+1 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (4,136 puan) tarafından
Ben cok seviyorum yorganin altinda yagmur sesini:)

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende bayiliyorum hata firtinali javada temizlige bayiliyorum kapi pencere kapali toz yok bisi yok
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cok seviyorum elektrikler gidince ufak çaplı panik atagm tutyor ama sonra mum ışığında yagmuru fırtınayı cok seviyorum 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Usul usul yapan yağmuru severim sadece atınca jsjsjsb camlar batıyo aksine hic sevmiyorum :ermm:

0 oy
tarafından
ben de söyle sirf cam olan evler vardi neysi onlar plaza mi plazma mi ordan izlicen yada tavan da cam olcak şıpır şıpır yağcak ayyyy
(3,457 puan) tarafından
Pllazmaa kiiiz :D keşke bizede nasip olsa öyle evler :)
tarafından
yok kiz çok yüksek o evler rezidans miydi meydi bişey işte o kadar yabanciyim :) iki katli orman içinde olcak uvv
0 oy
(932 puan) tarafından
Hele ben hele ben asigim yaaaa. Kis kadiniyim yazi da sewmem hele kis sabahlari erken kalkip usuyup tekrar yorgana sarilip uyumak yokmu ohhh mis :)
0 oy
tarafından
Ben severim hele bide gök gürlüycek şimşek çakacak bayılırım 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Esimle ikimiz bayılırız yagmura ve sesine :) hele arabanin icindeysekk sirf yagmur yagiyor diye arabada turladığımız oldu çok :))
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Benn bayilirimm yaz mevsiminden nefret ederim 
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Evde tek olduğum zaman sevmiyorum gök gürlemesjnden korkuyorum:)
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Bayılırım özellikle arabada seyahat etmeyi böyle hafif soğuk olcak Alcan eline kahveni sevdiğin insanla missssss
0 oy
(2,362 puan) tarafından

Ben bayılıyorum ya şimdi senin yazıyı okuyunca bile bı rahatlama geldi. O sesi cama vurması çatıdan çıkan sesi <3

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben sevmem hep yağmur yağdığında kimsesiz çocuklar dışarıda yağmurda ıslanan insanları düşünür çok üzülürüm:((
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ben sevmiyorum ya 

0 oy
(44,758 puan) tarafından
Beenn bayiliyorum helede çay içmeye o havada
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ooo hemde nasıl sewerim elektrik te olmasın çek yorganı yat
0 oy
tarafından

• Bayılırım kasvetli havalara

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 190 göst.
13 Kasım 2023 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 537 göst.
19 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 449 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 953 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...