0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
Normal doğum olacak aksilik çıkmaz ise bebeğe 3 takım koydum ağız bezini bebek yağını da koydum birde süt sağma makinası ve biberon birazdan bez ve ıslak mendilde alıcam 2 müslim, 1 tane penye battaniye, alt açma bezi kendimede 1 takım, ped hasta bezi, iç çamaşırı, 1 tane atlet, 1 tane fazladan tişört onun dışında eksiğim var mı sizce rulo peçete filan koyayım mı ufak bir çöp poşeti alsam bebek bezini atmak için sıkıntı olur mu filan gözden geçiriyorum çünkü doğum haftamdayım birde pişik önleyici krem ve kendim için terlik giyip giderim diye çantaya koymadım

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Pisik kremi koy rulo pecete kendine islak mendil maske ve kirlileri koymak icin cop poaeti alabilirsin
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çöp poşetine gerek yok hastanede var peçete götürebilirsin ama hastanede var  onun dışında eksiğin yok canım sağlıcakla gelsin kuzucuk
(2,479 puan) tarafından
Pamuk filan alayım mı acaba yağ koydum ama ona da gerek olur mu bilmiyorum
(2,523 puan) tarafından
Koy ihtiyaç olabilir
0 oy
(233 puan) tarafından
Bence peçete çok lazım oluyor iyiki götürmüşum diyorum. Bide sizin orda nasıl bilmiyorum ama bizim burda bebeği hiç temizlemediler öyle verdiler yüzü çok kötüydü o zaman bi gül suyu koysaydım en azından yüzünü silerdim dedim ama tabi sen bilirsin yinede. Sağlıcakla al kucağına inşallah sağ salim 
(2,479 puan) tarafından
Peçete koymak lazım evet kuzum mutlaka lazım olur odalarda bulundurmazlar sanmıyorum şehir hastanesinde yapıcam doğumu kısmetse orda nasıl yapıyorlar bilmiyorum
(233 puan) tarafından
Anladım :) Allah yardımcın olsun inşallah sağ salim tek avazda doğurursun
(2,479 puan) tarafından
Amin sağolasın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 115 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Melikeee00 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde songulerkan35 (27 puan) tarafından soruldu

378,799 soru

11,337,926 cevap

34,801 kullanıcı

...