversin :)
tarafından
Canm eşinde bitiyor olay bnde kimseye guvenmyirm ama kısıtlaynca daha tatlı gelyo bak yazıldı kaç kez adam akıllı gitmedi bile yok desem ben daha cazip gelcekti
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ahh keşke götürebilsem de gitsek beraber yanlız da gidebilir sorun yok da spor kimmm benim adam kim utanmasa wcye araba gitse onla gider. 
(262 puan) tarafından
Ahaha üşengeclik seviyem :))
(13,202 puan) tarafından
600₺ spor parası yaktık yazıldık bir akşam gittik ikimiz de öyle böyle üşengeç değil hem de lisanslı sporcuymuş ergenlikte
0 oy
tarafından

Gitmek istiyorsa gitsin kizzz :) ben eşime guvendikten sonra ne olacak hatta geçen ben dedim bizim burada var sen yazıl bende doğumdan sonra yazılıyim ozamana kadar git dedim yıllarca spor yaptı 2 3 yıldır yapmıyor kendisi hamladim felan dedi bende öyle dedim :D heo şey kafasindayim bir erkeği ne kadar kisitlarsan okadar gözü dışarda olur ve yapacak heryerde yapar o yüzden çok takmam bin şükür ki eşimde hiç sarsmadi yıllardır güvenimi :)

0 oy
tarafından
Geçen sene gidiyodu eşim.bu.sene.evde.yapiyo.virusten dolayi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Babayı alsın
0 oy
tarafından
Gider,bn de gittim vaktinde.çok kadın gelmiyor zaten.herkesin çalışma alanı farklı.kadin erkek ayrı yerde spor yapar.gene gider karışmam.
0 oy
(149 puan) tarafından
Ben istemeye istemeye izin verdik çünkü çok istiyordu gitmek yoksa ben diyodum hayatta olmaz falan sonra baktım gerçekten çok hevesleniyo izin verdim gitti bı kaç ay ama pişman oldum sonra tabi karışık olmasından değilde orda bir iki saçma arkadaş edindi o yüzden pişman oldum ben aman hevesini aldı ama artık hayatta olmaz tekrar yoksa kıskançlıktan çatlayan bı insanim ben seviyorum kıskanıyorum napiyim
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Bir kaç sene gitti benim ki :)

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben gidiyordum. Herkes sporla ilgileniyor zaten, tabii güven meselesi çok önemli. 
(262 puan) tarafından
Valla bazıları sporla ilgilenmiyor canım bı arkadaşım spor salonun da tanıştığı adamla evlendi :)
(7,118 puan) tarafından
O niyette olan birisi dışarı da park da otururken de yapar yapacağını.
0 oy
tarafından
Buranin spor salonlarında kadin ve erkek saatleri ayni degil. O yuzden gönderirim :) ama ayni saatlerde olsaydı göndermezdim aslaaa
0 oy
tarafından
Ölümü elimden olacaksa izin veririm
(262 puan) tarafından
Ahahah:))) güzel :)
tarafından
:))))))
0 oy
tarafından
Aslaaaa izin vermem.. 
0 oy
tarafından
Biz sevgiliyken gidiyordu ya ama benim icim rahat etmedi. Simdi de evde yapiyor dogumdan sonra beraber gideriz diyo garibim bilmiyo ki zamanimiz olmicak :D he diyip geciyom bende. Ama yalniz gonderemezdim 
0 oy
tarafından

Zaten edep hâya kalmamış bide orda kısacık atletler daracık taytlar giycekler asla izin vermem :getlost:

0 oy
(1,161 puan) tarafından
sahsi fikrim asla  izin vermem zaten oda  beni oyle  yere burakmaz  esume  guven sonsu,  ama  olsun spor  yapan kizlarla  bir arada.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşi kadından uzak tutmak için fabusami kapatak.... Olabilir gidebilir

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 611 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 434 göst.
0 oy
33 cevap 408 göst.
0 oy