0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde (285 puan) tarafından

Kızlar uzun olcak ama anlatmak biraz olsun moral verir diye düşündüm . Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim. Kızlar benim doğuştan bobrek genişlemesi olan bı oğlum var ne yaptıysam bı çaresini bulamadık takı 1 ay öncesine kadar doktor kesin ameliyat olcak dedi daha çok küçük 2 buçuk yaşında ben hamileyim 27 haftalık nasıl olcak bilemedik yaşadığımız yer küçük doktor bulana kadar canımız çıktı habire bisyler istiyorlar Ankara gidip gelmemiz lazım bu cumaya gün almış eşim ama psikolojik olarak çok yiprandik heleki eşim çok kafaya takan biri ayrıca epilepsi hastası kafaya bisy takınca kendini alkole vuruyor sinir yapıyor kavga ediyor biraz önce assagida iş yeri karşı tarafında biriyle kavga ediyor nöbet geçirecek diye aklım çıkıyor çok korkuyorum çok üzülüyor bende üzülüyorum evet ama onun taktiği kadar  takmıyorum isyan etmiyorum vardır bunda bir hayır diyorum bununda üstesinden gelecek diyorum sürekli ama çok zor bı süreç bizi bekliyor biliyoruz bunu hamileyim ama çocuğuma bile sevinip hamileliğimin tadını çıkaramiyorum oğlumla ilgilenmekten biliyorum kendimi ihmal edecem çocuğumda öyle vicdan azabı çekiyorum bunun için karnımdaki sabinin ne suçu var diyorum ama elimden bisy gelmiyor napacam ben kızlar kafamı toparlayamiyorum bir yandan kendimi bebeğimi düşünüyorum bir yandan eşim hastalancak korkusu var bir yandan oğluma üzülüyorum Allah'ım sen yardım et Yarabbi nasıl çıkacak bunca şeyin içinden :'(

4 Cevaplar

0 oy
(791 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm RABBİMin emri seni imtihan edebiliyor ve ikinci çocuğunda olsa Allah öyle bir yardm edyo ki sen bile şaşp kalırsın cnm Allahtan istekli dua et bnde sana dua ediyorum 
(285 puan) tarafından
Çok saol canim kimin duas kabul olur belli olmaz teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim en cok sevdiklerini sınarmış diyorum birtek..

Ya şafi ismiyle sifa bulun insallahh
(285 puan) tarafından
İsallah canım Allah'ım isallah hepimizi dertlerimizden kurtarsin
tarafından
Amiiinn insallah canim, hangi hastaneye geliceksiniz? Yakininiz var mi Ankara da
(285 puan) tarafından
Bilkent gitcez film cektircez geri Kırıkkale'ye gelcez canım benim ailem falan var ama gece kondu köy yeri oturuyolar uzak baya merkeze oyuzden gidemem ama geri dönecez hastaneye sonucu vercez isallah ya verirler sonucu gün vermezler sonra yatış yapılacak çocuğa ameliyat olcak hemen
0 oy
tarafından
Rabbım şıfa versın cnm inşallah herşey düzelır 
(285 puan) tarafından
İsallah canım tek temennim o
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifa versin canim Ìnşallah 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 402 göst.
0 oy
6 cevap 446 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 370 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,277 cevap

34,945 kullanıcı

...