0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hatunzadeler nasılsınız ?? 

Ya ben şimdi kurabiye yapacağım ama gıda boyalı falan olacak , netten tarif baktım ama istiyorum ki daha önce yapılmış bir tarif olsun. Hep yaparım ağızda dağılır tadı da güzel dediğiniz bir tarifiniz varsa talibim efenimm :woot: 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gıda boyasını nerden buldun daha doğrusu nerde satılıyor bilmediğim için soruyorum yanlış anlama
tarafından
Marketten almıştım bacım , doğum günü malzemeleri satan bir yerdi ♥️
(1,790 puan) tarafından
Aktarlarda var diye biliyorum
tarafından
Hmm anladım teşekkürler bacılar ben marketlere bakmıştım bulamamıştım
tarafından
Rica ederim caaağnım :-*
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bademli olan kurabiye var şeker hamurlu yapılan ona bakılabilirsiniz gıda boyalıda olabilir 
tarafından
Şeker hamurunu evde yaparım yapmaya da uzun sürer yaklaşık 300 tane olacak kurabiye vakit kaybetmemem lazım canım
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım hiç yapmadım ama ben tarif aradığım zaman nefis yemek tariflerinden bakıyorum yorumlar deneyenler filan oluyor bir bak istersen
tarafından
Sabah baktım oraya da kız biri çok güzel yazmış diğeri bu nasıl tarif demiş , beynim yandı :D ne varsa anneler de var deyip buraya geldim
(1,790 puan) tarafından
Deftere eklenme sayısına da baksaydin kuzum buradaki anneler çocuklarını yoğuruyor kurabiye niyetine ☺️☺️☺️
tarafından
Ahahahah :Dd hayatımda bu kadar haklı bir cümle daha görmedim
(1,790 puan) tarafından
Teşekkürler canım❣️☺️
tarafından
Rica ettim canım ♥️♥️
0 oy
(3,895 puan) tarafından

imageharika olur kendileri.  Tam dediğin  gibi

image

(3,895 puan) tarafından
O zamannn tam aradığın  tarif... bir seycik olmaz altina üstüne  pecete koy agzini da güzelce  kapat koku çekmesin.  Yenmeden yarim saat önce  çıkarırsan  yarım saatte gelir kendine... bebisinize de rabbim sağlıklı  sıhhatli  hayırlı  uzun ömür  versin inşAllahhhh.
tarafından
Yaptım canım dinlendiriyorum hamurunu şuan :) aaaamiiinnn Rabbim tüm yavrulara hep güzellikler iyilikler versin inşallah ♥️♥️
(3,895 puan) tarafından
Yorumlarını merak ediyorum inşAllahhhh  beğenirsin  :)
tarafından
Canım bayildimmm ♥️♥️
(3,895 puan) tarafından
Ohhhh ne mutlu sana :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 272 göst.
0 oy
5 cevap 146 göst.
28 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
19 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde tontilos (524 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,075 cevap

34,850 kullanıcı

...