+1 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
Arkadaş gibiyiz resmen evlerimiz ayrı günde iki kere gelir yanıma benim bayat ekmek sevmediğimi biliyor taze getiriyor bayat olanı ise evine götürüp kendi yiyor Allah razı olsun çocuklarım var çöp atamıyorum copumu atıyor Allah bin kat razı olsun hasta olsam çocukların durmaz üçü bir arada diyor birini babaannesi in yanına götürüyor sen iyi olmazssan canım sıkılıyor diyor çok iyi biri çok seviyorum sen de benim kizimsin diyor maaşı az 65 aylığı alıyor her zamna  bir 10 lirada olsa veriyor bana

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke bnde sizin kadar sevebilseydim suratini görmek sesini duymak bni delirtiyor.Düşmanimi bile Ondan daha çok seviyorumdr
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende çok severim aynı dediğin gibi benim sevdiğim tarzda ekmek alır. 2 farklı fırın var bizim orda birini begenmiyorum o begeniyo kendine ordan alır bana benim sevdiğim yerden. 2 haftada bir 100 lira kayınpederim 100 lira kayınvaldem verir çocuğa bişey alırsın der. Her bayramda bana verir 200 tl kendine al bişey der. Kendilerine ne alırlarsa aynısını bizede alır yollarlar allah eksik etmesin 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bizimki de bizi 52 günlük bebekle sokağa attı baba var baba var istee
0 oy
(1,326 puan) tarafından

Ne kadar güzel bizimki de bizim elimizdekilerini toplamaya çalışsın:D

0 oy
tarafından
Masallah ne kadar guzel. Bende seviyorum kayınpederimi. Kaynanamın korkusundan olmasa oda bizimle cok ilgilenir ama onun yüzünden bize sevgisini gösteremiyor. 
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Baska cevaplarında yalnızım hep demişsin canim ama neyse. Bu aralar buralarda boyle seyler cok donuyor diye yazıyorum kandırıyorlar milleti de. 

Allah muhabbetinizi arttırsın.
(131 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım cnm
0 oy
tarafından
Bende seviyorum bazen durduk yere müzik açıp kaldırıp oynatıyor karşilikli oynuyoruz sohbet ederiz bazen tersi geldimi karısınıda gözü görmez malesef 
0 oy
(119,613 puan) tarafından
vaay beee            
0 oy
(636 puan) tarafından
Kayınbabam olsa eminim çok iyi anlaşırdım ama ölmüş . Kaynananın çenesini çekiyom artık. Sırf onu susturacağını bildiğim için bile sevebilirdim :) maşallah canım size de Allah saadetinizi bozmasın 
0 oy
tarafından
Ohh ne güzel benimde kayın babam öyle kendisi dayım
0 oy
(518 puan) tarafından
Benimkini Allah,insanlığın başına bela olsun diye göndermiş
0 oy
tarafından

Var elimde bir bardak su olsa oda can verse ben o suyu içerim o kadar seviyorum:ermm:

0 oy
(14,040 puan) tarafından
Benim kayinpederim adamın dibidir dibiiii muhteşem birisi yaptıklarını saysaam bitmez♥️
0 oy
(282 puan) tarafından
Benimki yok olduğu zamada biz evlenmeden önceydi beni sevmezdi bende onu sevmem şu an görsem tanımam eminim eşimde görse tanımaz çünkü senelerdir görmemiş
0 oy
tarafından
Ayy ne güzel yaa. Bende kayinbabamla iyi anlasiyorumda ama bazen kacamaklar oliyyy:))). Rabbim mutlulugunuzu bozmasin inseallah. 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ben hiç sevmiyorum beni küçük düşürmek için rezil etmek için herşeyi yaptı ilk zamanlar saygımdan sustum sonra o ne yaptıysa aynısını yaptım biraz efendi oldu rezil adam 
0 oy
tarafından
Kocamın babası ölür bir tane sakız almaz öyle cimri ve patavatsız gereksiz bir sey nefret ediyorum 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sadece uvey olanini severim.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 537 göst.
19 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 200 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 953 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.

381,842 soru

11,431,743 cevap

34,994 kullanıcı

...