0 oy
1,415 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Dogum yapali bi ay olacak kocamda isten çıktı çalışmıyordu abisi var karisini aldatiyor herkesre biliyor kadin hariç onunla takılıyor gece hep 2lere kadar gelmiyordu en sonunda kizdim haber ver bide haberim olmadan gidiyordun esimle tartisirken annesini çağırdı esim oda kavgamiza dahil oldu iste ben kimimde oglu benden izin alacakmış bana akil verenler varmis iftira atiyor bana ertesi gün aksam ablasi geldi esimin sen kimsin sen kactin geldin katlanacaksin ustume yürümeye basladi afederisiniz ama namusuma kadar laf yapti baba evinde gormemissin burada gördün felan daha bir suru seyler simdi kisa kesiyorum sevgiliyken esimden para sizdirmisim annemin pazar parasi bile yok diye halbuki oda yalan bende esimi cagirdim mesaj attim boyle boyle oldu diye eve geldi hemen herkes yalanladi oyle bisi yok kimse ustune yurumedi yalan söylüyor diye sonra ben odada aglarken baktim abisi ablasiyla yil basi kutlamaya gitti bende babama mesaj attim gelip beni aldi cocugumla esimin babasi gidersen daha gelemessin dedi babamda gelmicek zaten bir daha dedi ve esim bana hic mesaj atmadi bile nerdesin nere gittin diye

14 Cevaplar

+1 oy
(432 puan) tarafından

O daha ayılmamıştır canım kutlamış ya yeni yılını.ailesi yüzünden boşanmıyorsun bence eşin yüzünden boşanıyorsun.hadi diyelim onlara inanmadı dışarı çıkmakta neyin nesi.otursun önce sorununu çözsün.iflah olmuyor böyle tipler ailen sahip çıkıyorken yoluna bak derim.her affetmede daha da ahlaksız oluyorlar.

-Reklam-
+1 oy
(192 puan) tarafından

Helal olsun o babaya canım baban yanindaysa hiç bişey den korkma TM mi

0 oy
tarafından

Rabbim yardımcın olsun cnm benim esimde hep dayak atar sover sayar ama ayrıl gitsin bu gidişle bende ayrılcam yani bitir hayırlısı de öyle insanin da arkasından 1 damla göz yaşı dökme sakın 

(111 puan) tarafından
Amin canim seninde allah yardimcin olsun benim esim boyle degildi beni hep savunurdu bi anda degisti
0 oy
(249 puan) tarafından

Ya çok kızıyorum böyle şeylere ablasına annesine ne onlar neden karışıyo ** a suç onlarda değil elinde boşver senin için böylesi daha hayırlı gibi

(111 puan) tarafından
Bide üstüme yürüdü o ailesine soyleyince bende babami cagirdim napayim
(249 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın bir ömür geçmez o adamla
0 oy
(368 puan) tarafından

Bence o babana yat kalk dua et kuzum, kaçtin diye cocugun var diye sahip cikmayabilirdi nedemek lohusa kadini tek basina evde kıstırp üstne yürumek, bide karikoca kavgasina kaynana görumce ne karisir ay Allahim ya en kisa zamanda refaha kavus insallah hakknda hayirlisi nyse o olsun

(111 puan) tarafından
Aminn sagol canim benim aynen babamin ayağını opsem azdir Allah razi olsun ondan
0 oy
(208 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun çok zor yasadiklarin

(111 puan) tarafından
Hic sorma canim
0 oy
(3,198 puan) tarafından

Inşallah her şey düzelir Canım, hiçbir şey yaşanmamış gibi Her şeyiniz çok tatlı, bereketli olur evladın hürmetine Rabbim nasip etsin, gece şeytanlar boldu Rabbim fırsat vermesin yuvanizin bozulmasına.. Dua ile kal.. :(

0 oy
tarafından

Aylardir yoktun demk dogum yaptin gozun aydin canim Allah sana bagislasin lohusayken insan esinden destek bekliyo ilgi bekliyo butun hayatin bebek oluyo esimle nefes alayim en azndan yanimda otursun sohbet edeym istiyo o yuzden gecelere kdar haber vermeden disarda takilmasi ustelik saglam atak olmayan abisiyle takilmasina kim olsa ayni tepkiyi verir illa takilcaksa misler gibi yavrusu var onu bekleyen esi var hic mi heveslenmez insan ... kavgayi anlarim da annesini niye cagiriyo seni mi sikayet etti ? Adam olan kavgayi gizler cozer anasina atip evden gtmez .. gorumcene faln noluyo hic anlamadim.. 

