+1 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar iki postumuda okumussunuzdur kocamdan gerçekten bıktım hep küfür ediyor durup dururken tokat atıyor herşeye bahane arıyor bende kaçmayı düşünüyorum yani yanlış anlamayın başkasına kaçmayı değil evden kaçmayı düşünüyorum ailem memelkette ben başka şehirde yaşıyorum kimsem yok burda esiminde kimsesi yok bir bebeğim var çok yoruldum artık ağlamaktan üzülmekten ama gel gelelim işin aslına annem ve babam parayı çok seviyorlar biz 7 kizkardesiz misafirliğe bile gitsek kendi yapacağımız esylari alıp öyle gideriz babam gilde yapıp yeriz annem hep biz fakiriz diyor babam da istemiyor bizi evet önümüzde gelin diyorlar ama sonra kovmaktan beter ediyorlar geçen ablam da kocasiyla kavga etti babamlara geldi babam kocasını aradı gel karını al götür dedi diğer ablam cailsiyodi anneme çocuklarını emanet etti annem dedi o zmn kiramizi öde ve eve alışveriş yap öyle bakarim dedi bende ne yapacağımı bilmiyorum inan ki devlete gitsem 6 ay tek bakıyorlar mis kaynanamlar benden nefret ediyor zaten çalışsam tek başıma kim oğluma bakar bakan kişiye guvenebilirmiyim ki hiç bilmiyorum inanki çok kafam karisik

19 Cevaplar

0 oy
(4,650 puan) tarafından

Kaçmak yerine boşansan nafaka alsan

Bir de sen niye gidiyormuşsun ki o adam evden gitsin
(4 puan) tarafından
Boşanmiyor söyledim bana diyorki çocuk olduktan sonra mı boşanacaksin eğer öyle bir şey olursa seni de kendimide çocuğuda öldürürüm diyor
(4,650 puan) tarafından
İşte bunları kayda al elimde koz olur öyle bir bokk yiyemez
(4 puan) tarafından
Ama telefonum yok ki onu bile almış elimden 2 satligine yanıma veriyor ailenle konuş geri alicam diyor
(4,650 puan) tarafından
Bu ne saçmalık ya
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Sığınma evine git sokakta bırakacak değiller ya nasıl 6 ay tek oluyo 
(4 puan) tarafından
Evet cnm 6 ay tek bakiyorlar
0 oy
(43 puan) tarafından
Şikayet Et, evde sana kalsın. Neden kaçıyorsun adamı kaçırt 
(1,850 puan) tarafından
Yani bu uygulamayı indiriyor tekrar mi kaldiriyon buraya girmek için adam farketmiyomu geçmişine bakmiyomu
(4 puan) tarafından
Yok farketmiyor hiç geçmişten siliyorum
(1,850 puan) tarafından
Farketmeyen ne?
(4 puan) tarafından
Sorduğum soruları neyin kafasını yaşıyorsunuz Allah aşkına ne bu sorgu kime neyi ispatlamak zorundayım anlamıyorum ya yorum yapayın kardrsim sizin bu saçma sapan sorularınızı yanıtlayamam bir saat
(48,634 puan) tarafından
yanitlamak zorunda degilsin herkese acik bu post sormakta özgürüz
0 oy
tarafından
Allah ananla babani islah etsin cennetin anahtarlarini teker teker kaybediyolar boyle iste ana baba demeye bin sahit lazim semde polise sigin onlar zaten napilmasi gerekse yaparlar 
(4 puan) tarafından
Evet gercekten haklısın canım annem babam hiç annelik babalık etmediler bize küçük yaşta başlık parası için zorla evlendirdirler
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Gerçekten böyle anne baba var mı ☹️ Allah önce eşine sonra annene babana akıl fikir versin sana da sabır versin hakkınd ahayırlısı ne ise o olsun inşallah
(4 puan) tarafından
Evet var benim annem babam var küçük yaşta para için bizi evlendirdirler
(1,615 puan) tarafından
Çok zor bir durum gerçekten Allah kolaylık versin sana ☹️
0 oy
(252 puan) tarafından
Bence en sağlıklısı evden kaçmak bir çözüm değil hele bu devirde küçük bebekle boşanin çekişmeli olur belki dayak. Mı yedin sağlık raporu al hastaneden tehdit mi ediyo TLF.a ses kaydı al polise şikayet et deliller toplaman daha iyi olur kaçmak çözüm değil her taraf psiko pat dolu bacım 
(4 puan) tarafından
Haklısın ama telefonum bile yok ki 2 saatliğine yanıma veriyor ailenle konuş geri ver diyor
(252 puan) tarafından
Ohaa yaa o ne öyle bacım sen kaçtın mi yoksa  kaç yıllık evlisiniz
(4 puan) tarafından
2 yıllık evliyim hayır kaçmadım severek evlendik
(252 puan) tarafından
Bacım ailen öyle kendi ailen bile size anne babalık vazifesini yapmıyor ki tobe estğ. eee ne olacak ki bu şekilde bu devirde TLF. Kullanmayan kısıtlı kısıtlı konuşan mi var
(4 puan) tarafından
Evet baksana ben varım ya canım ne diyim ki artık çok uzuluyorum
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bence boşan eyer bişanamiyorsan devletten yardim al turkiyede kadin sığınma evleri varmiş ora gidebilirsin Canım.yani neden tokat atiib sovuyorki sebebsiz yere :(uzuldm
(4 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım durup dururken küfür ediyor
(1,370 puan) tarafından
Cok uzuldum Arkanda anne babanin yardim etmemesi şu an esro erolu izliyorm ben azeriyim onlar gercekten yardim ediyormu ?  Ora gitsen :(((
(4 puan) tarafından
Kız beni rezil ederler oraya çıksam ilk başta annem babam beni rezil eder
(1,370 puan) tarafından
Düşünmesen onları zaten seni para icin evlendirmisler buda bir rezillik  ama hakkini ariyorsun  ben hic kotu bakmiyorm  ora cikanlara yani hergun evde siddet gormekle gun geçmezki baska caren yok bosandiktan sonra calisirsn  hatta belki is verirler  sana yardm ederler sakin utanma hicbiseyden canim
0 oy
(3 puan) tarafından
Öncelikle Allah yardımcın olsun inşallah bebeğinin mutluluğu herşeyden önemli. Çalışmaktan başka çare olmuyor bu durumda inan sadece senin ailen değil herkes el oluyor yük oluyor çocukla buna eminim. Öncelikle bebeğin kaç aylık? Kreşe vs bırakma şansın olursa çalışıp kendine bakmaktan başka çare yok devletin gündüz bakım evleri oluyor tabi ki senin gibi kimse bakamaz ama çocuğun için mecburen katlanacaksin. Isın içinde şiddet olmasa oturun  konusun çift terapisine gidin derdim ama şiddete alışmış biri asla durmaz. Kendini ve çocuğunu düşün herkesten ve her şeyden önce. Kendine güven biz kadınlar istersek her şeyi yapabiliriz 
(4 puan) tarafından
Öyle haklısın canım bebeğim 3 aylık
(3 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla 2 aydan sonra bakan yerler var istersen önce kadın sığınma evine git orda kaldığın sürede kreş araştırır iş bulursun öyle çıkarsın süresi dolmadan seni tehdit de ediyor sanırım çocuğun için uzaklaş ondan gerçek bir baba çocuğunun annesine böyle davranmaz
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Babana hiç şaşırmadım bende anneme eşimle tartıştık gitmicem dedim 1 dk geçmeden dışarı çıkıp aramış oğlum akşam yemeğe gel diye yemek hazır yengem mesaj atmış hadi gelmiyor musun diye eşim geldi niye geldin dedim annenle yengen çağırdı dedi ne dersin ki 
(4 puan) tarafından
Benim annem babam bizi başlık parası için küçük yaşta evlendiridi canım daha ne bekliyevilirm ki
(6,136 puan) tarafından
Hala anne baba deyip kapısını açıyorsunuz ya Allah sizi zorda bırakmasın inşallah. Sana tavsiyem inşirah suresini oku yağmur yağınca dua et ayetel kursi amenerasulini dilinden düşürme Rabbım sana güç kuvvet versin feraha çıkarsın inşallah amin
(4 puan) tarafından
Amin çok sağol canım bunlari okuycam bol bol
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çocuğu öldürürüm ne demek ya biran önce kurtul bu adamdan 
(4 puan) tarafından
Ne bilim üçümüz de öldürürüm diyor
0 oy
(147 puan) tarafından
Madem ailen parayı çok seviyor. Çocuğuna baksınlar sende onlara yardım et. Bu adamın yanında kalmaktansa ailenle yaşa 
0 oy
tarafından
Kaçmak çözüm drgl canm boşan man çözüm allah yardmcin olsn canm
(4 puan) tarafından
Bosanirsan üçümüzü öldürürüm diyor
tarafından
Havlayan köpek ısırmqz canm
0 oy
tarafından
Gidicek yerin yoksa önce ilindeki aile ve sosyal politikalar bakanlığına git sana yol göstersinler Allah yardımcın olsun 
(4 puan) tarafından
İnsllh deniycem
0 oy
tarafından
Kameraya cek bu öldururum dedigi laflari ses kaydi alma goruntu olsun elimde devlete sigin gene en guvenli yer. Kacsan sokaklara dussen cok daha kotu. Kurtul o adamdan 6 ay da olsa baska bir kapi acilir insallah cocugun kac aylik kreş cagi geldi mi. Yatili bakici arayanlar oluyor hani yasliya bakiyorsun onun evinde kaliyorsun oyle birsey olabilir 
(4 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylık telefonum da yok ki 2 3 saat yanıma veriyor ailenle konuş geri ver diyor
tarafından
E buraya nerden giriyorsun gorur kocan google gecmisinde kaliyor hersey sil
0 oy
tarafından
Dava aç niye evden kaçıyorsun ki haksız senmissin gibi 
(4 puan) tarafından
Ailemden çok uzaktayım kimsem yok nasıl acicam dava açsam anlamazmi onzmn başıma bir şey getitmezmi
0 oy
(262 puan) tarafından
Herkes anne baba olamiyor işte malesef 

Allah bildiği gibi yapsın onları reziller. Polise git canım kacacaksan da onlar sana eğriyi doğruyu anlatırlar 
(4 puan) tarafından
Tamam kuzum insllh tüm gücümu toplayıp kacarim
0 oy
(389 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim bencede kaç pislik herif b.okunda boğulsun kurban olusun ikinize
(4 puan) tarafından
Amiin canım amin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kaçma canim ya kaçanları sevmiyorum şahsen direk boşan yani
(4 puan) tarafından
Tehdit ediyor bosanirsan seni de bebegide öldürürüm diyor
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Canim siginma evinde 6 ay kalma hakkin var dogru ama 6 aydan sonra tekrar baska yere naklini aldirabiliyosun o konuda icin rahat olsun 
(4 puan) tarafından
Oğluma da bakarlar dimi
(2,357 puan) tarafından
Bakiyolar canim bende kaldim orda oglum 8 aylikti o zaman merak ettigin bisey varsa mesajla sorabilirsin bende anlatirim oranin sartlarini

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 726 göst.
10 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,254 soru

11,352,179 cevap

34,823 kullanıcı

...