+1 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (7,441 puan) tarafından
Bir yıldır ücretsiz izindeydim bugün ise başlıyorum ilk defa kızımdan ayrı kalıyorum içim çok tuhaf ağlayacağım nerdeyse :-(

4 Cevaplar

+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Evet öyle ama çocuğuna iyi gelecek güzel şeyler vermek için çalışıyorsun.. kim bakıyor canım çocuğunu
(7,441 puan) tarafından
Şuan annem geldi canım okullar tamamen kapanınca eşim bakacak yaz döneminde sonra annem ve kayınvalidem dönüşümlü bakacak.tabiki herşey onların geleceği için asla çalışmam demem sadece kızım doğduğundan beri hiç bensiz kalmadığı için bana çok bağlı evde tuvalete bile zor gidiyordum ağlıyor şu bakalım bugün ne yapacak
(5,721 puan) tarafından
Evet canım benim kolay değil hayat şartları çok zor cocuklarimi bakan olsa bende çalışırdım. İkizler benim beş yaşındalar okula vericez nasipse goturcem getircem başkası ugrasamaZ. Ama hayat şartları çok pahalı. Hem annen kayınvaliden torunları bakar çok iyi. Eşinin desteklemesi de güzel
(7,441 puan) tarafından
Bakan olmazsa çok zor dediğin gibi bakanım olmasa kreşe falan veremem bende canım şükür bu yönden şanslıyım
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allah yardımcın olsn canım  bebeğin durur  ins
(7,441 puan) tarafından
Amin canım inşallah hiç bu zamana kadar ayrılmadık çok kimseyi de görmedi pandemiden dolayı bana bağlı tuvalete gitsem kapıda ağlar bakalım ne yapacak
(3,532 puan) tarafından
Alışır  ins canım benim
0 oy
(932 puan) tarafından
Suan konusuyormu bilmiyorum bebegin. Konusunca gtseydin inan ki daha zordu auan aliscak en azindan. Bnm oglum is saatim kisa olmasina rahmen bayilcak sekilde agliyordu bacagima sarilip birakmiyordu anne gitme gormuyomusun ben aci cekiyorum diyordu hala aklima gelince canim yanar o lafi ben senden soz bisey istemicem yeterki gitme diyodu cok zor suan bile gozlerim doldu rabbim sabir wersn ama en azinsan ufaksa iyi aliscak cnm
(7,441 puan) tarafından
Ay kıyamam kuzuya evet büyüdükçe zorlaşıyor şuan 15 aylık bazen keşke 3-4 ay önce baslasaydim diyorum o zaman annem de çok rahat duruyordu şuan tuvalete giderken bile ağlıyor.
(932 puan) tarafından
Ay ay rabbim yardimcin olsun 1 ay falan gecsin sen alisirsin cnm ama kuzucuk hemen alismaz. Kucukken boylelerde buyuyuncede boyle kalsalar keske biri 13 biri 8 yasinda canlari isterse annederler :)
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ben çok ağladım alışana kadar üstelik 6 buçuk aylıktı ücretsiz izin alma durumum da yoktu haline şükret bence.. sonra alışıyorsun hatta sosyallestim güzel oldu diyorsun çocuğumuz için çalışıyoruz sonuçta 
(7,441 puan) tarafından
Yok kuzum çalışmadan sıkıntı degil zaten evde bunaldigimk fark ettim ama diyorum keşke bir kaç ay erken donseydim şuan 15 aylık herşeyin farkında erken donmuş olsam bana bu kadar bağlı değildi.

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 468 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 275 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 306 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...