0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Babamla annem ayrıldı. Hayatı bize zehir etti. Yeri geldi sokakta çöp topladık. Pazarlardan akşamları sebze meyve topladık. Babam sagolsun kadınla kızla alkolle parayı yedi.Sonunda 30 yıl sonra annem boşandı. Ayrıldığı kadınla evlendi. İnternette görüyorum. Kadınla kızıyla fotograflar atıyor. Bize babalık yapmadı. Evlenip gidin kurtulayım, inşallah üçünüzde trafik kazasında ölürsünüz diye dua ediyordu. Pislik akrabaları hala annemi suçluyor. Kadın olsaymış aldatmazmış. Bizde evlat olarak yola sokmalıymışız. Babam ayık gezmezdi. Tüm parasını alkole verirdi. Bizi öldürür diye korkardık. Kafanızı koparcam derdi.8 aydır evliyim ve bir kez görüşmedim. Görüşmeyi düşünmüyorum. Evlatlık hakkım varsa gerçekten helal etmiyorum ona. 

5 Cevaplar

0 oy
(14,043 puan) tarafından
Al bendende o kadar bana babalık yapmadı komşu kızını dizinin dibinden ayirmiyor 2 senelik evliyim.ne düğünüme geldi ne evimi biliyor ne kocamı nede oğlumu gördü Allah sorsun ne diyim
(169 puan) tarafından
Bende Allah a havale ettim. Bende hıcbırsey görmedim ondan.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl ki anne babanın çocuk üzerinde hakkı varsa evladın da anne baba üzerinde hakkı vardır. Ben olsam da hakkımı helal etmezdim. 
0 oy
tarafından
Merak etme canım yüce rabbim in terazisi o kasar hassaski kimsenin ahını kimsede bırakmaz sen sıkma canını 
0 oy
tarafından
Bes dakikalik zevkleri icin dunyaya cocuk getirip birde hayati zindan ediyorlar Allahim onlari cehenneminden hic cikarmasin insallah
0 oy
tarafından
Ne kadar zor bir durum. Annen 30 sene nasıl katlanmış. 
(169 puan) tarafından
Biz ufagız dıye cesaret edemedi bosanmaya. Annemın agzında diş kalmadı sinirden
tarafından
Yazık canım. Ömrünü vermis resmen

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 666 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 582 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy