0 oy
211 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (426 puan) tarafından
Kızlar her şeyi kafama takar oldum.

Mesela evimizde klozet yok, oturduğum zaman 5 dk dan fazla kalıyorum ister istemez bebeğim sıkıştı bir şey olcak diye kafama takıyorum.

Yatağa yattığımda yan yatıyorum. Resmen karnım aşağıya sarkmış gibi hissediyorum. Gece uyandığımda karnım davul gibi şiş, bebek içinde sertleşmiş yada karnım aşırı uyuşmuş uyanıyorum. Sanki kolumuz altımızda kalırda uyuşurya onun gibi. İster istemez acaba fark etmeden üstüne yattım bebek sıkıştı mı diye kafama takıyorum. 

Dışarıya çıktığımda suyumu 2 lt içemeyince takıyorum kafama. Bebeğim susuz kaldı diye. 

Artık sürekli rüyamda hastane, doğumum, bebeğim vs görüyorum. 

Psilolojim mi bozuldu bunlar normal mi çok mu hassaslaştım anlayamıyorum. 36 haftalık. 

6 Cevaplar

0 oy
(1,980 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım Allah koruyor melekleri hem kaç kat derininin etin altında kesenin suyun içinde nasıl sıkıssin bak su yabancı kadınlar ne hareketler ne danslar yapıyorlar bebeklere hiç bisi olmuyor aksine çatır çatır doğuruyorlar bunlardan bisi olmaz kafana takma kendini rahatlar ben su iceebilen bi insan deg9ldim günde en fazla 1 lt su içerdim sapasağlam doğdu Rabbim ömür verdiyse doğacak yaşayacak sakın ol hamileliğinin tadını c8kar 
(426 puan) tarafından
Çok güzel moral vermişin canım, doğru söylüyorsun. Allah razı olsun kuzum:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahh ahh sen ayni bensin .Bazi konularda benziyoruz .Haftam o kadar cok degil ama ben de her seyi takiyorum .Bebege bir sey oldu psikolojisi .Suyu yetersiz ictik olayi .Kesinlikle annelikle alakali bence bu.Koruma ic gudusu :) ruyalara da cok takilma ben de cok acayip seyler goruyordum.Artik cok sukur pek gormuyorum
(426 puan) tarafından
Kkuzum elimde değilki. Suyumuzda az. Bir an evvel haftasını doldursada sağlıkla kucağıma alsam diye gün sayıyorum resmen. Bir şey olcak korkusu yedi bitirsi beni:) hayırlısıyla kucağımıza alalım miniklerimizi inşallah canım:)
0 oy
tarafından
Benim haftam ileri olmamasına ramen aynıyız şuan karnım ağrıyor acaba uyurken bişey mi yaptım diyorum 8 de hastaneye gideceğim DD doktor ne kadar turp gibi annesi dese de işte insan korkuyor endişelenmelerde paronoya oluyor bir yerden sonra 
(426 puan) tarafından
Valla öyle kuzum :)
tarafından
Ben saldım artık :Dd takmıyorum Rabbim hayırlısıysa nasip etsin inşAllah diyor susuyorum
0 oy
tarafından
İlk doğumun olacaksa normal canm ben de öyleydim. Ne nasıl oluyor bilmediğimiz için aklımız onda bişey olmasın diye .
(426 puan) tarafından
İlk canım:) çok sağol kuzum
tarafından
Ne demek cnm . Allah bağışlasın
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Kuzum benim normal bunlar dogum yakşastu ya ondan. Artık karnın cok sis cocuk hazırlık yapıyor kasılmalarla bir de asla ustune yaramazsın bilmeden o karının merak etme. 
(426 puan) tarafından
Çok sağol kuzum :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,072 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu