0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok bunaldım ev çocuk yemek kendimi hiç buradan  beceriksiz hissetmemiştim hiç birşeye yetişemiyorum eşim sadece çocukla ilgilen yeter dio ama  öyle olmuyo yemek ev işi yapmasam olmaz gurbetteyiz eşim 2 güne bir nöbetçi çocuk tek bende nöbetten geliyor uyu falan gene bende tabi ben bakmalıyım ama bizim bebek çok huysuz gece uyutmuyor gündüz salla gezdir.uykusuzluktan halim kalmıyor böyle oynim eğlendirim istiyorum iyi bir anne olamadım sanki

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sen bi annesin kuzum robot değilsin :angel: ole hissetme herşey gelip geçici daha sonraki zamanlarda herşey daha iyi olur

(178 puan) tarafından
Kakasını 4 güne bir yapıyordu aç kalmış olabilir dedi mama verin az az dedi 15 gün sonra getirin bir daha bakıyım dedi
tarafından
Doğuş kilosu neydi canım? Ve canını sıkma düzelir allahın izniyle kilo alimi allah başka dert vermesin ben doğdgndn beri mama veriyorum emziriorm ek gıdaya geçtik arada yemek veriorm
(178 puan) tarafından
2600 1 haftada 2200 düştü  sonra almaya basladi
tarafından
Maşallah doğuş kilosu da iyi :) canını sıkma mama verirsin takviye olarak daha kendini toparlar canım.benjm kızında 2230 gram di kuvezdyken düşmüş ama biraz daha
(178 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Böle hissetmen hayat normal ama  şunu unutma mükemmel yada müthiş olmak zorunda değilsin    yeri geliyor çocuğu olmayan insanlar bile işlere yetişemiyor  ki bide bunun içine çocukta giriyor  oyuzdn kendini toparlamaya bak    bebeğine eşine ilgilln yetiyorsa senden mükemmeli yok  bir annesin     ;) biraz gül şimdi hepsi geçer bebegin huysulugada bu düşüncelerinde  arkana baktığında niye böle düşünmüşüm dersin 
(178 puan) tarafından
Bazen öyle olur geçmişte olmuş birşeyi düşünürsün gülersin. İnşallah geçer bebis büyüdükçe sakinleşir inşallah. Akşamları rezenemi versem acaba doktor ver demişti ama bilemedim sakinleştirir mi ki
(771 puan) tarafından
Var sakinleşince  belki ama bebekten önce  sen sakın ol kendini rahat bırak senin enerjin bebeğe de geçiyor oyuzdn biraz sabır zor ama sabır
(178 puan) tarafından
Doğru sabır zor sağol teşekkür ederim
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Sen mükemmel bir annesin<3 is guc gelir gecer bir sekilde olur ama bebegin bir daha bugünkü gibi olmayacak keyfini cikar:)

(178 puan) tarafından
Aslında birazda eşimden kaynaklı oldu bebek ilk doğdun da gaz sancısı sunumu yordu annelik sadece alt üst değiştir olmuyor sen daha çocu sustura mi yorsun dedi hayla o laf aklımdan çıkmıyor
(1,353 puan) tarafından
Cok biliyorsa kendi sustursaymis bende bunu anlamıyorum sen anneysen o da baba
(178 puan) tarafından
Yok annelik demek çoğu ağlamamak demek çocuk huysuz bazılarının ki akıllı çocuktan çocuğa değişiyor ben napim diyorum akıllı çocuğu olanlar anne ben neysem artik
(1,353 puan) tarafından
Takma canim kimsr senin anneliğini sorgulayamaz
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Sırf bunları yapamadin diye kötü anne misin yani ne var ki herkes 4 4 lük yapamıyor ilk zamanlar 
(178 puan) tarafından
herşeye yetişmesinde  suçu kendimde aradım
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım yardmcin olsn canım tek zor.... Bnde tekim eşim gündüzde yok gecede sabah a karşı geliyo hiç destekçim yok.... Allahım yardmcimz olsn bu günlerde geçer  ins
(178 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(797 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni canım ilk iki ay bende senin gibiydim eşim işinden dolayı ilgilenemiyrfu bebeğine iyi bk gerisini bosver
(178 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 490 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BusraC (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 203 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BusraC (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu