0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar dün öğlen 12:00 gibi çatı muayenesi yaptı doktor. Bebeğin daha kanala inmediğini söyledi. Bir hafta daha bekleyelim dedi. Akşam 23:00 de iç çamaşırımda kanlı koyu kahve bir akıntı gördüm sonra açık kahve bir akıntı geldi. Çatı muayenesi doğumu uyarmış olabilir mi? Nişan geldikten kaç gün sonra doğum yaptınız dün nişan geldikten sonra hafif adet ağrıları oldu ama sanki ağrılarım hiç artmıcak gibi bir haftadır aynı şekil ağırlarım oluyor.
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post uste ciksin
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Valla bana ebe çatı muanesi yaptı o anda doktor bi baktı doğum başlamış dedi artık nasıl bir muane yaptıysa ebe :) ama benim ondan önce 2gündür düzenli sancılarım vardı 
(55 puan) tarafından
Aynen nasıl bir çatı muayenesi yaptıysa  :)benim çatı muayenesinde canım hiç acımadı perine masajınında bunda etkisi vardır tabi.
(3,156 puan) tarafından
Vardır tabii o kadının yüzü aklıma geldikçe sayıyorum içimden hala yalan yok :)
(55 puan) tarafından
Haklısın insanın hassas olduğu bir dönemde insan gibi davranılması lazım.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Nışandan 12 gün sonra dogum yaptim.
(55 puan) tarafından
Anladım canım ben hemen doğum olsun istiyorum ne yapabilirim hızlı olsun diye ?
(3,895 puan) tarafından
Valla bn nişan gelince her seyi denedim erken gelsin diye adacayi ictim merdiven inip cikma hergun banyo yapma falan sonuc 2 hafta bekledi.
(55 puan) tarafından
Olmayınca olmuyor yani canım bende çok zorlamayayım o zaman bekleyeyim .
(3,895 puan) tarafından
Zorlasanda kendi vaktini bekleyecek cnm :)
(55 puan) tarafından
Evet benim kız nazlı çıktı.:)
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Benim iki doğumum da aynı oldu yani şöyle uykumdan hem ıslaklıkla hem sancıyla uyandım tuvalete gittiğimde nişanın gelmişti sabaha kadar sıklaştı ağrım ve öğlen doğurdum ama bu şekkilde ne kadar beklersin bilmiyorum canım eğer sancıların çok artmazsa gitme hstaneye suni takarlar kendi sancım gelmeden sha çok sancı çekersin yıpranırsın sancıların 4 5 dakikada 1 e düşsün sıklaşsın öyle gidersin
(55 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım çok hafif sancı zaten düzenlide değil kasığıma batıp çıkıyor sancı ara ara o da .
0 oy
(74 puan) tarafından
Nişanım gece geldi sabah da kontrole gittik doktor doğum başlamış ama bebek geride diyip geceye kadar hastanede tuttu. Bebek gelmeyince apar topar sezaryene aldılar kanamam durmadı çünkü. 9 ay boyunca normal doğum isterken son gün sürprizi sezaryen oldum. 
(55 puan) tarafından
Benimde kanala inmemiş bebek daha canımm. Hala daha inmezse doğum başladığı halde  mecbur bende sezeryan olurum .
(74 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir inşallah.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 148 göst.
0 oy
6 cevap 191 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Posedion (2,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 258 göst.

382,069 soru