0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Nasıl belirtiler yaşadınız da hamile olduğunuzdan şüphelendiniz?

10 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Oğlumda hiç bir belirti yoktu yoğun adet ağrıları çektim olmadım öyle anladım kızımda hafif mide bulantısı halsizlik vardı adet olmam gereken gün test yaptım çıktı 
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben asiri duygusallasmistim herseye ağlıyordum bide afedersiniz gaz oluyordu cok fazla ordan anlamistim
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ikisinde de koku hassasiyeti oldu bi de kasıklarıma keskin kramplar giriyordu
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Cok uykum vardi yataktan kalkasim gelmedi.kasiklarimda garip bi siskinlik vardi gaz gibi.ve tuylerim bile daha sert cikmsti.hissettim yani 
0 oy
tarafından
adetim geçince testa yaptim çıktı belirtiler hastaneye gidecegimde ortaya çıkmaya başladı bulantı falan. ama adet zamanından önce aşırı yediğim halde zayiflamsitim troid varmış ondanmış meğer hamilelik troidi
0 oy
tarafından
Adet olacakmış gibi karın ağrısı çekip olamama sonrada günde 1 kez gelen damla damla kan 
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Hiç bir belirtim yok yarın ogrenicem kaç haftalık ama tahmini 6 7 haftalık hala daha belirti yok
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Pantolon giydiğimde hemen sıkardı acaba hamilemiyim der  test yapardım 
0 oy
(23 puan) tarafından
Canm suan 2 inci bebegime hamileyim 5 haftalik pilanli oldu adet olmadan once goguslerim agriyordu adet olacagim gun belim kirilmis gibi agridi agladm agridan normalda basim hic agrimaz bas agrim asiri parol iciyodum adet sancilarim vardi halim yoktu surekli uyuyordum ama karim cok asiri agriyordu zaten adet gecikmemin 3 uncu gunu midem bulandi anladim tam 1 hafta bekledim test yaptim 4 haftaliktu suan 5 haftalik rabbim sanada en kisa zamanda nasip etsin canm 
(23 puan) tarafından
Karnim asiri sisti ondan anladm bide
0 oy
(55 puan) tarafından

Bi sabah kalktım. Elimi yüzümü yıkadıktan sonra yüzümde bi güzelleşme olduğunu farkettim. Bebiş istiyorduk. Bi test yapıyım dedim. Adetime 5 gün vardı. Erken gebelik testi yaptım pozitifti. Bu şekilde öğrenmiştim. :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 128 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
0 oy
3 cevap 85 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde ceylan_38 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde ceylan_38 (43 puan) tarafından soruldu