+1 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
Arkadaş gibiyiz resmen evlerimiz ayrı günde iki kere gelir yanıma benim bayat ekmek sevmediğimi biliyor taze getiriyor bayat olanı ise evine götürüp kendi yiyor Allah razı olsun çocuklarım var çöp atamıyorum copumu atıyor Allah bin kat razı olsun hasta olsam çocukların durmaz üçü bir arada diyor birini babaannesi in yanına götürüyor sen iyi olmazssan canım sıkılıyor diyor çok iyi biri çok seviyorum sen de benim kizimsin diyor maaşı az 65 aylığı alıyor her zamna  bir 10 lirada olsa veriyor bana

38 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Oh maşallah ayy içimiz şişmişti dert postu okumaktan ne güzel böyle postalar açın işte :D

(131 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah cnm kız aynen walla birazda neselenelim demi
(813 puan) tarafından
Ay gerçekten öyle ya böyle iyi olanları duyunca mutlu oluyorum valla
Allah daim etsin canım :)
-Reklam-
0 oy
(48,693 puan) tarafından
Allah ondan razi olsun
(131 puan) tarafından
Aynen walla çok iyi biri seviyorum bnde
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Maşallah kız öz baban gibi olmuş Allah muhabbetinizi artırsın inşallah ❤️
(131 puan) tarafından
Aynen valla seviyorum bnde hurmetimi yaparım inan üzgün olduğumu bile anlıyor biseyin mi var kızım diyor çok iyi tanıyor beni
(3,730 puan) tarafından
Maşallah canım iyilik iki taraflı olur zaten o snaa öyle geldi mi içinden bile gelmez kötü bişey yapmak hep böyle olursunuz inşallah
(131 puan) tarafından
Aynen cnm ben kizssa bile sesimi etmem haklı da olsam tamam derim çünkü çocuk gibiler hemen kusuyolar
(3,730 puan) tarafından
Valla bilemiyorum canım bende kayınbaba yok ayrılar hiç görüşmedik ama kayınbabaların gelinleri çok sevdiğine inanıyorum gelinler de durumu idare etmeyi öğrenince tanıyınca karşıdaki insanı sorun yaşamazlar bence
0 oy
(63 puan) tarafından
Ayy ne kadar güzeel. Benim kayinbabamda iyidir kaynanamda oyle kendi ailemden gormediklerimi onlarda gordum vallahi Allah hepsinden razı olsun 
(131 puan) tarafından
Aynen walla Allah razı olsun inşallah cnm ben çok razıyım arkadaş gibiyiz arada dedikodu bile yapiyoz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimki rahmetli ama eltim gelini aşırı samimi hatta kanki diyor ben ilk şok olmuştum.
(131 puan) tarafından
Ya tabi saygı var o kadar değilim ama arkadaş gibiyiz arada dedikodu bile yapıyoz
(9,247 puan) tarafından
Yok o çok farklı babacim babacim diye gezer ortada ama bana ters
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Allah razı olsun ne güzel ya
(131 puan) tarafından
Aynen walla Allah razı olsun hatta geçen afedersin hastaydım k bakma ishal oldum diye gitmiş leblebi almış sen iyi olmazssan çocukların ortada kalır kendine bak diyor ben hakkını odeyemem
(3,282 puan) tarafından
Çok  doğru demiş valla
0 oy
tarafından

Eşimin ailesinden tek sevdiğim insandı kayinperim 

Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah.     1 kere ismim le hitap ettiğini bilmem hep kızım derdi 

Çok özledim onu.   Resmini duvara astım arada yine resmiyle konuşurum.  Bakar severim kayinperim 1 taneydi. 

tarafından
Mekani cennet olsun kuzum.
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bizde oyleydik onceden arkamdan soylediklerini duyduktan sonra bende bitti
(131 puan) tarafından
Ciddi mi ne demiş ki cnm benim kayinbabam hatalarımı Cat çat der yüzüme
tarafından
bizim esyalari kendi aldiydi biz kacarak evlendik esimle esya almayak degmezler demis cok zoruma gitti ins esim uzman olacak hepsinden uzak olacaz simdi altli ustlu oturuyoz bu evden cikincada yuzlerine bile bakmicem esimi de dolduracam sogutacam ailesinden
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Benimde  kayinpeder oyle  cok severim çöp  atar kizimla  oynar hep biseye ihtiyacin varmi diye sorar kizima elbiseler alır  
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Severim bende Allah razı olsun bi zararı olmadı. Hal hatrımı sorar muhabbet eder.
0 oy
(265 puan) tarafından
Maşallah, Allah muhabbetinizi artırsın, bizimkileein bize dertten başka katkısı yok. Bana rast gelmedi, inşallah Rabbim kızımın karşısına böyle insanlar çıkarsın
tarafından
Amin inseallah cnm cümlemizin evlatlarimizin
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan bende çok seviyorum kayinbabami 
0 oy
(11,076 puan) tarafından

Maşallah Maşallah Allah daim etsin :)

Senin kadar olmasa da ben de severdim, kocama 2 defa boşa karını diyene kadar..

0 oy
tarafından
Bebde severim kayinoederim canimdir. Uzak sehirlerdeyiz ama cok iyi biri. Ben doguda gorev yaparken ogrencilerime koliyle kirtasiye malzemeleri yollamisti
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bende çok severim oda öyle sever beni ALLAH ÖYLE İNSANLARDAN RAZI OLSUN gelini ni kendi kızı gibi görüp koruyup kollayan insanlar varmıs
0 oy
(402 puan) tarafından
O kadar çok seviyorum ki sevgimden boğabilirim (!) Pis gudubet herif
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Peki benim gibi sevmeyen var mı benimki ise para kopartma peşinde 
(1,929 puan) tarafından
Aynennn
(7,958 puan) tarafından
Şansımıza bize paragöz denk gelmiş:)
0 oy
tarafından
tövbeee çocukları sevmez ki ben seveyim bi benim sapak oglusum sever sülaleden  :D
0 oy
(859 puan) tarafından
Valla senin adına çok sevindim. Ben genelde pek kimseyi sevmem aşırı iyi olsa bile adafafs
0 oy
tarafından
Bende kayinbabamla böyle olayım çok isterdim ama adam kendi cocukalrin babalık etmiyor ki bana etsin 

Rabbim sizin muhabbetinizi artırsın inşallah nazar değmesin 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 537 göst.
19 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 199 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 948 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...