0 oy
272 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (504 puan) tarafından

Kizlar kızım 23 aylık sayılır hamileyim aylardır hem duygusal olarak hemde  nedense az daha emsin diye diye emmeyi biraktirmadim hem zorlanıyorum hem de bebeğim artık büyüdü 14 haftalık bugün cesaret geldi iyice emzirdim kızımı sarıldım öptüm iyice sanki bı anda büyüyecek gibi geldi bana ilk göz agrim:( sonra sirke sürdüm ikisine de verdim baya almadı bugün inşallah geceyi atlatırız o emmeyince ağladım hem bıraksın istiyorum hem ağlıyorum bı tuhafim valla:D

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende küçük sandım 2 yaşına gelmiş artık boşver vicdan yapma emmiş emcegi kadar :)
(504 puan) tarafından
Kız yok dana gibi oldu işte anne yüreği galiba :) Cook şükürur emdi eziyet etmedi o konuda bırakırsak tam olarak iyi olacak
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canm anladığım kadarıyla hamilesin bıraktırman en doğrusu sende ki vitaminlerin yeni çocuğuna gtmesi lazm üzülme canm kocaman olmuş artk
(504 puan) tarafından
Aynen geçer hormonlar ele geçirmiş beni ondan böyle duygusal sağol canm :)
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Oğlum 22 aylık 34 haftalık hamileyim hala bıktıramadim neler denedim neler sadece uykuya geçişte arıyor ama yine de biraktiramadim ağlıyor dayanamıyorum e akşam ağladığı zamanda esim ağlamasın emzir diyor e zaten biraktirsam bile görünce diğerini illaki emmek isteyecek ikiz gibi olurlar artık napiyim :D
(504 puan) tarafından
Sabır taşını denedin mi burda duydum canm ben sirke sürdüm inşallah tam bırakır canm Allah yardımcın olsun
(1,154 puan) tarafından
Neler denedim neler bırakmıyor
(504 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm inşallah bırakır doktora felan sorsan ilaç felan var mı bu iş icin
(1,154 puan) tarafından
Ilaç falan verme taraftarı değilim zaten bıraktırsam da 34 haftalık hamileyim kardeşini görünce yine emmek isteyecek herşey boşa gidecek o yüzden artık saldım :D
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Annelik işte bu duygu 
(504 puan) tarafından
Evet canm merhamet mi başka bsey mi bilmiyorum
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim kızım da 23 aylık her şeyi denedim bırakmıyor canım vicdan yapma kesinlikle hem hamilesin hem o büyümüş artık
(504 puan) tarafından
Evet canm bı kaç gün dayanirsam geçer inşallah haklisn
0 oy
(119,156 puan) tarafından
yaa dr lar doguma kadsr emzirebilirsin diyolarmis ama seninkinin birakma zamani gelmis
(504 puan) tarafından
Canm benimki 16 haftalığm kadar izin verdi hem bizimki dudak tiryakisi sütün bı faydası bile yok yemek yedik diye tam bırakmalı uyurken emer emmeden uyumaz canm bide üstüne cokuyo bebek de var yüreğim sıkılıyor artık bırakma zamanı çoktan geldi bu geceyi atlatirsak gerisi kolay inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 438 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 464 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 359 göst.