0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarda çikolata falan çokmu zararlı. Ben çocuğuma sık sık vermem amma arada bir veriyorum yani. Yalnışmı yapıyorum sizce? Evden çok karışıyolar neymiş hiç vermiycekmişim. İyide böyle hiç vermemek mümkün diyilki çocuk bu görünce istiyo bende mecbur veriyorum. Siz ne sıklıkda veriyosunuz?

13 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Hep yiyo canı isteyince kısmadım hic
(44,603 puan) tarafından
Burda en rahat relax anne seni seciyorum edos:D
(22,070 puan) tarafından
Hahahaahah Norek kanka yiyo yeme diye hergun kavgamı edek:D
(44,603 puan) tarafından
Küçükken vermezsin yemez ama büyüdükçe önüne gecemiyon oğlana vermem kızım yiyo ama ama bu seferde ablasına goruyo agliyo oda istiyo allah'ımmm:D
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Küçük hic yemedi büyük arada bir yiyor valla 

0 oy
(594 puan) tarafından
Ayyy benmkide alıstı önceden istemezdi. Smdi görmese bile istiyor. Bazen eve alasım gelmiyor o derece 
0 oy
(209 puan) tarafından
2 yaşında elhamdülillah hic tanistirmadim pandeminin iyi yanı eline çikolata gofret tutusturacak insan gelmiyor ileride mutlaka tanışır belki ama ne kadar gec o kadar az diyabet riski 
tarafından
Su insanlar olmasa herşey ne kadar kolay olacak.
(209 puan) tarafından
Su insanlardan kastiniz? Siz yedirin o zaman nasil yağ nasıl katki maddesi kullanildigini bilmediğiniz ürünleri. Çikolata çubuk krakerle çocuk susturmayi deneyen kisilerden olmadim bu benim tercihim
tarafından
Yanlış anladınız kusura bakmayın, eline bişey tutusturan insanlardan bahsediyorsun. Ben de kesinlikle sizin gibi düşünüyorum, kızına hiç vermedim vermeyi de düşünmüyorum:)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
19 aylık benim oğlum fazla olmadı yemeye başlayalı her zaman değil mesela haftada 1 yada 2 kez yiyor 
0 oy
(12,929 puan) tarafından
15 aylik hic vermedim bakalım ne zamana kadar surer 

Biz yerken görüyor diyorum o anne ve babanın :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Küçükken vermiyorum ama büyüdükçe önüne geceniyosun 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
3 ve 4 yaşa kadar yedirmedim sadece tadına bakmislardir  tabiki evde kek poğaça kurabiye yapıyorum onları yediler şuanda beş buçuk yaşındalar ikizlerim çoğunlukla evde yapıyorum hazır yiyeceklerde yiyorlar çok aşırı olmadıkça
0 oy
(319 puan) tarafından
Oğlum bir yaşında ve çikolata delisi . Çikolata görse titriyo resmen 
0 oy
tarafından
İlk defa evden vermeyin diyolar cümlesini duydum ☺️ genelde ben vermek istemiyorum ama etraftan birileri gizli gizli veriyor olurdu bu. Kızım bir yaşına yeni girdi pekmez de dahil şekerli hicbisey vermedim. Artık çikolata benzeri birçok sağlıklı tarif var, ilerde çok isterse beraber onlardan yaparız. Ve tabi ki çok zararlı. Ümit Aktaş şekerin cocuklara alkol verilmesiyle arasında fark olmadığını söylüyor. İkisi de çocuğu sarhoş ediyor 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
2 yaşında. Tadını yeni öğrendi o da bir lokma şeklinde ve çoook nadir. Alıp bir çikolatayı bitirmişliği yoktur. Hazır kek falan hiç yemedi. Arada bisküvi veriyorum ama kremasız, çok başedemeyince. Bir de çubuk kraker, bayılır. Onu da güzel bir şey yapınca ödül olarak veriyorum seviniyor yani haybeden vermiyorum. 
0 oy
tarafından
2 yaşına kadar hiç vermedim şimdi tadımlık veriyorum 2 buçuk yasinda
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öfff amma abartıyolar ya şu kafada olan insan bana çok sıkıcı geliyo nedense :D hafta 1 veriyorum 1 tane petito. 13 aylık

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 226 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
0 oy
7 cevap 223 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (161 puan) tarafından soruldu