AILE YUZUNDEN DEGIL ADAM OLAMAYAN ESIN YUZUNDEN BOSANIYOSUNUZ 

BABANIN ELLERINDEN OPERIM ASLANLAR GIBI DE BAKAR SIZE KOPEK ET KAPINDA

(111 puan) tarafından
Sagol.canim aylardir cok iyidik en son bu durum olunca tam.kavgada annesini cagirdi bende neden onu dahil ettiğini anlamadim o ailesini karıştırıyorsa bende ailemi karistiririm bide gorumcem tam bi seytan resmen beni dovecekti ustume yürüdü esime soyleyince herkes yalanladı
tarafından
Allah goruyo bunun rahatligiyla sigin baba dagina bi sure bekle bakalim illa gelecek hemen dava falan olayina girme belki hatasini anlar duzelir babana yalvar yakar gelir seni alir o zaman baska olur hersey yavrunuz var bak
(111 puan) tarafından
Yok kuzum bugün yememis icmemis gitmis benim hattimi kapattirmis onun üstüneydi hattim ve hala geziyor gezmelerde akillanmamis adamm gitme dedigim yerlede giden adamdan bana koca olurmu bide gorumcemin dedigi ol laflari yasanmamis gibi yapabilir miyim ki asla
tarafından
Hakkinda hayirlisi canim ya zamanla anlar zaten ama insallah is isten gecmis olmaz
0 oy
(225 puan) tarafından

Sen once kaynananla yasayip sonra ayri eve çıkan bayansin dimi ?

(111 puan) tarafından
Evet canim aylardir bi sorun yoktu ama olanlar oldu iste
(225 puan) tarafından
Of yapma ya yine mi sorun cıktı.  Üzüldüm ya Allah yardimcin olsun kardesim
0 oy
(70 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun guzum oyle bı ablası ve annesı varsa yazmada aramazda cunku onlar orda suan aklını doldurdukları kesindir ama oyle bı baban olduguna sukret bnm esımle kavga edınce msj atacak arayacak bnı al dıecek kımsem yk sen cok sanslısın takma fazla aılen varmıs nasıl olsa aklı basına gelır ama ıs ısten gecınce gelır sen degıl o üzülsün bs ver hp bız kadınlar uzuluoz bırazda onlar üzülsun mutlu olmana bak aılenle takma 

0 oy
(446 puan) tarafından

Üzülme canım. Şuan eşin idrak edememistir.

Zaman geçtikçe yoklugun ona batmaya baslayacak. Sen sabret. Bebeginle ilgilen.

Ama biraz burnu surtsun. Er geç kıymetini bilicektir mesaj atacaktır. Sen hemen gitme eğer cagirirsa. Babanın yanında konuşun şart koş babanın yanında eşine. Gece 2lere kadar gezmeyeceksin vs vs gibi artık neyi istemiyosan. İşine geliyorsa dersin.

Eşinin yaptığı çok yanlış yeni bebeği olmuş baba olmuş o disarlarda geziyor . Zor valla ne diyim 

İnşallah yola gelir . Biraz bekle baktın ses yok boşanma davası aç. Eğer dönmek niyetinde değilsen zaten bosanirsin.

Bebeğine nafaka bağlar mahkeme babası ihtiyaclarini karşılamakla yukumlu. İster çalışsın ister calismasin.

Düğünde takılan takılari zorla elinden alindiysa yada borç olarak aldılarsa geri verilmediyse bunlari da isteme hakkın var.

0 oy
(3,149 puan) tarafından

Öncelikle sakin ol canım bebegin için sutun kesilir allah korusun arayıp aramamasina takılma şuan onu illa ki çevresindekiler isliyordur kafanı dinlemeye bak istesede istemese de eşşek gibi arayacak birgün biraz nefes almak size iyi gelebilir 

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun canim böyle evlilik yürümez ayri eve cikma durumunuz yok mu ev ev üstüne olmaz evinizi ayirin 

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok karışık olmuş çok bişey anlayamadım. Ama az bucuk anladığım kadarıyla seni, çok üzmüşler. Her şeyde Bi hayır vardır. Üzülme.. Çocuğumla kendine yeni Bi hayat kur

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 539 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde gam.38 (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 455 göst.