0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Napacagimi bilmediğim bir konu var şimdi kardeşim ayın 1 falan göz ameliyatı olacak sanırım 1 aya kadar eğilip kalkamiyacak mis annem de haftanin üç günü diyaliz alıyor gelip yardımcı olur musun dediler bende gelirim dedi esimde her üç dört aya bir gidilir mi diyor benim ailem mersinde Bende İstanbul da yaşıyorum kendi annesine gelince her hafta oraya gidiyoz anneside kaç gündür çağırıyor gel diye bende gitmiyorum

12 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşinle otur sakince anlat  kayın validen le aran nasıl yada kayın pederinle onlardan destek al 
(190 puan) tarafından
Yok kız annesi de o kafada üç dört aya bir gidilir mi
(5,311 puan) tarafından
Ozaman sen cazibeni kullanıp ikna ediceksin hatta gidip gelmek için güzel vaatlerde bulun
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Senin esin senin ailene gitmene karisama hele hele de boyle bir durumda.İlk once bi kendisi ailesine gitmeyi biraksin her hafta sonra sana laf eder
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Dıçarm öyle kocanın ağzına hayırdır ben mal mıyım benm sahibim mi asla öyle bir şey diyemez 
0 oy
tarafından
Aynı şehirde değilsiniz ondan herhalde canım.  Bende şırnak 'ta oturuyorum görevden dolayı ailem urfa da ama beni götürmek zorunda onlar benim ailem yani kesinlikte kıyameti koparırım . Senin de ailen sonuçta götürmek zorunda seni ne demek 3 4 ayda bi gitmek fazla az bile 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gitme sende, boyle heriflerin agzina tukuresin geliyor gerizekali man kafalar! Adam oldular sanki, sende onlara gitme, o mal kaynananda otursun hizmet etsin ogluna. Evermesinler arkadas boyle yapacaklarsa, onunki ailede sneinki neymis? Ailene soyle arayip bibayar ceksinler inceden bence
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bazı eşler niye karışır asla anlamam
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Keyfî değil benimde aklım sende kalıyor ama ortada sağlık sorunu var de yarın birgün senin ailen öyle olma gitme desem zoruna gitmeyecek mi de
(190 puan) tarafından
Kiz annesiyle ablası korana oldular ben çocuğumla onların yaninda kaldım yardım ettim eşim iyiler eve gidelim dedi ben yok ya içim rahat etmez kalalım dedim ya bana çocuğuma bulassaydi çok şükür Bir şey olmadi
(1,763 puan) tarafından
Ya vallaha bu erkeklere sınır oluyorum ben 24 saatin 5 6 saati annemle konuşuyorum esik asla karışmaz konuşmama aramız uzak onun ailesiyle benim ailem aynı şehirde senede 2 kez gidiyoruz bana benim annemgilde kalacaksın diye asla ısrar etmez keyfini çıkar takma kafana nerde kalmak istiyorsan orda kal der yani ne bu erkekler ali kıran baş kesen mi bulunmaz hint kumaşı mi ala ala gideceksin tabiki el oğlu yarın birgün burda gördüğün postlardaki gibi git derse yine arkanda ailen olur sen onların kötü gününde onlarda senin kötü gününde canm yani
0 oy
tarafından
Mevzu saglik yani. Imkanin varsa git yardim et kardesine Annende hastaymis yani olur mu oyle ya ne demek istemiyor. Onunki aile de seninki ne
0 oy
(454 puan) tarafından
Annen sonuçta gideceksin tabi ihtiyaci varmış kıyamam birde hasta
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kendileri ellerinden gelse hep orada kalırlar ama sana izin yok ne güzel dünyaymış

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Her üç dört ay nedir yaa kendi ailelerine her gün gidilecek sorun olmayacak ama. Üstelik hastalık var yani eşimi ben olsam dinlemem de sen de otur konuş  gerekirse çocuk gibi anlat ağaç koğuğundan çıkmadığını söyle 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bi yönden  haklı  eşin  buna  para  dayanmaz  ama  şuanda  sağlık söz konusu  yani  göndermemesi saçma 

Kayin validenle  aynı  memlekteysen eşin  gidebilir  tabi  ama o da  uzaksa  yaptığı haksızlık  ben sene de 1 veya  2 kere  giderim  memleketime 
(190 puan) tarafından
Kendinden para gitmeyecek ki bileti babam alacak oraya gittiğimde de çocuğun bezini falan da hep annem gil alıyor bana para harcart miyolar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,356 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 954 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 336 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,417 cevap

34,835 kullanıcı

...