0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kayısı elma kompostosu ve yulaf denedim işe yaramadı 2 ay oldu sezaryen olalı birden bire böyle oldum duzelmiyor  sizin bi çözümünüz varmı akıl verin lütfen 

11 Cevaplar

0 oy
(1,569 puan) tarafından
Vala benim bagirsaklar salatalik yiyince cok calisiyor kabiz olunca yada her gun bir iki salatalik yiyorum 
(1,755 puan) tarafından
Bebek emziriyorum ya bebeğe gaz yapar diye yiyemiyorum yoksa çok haklısın
(1,569 puan) tarafından
Salatalik gaz mi yapiyo bunu bildigim iyi oldu iki ay sonra nasipse bende alacagim bebisi kucağıma dikkat edrrim o zaman
(1,755 puan) tarafından
Evet evet bebeğin karnını ağrıtıyor çok kötü gaz yapıyor bide bulgur pilavı sütten çok gaz yapıyor yediğim gün mahvoluyor bebek
(1,569 puan) tarafından
Aa cok Sagol dikkat edrrim:) salatalığı cok severim dayanamam yerdim
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kavun karpuz ye bol bolda su iç
(1,755 puan) tarafından
Kavun bebeğe gaz yapar diyorlar karpuz ve su deneyeyim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ama kayısı kompostosunu iki üç gün boyunca günde 3/4 kase olarak iç bak nasıl iyi geliyo 
(1,755 puan) tarafından
Inan bi tencere yaptım orta boy ve sadece ben içtim gidip gelip
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Elma kabiz yapiyormus ve yogurt doktor üzerine basa basa söyledi 

(1,755 puan) tarafından
Yoğurt yiyemiyorum hiç zaten bide elma kabız yapıyor ya ama kompostosu hazmı kolaylaştırıyor sindirimi çalıştırıyor sezaryenden sonra hastanede verdiler hep ordan aklımda kalmış benimde
(2,375 puan) tarafından
Hm benim kizimda sürekli kabiz hicbirsey ise yaramiyo   :(  surup iciriyorum anlık etki ediyo
(1,755 puan) tarafından
Kızınız nekadarlik acaba benim kızım 2 aylık son 1 aydır bu sıkıntı içindeyiz oda 8 güne bir zor yapiyor
(2,375 puan) tarafından
13 aylik canim 8 aydan sonra surekli kabiz oluyo ne yese
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bide kavrulmuş leblebi dene canim benim bağırsaklarımı çalıştırıyor inşallah sana da faydası olur 
(1,755 puan) tarafından
Deneyeyim canım çok sağol
0 oy
tarafından
Zeytinyağlı incir kürü canım mutlaka dua et hem sütüne faydası olur hem senin kaabızlığına başka bişy arama 
(1,755 puan) tarafından
Hadii ya nasıl yapılıyor acaba
tarafından
Kuru inciri 2veya 4 dilime böl kavanoza koy üzerini geçicek kadar zeytinyağı koy bir iki gün beklesin sabah aç karna 2-3 dilim ye aynı gün rahatladıgını görüceksin
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Bal kabağı yiyebilirsin bebiş de olursa ek gıdaya geçince onada yedir 
(1,755 puan) tarafından
Bal kabağını ne şekilde tüketmem gerek tatlı dışında hiç yemedim
(2,196 puan) tarafından
Normal haşla zeytinyağı ekle o şekilde daha etkili olur
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bal kabağı ve armut
0 oy
tarafından
Canm benim doktorum soylemisti has zeytinyaginin icine 2 tane kuru inciri geceden koy sabah ac karnina zeytinyagina bana bana ye 1 saar sonra icin boşalıyo
(1,755 puan) tarafından
Hadii ya yapayım ama zeytin yağından midem bulanmaz inşallah yiyemiyorum çok normalde
tarafından
Yapcak biset yok canm mecbur cikamiuosan tuvalete uiceksn bende hic incir agzima sürmezdm icindeki cekirdeklerinden dolayi mecbur yedm
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kuru kayısıyı yediğim de çözüm oluyor bana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 317 göst.
0 oy
6 cevap 99 göst.
22 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
19 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minimalist (265 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,351,997 cevap

34,822 kullanıcı

...