0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Hanımlar doğum yaptıktan 45 gün sonra spiral taktırdım 4 ay oldu doğum yapalı 12 günde bir adet oluyorum bu 3. Adetim yani şöyle diyim bi hafta boyunca adet görüp bi hafta temiz kalıp tekrar adet oluyorum şuan çok korkmaya başladım iki kere oldu neyse dedim ara kanama olabilr dediler dedim ama bu üçüncü ve aşırı yoğun kanamam var bişey olcak diye çok korkmaya başladım randevu alamadım öğlen acile gidicem böyle bişey başına gelen var mı bişey olur mu cidden çok korku sardı beni lütfen cevap verin

3 Cevaplar

0 oy
(44,763 puan) tarafından
Ayyy tam aradığım post bende 3 aylık iğneyi bıraktım bı buçuk aydır iki haftada bı adet oluyorum anlamadim
(18 puan) tarafından
Sizinki normal olabilr yeni takılmış ya inşallah bilen biri çıkar
(44,763 puan) tarafından
Ben taktirmadim canım 1 yıl 3 aylık iğne vuruldum ben Şubat'ta bıraktım 1 yıl boyunca adet olmamıştım şimdide sık sık oluyorum
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Bilen yok mu ?
0 oy
(15 puan) tarafından
Bence ihmal etme doktora git bir an önce bir bilgim yok ama takılan spiralden kaynaklanıyor olabilir polip ya da miyom olabilir ya da spiralden kaynaklı bir yara vb biseyde olabilir doktorlar anormal kanamalar da hemen doktora gidilmesini söylüyor belki bir problem de olmayabilir ama bence böyle sağlıkla ilgili konularda burdan sorup kafanızı doldurmayın herkesin bünyesi farklıdır belki aynı durumu yaşayan başka bir kadına doktor problem yok demiştir ama bu sizde bir problem olmadığı anlamına gelmez ihmal etmeyin gidin doktordan doğru kesin bilgi öğrenin inşallah kötü ta da sıkıntılı bir durum yoktur çok geçmiş olsun bir an önce duzelirsiniz inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guzelkizlarim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.
18 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Merve2112 (68 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...