0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Sofra hazırlandımi kaçıyor resmen ağzını kapıyor veya geri çıkartıyor ağlıyor şu kaynanamgilin oraya tasindigimizdan beri böyle sevdiği şeyleri yapıyorum gene yemiyor geceden sabaha acikmazmi insan kahvaltıdan bile kaçıyor 22 aylık ne yapacağımı şaşırdım zaten şu 2 gündür hiç yemiyor oda grip olduğundan bı gece yatmadan önce bebe bisküvili mama yapıyorum onu gayet iyi içiyor ama yemek yemiyor ne yapicam ben böyle karadut pekmezi aldım iştah açar diye oda ise yaramadı:(

3 Cevaplar

0 oy
(119,060 puan) tarafından

kuzey aylardir oyle :'(

(3,099 puan) tarafından
Neden boyleler ya hicmi acikmiyor bu bebisler
-Reklam-
0 oy
(115 puan) tarafından
Yaa kıyamam annenler bişey falan mı yediriyor acaba neden onlar olunca değişti ki bence ağlatmayın zorlamayın önüne koyun bi kaç gün kendi kendine az çok yer belki
(3,099 puan) tarafından
Canım onların orda yedik bı kaç gün sonra benim evim yapıldı oraya geçtik şuan onlarla yemiyoruz niye böyle yapıyor bilmiyorum zorlamiyorum da yemezse sogumasin diye kendi gelip yemesini bekliyorum ama yok
(115 puan) tarafından
Düzeni bozulduğu için mi acaba düzelir inşallah yani heralde doktor bir şey tavsiye verir mi acaba
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Dönemsel olabilir canım benimde 14 aylık kızım öyle bir salatalık kemiriyor birde arada muzlu yoğurt o kadar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 181 göst.
11 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Feyza Arslan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
28 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu

377,787 soru

11,307,318 cevap

34,737 kullanıcı

...