+1 oy
411 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben bunların yanında tek durmaktan kaçıyorum artık beni yalnız buldukları an her türlü laf sokuyorlar insanların içinde iyi duruyorlar dün ky gorumcesine eşimin bariz kilo almasına rağmen bekar kaynım için o kilo aldı eşim için zayıfladı çok zayifladi diyo gorumcesi de ee gündüz calis gece çalış eve gelince de karı dirdiri çek zsyiflar tabi diyor ,ky bana sen kilo alıyorsun bebek almıyor bazı hamileler zayıf oluyor bebek kilo alıyor dedi,terlik alicaktik beraber beğenip almadım eşime diyor ki terlik almaya gittik hastane terliği gibi terlikler beğeniyor sen gelinsin öyle terlik giyilir mi vs vs dalga geçiyor benimle ben eşime bunları anlatsam mi kızlar yoksa kendi herseyi zamanla görse daha mı iyi 

7 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
Ben tutamaz cenemi anlatirdim galiba 
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Eşinin yanında yapmalarına fırsat ver kendi görsün. Söyleyince sen kötü olursun 
tarafından
Eşimin yanında kilomu sordu görünce hamileyim ya sanane kilomdan elli kiloyum dedim booyle kaldı hamileyim ben almayacagim kim alacak dedim eve gelince eşim ayıp oldu dalga geçer gibi oldu vs dedi bende bilerek yaptım kaç çocuk doğurmuş bilmiyor mu neyin ne olduğunu kimse kiloma karışamaz ister ablan ister annen olsun hiç  kusura bakma cevabını veririm dedim
(25,223 puan) tarafından
İyi demişsin fırsat verme hiç
0 oy
tarafından
2 başlı yılan çünkü
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ne fenalar ya kendilerini iyi göstermeye çalışıyorlar
0 oy
tarafından
Ayy susmayin ya boylelerinin karsisinda seytanlara bak sen 
tarafından
Canım kimse görmüyor ki ne yaptıklarını anlatsam bile inandırıcı gelmez yani herkesin içinde aman sen dur aman sen yapma biz yaparız sen otur vs
tarafından
Gizli kamera lazim o eve iste bir yasamak hic iyi degil bu yuzden yuzlerini gorme mumkun oldugunca
tarafından
Beraber yaşamıyoruz canım evimiz ayrı
tarafından
Ee sen niye bukadar dert ediyon bacim
0 oy
tarafından
Sende aynısını yap onların yanında iyi davran onlar olmayınca lafını söyle otur 
0 oy
(877 puan) tarafından
Benimki de aynı bir senedir çekiyorum iki ay daha sabrım var sonra inşallah eşimin yanına gecicem laf söylemesine izin verme cevabını ver baştan taviz verince çeneleri durmuyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde sweetlady (738 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 795 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Simsek21 (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 2,200 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,581 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,837 cevap