0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (15,992 puan) tarafından
Yarim saatte sinirlerimi ziplatti ya. Eşimin karni ağrıyordu. Hanfendi hastaneye gitsin diye eşimi ikna etmeye gelmis. Esim bişeyim yok diyor kaynanam allah korusun apandist olmasın diye. Apandist olsa adam yerinde duramaz ağrıdan. Neyse baktı oglunu ikna edemiyor diyor nazardan oluyor bunlar. Diyor bak evi yaptık nazar degdi baban öldü diyor evi yaptiktan 3 sene sonra kayinbabam vefaat etti. Sonra bana ve çocuklarıma sardı. Diyor nazar kötüdür bu çocukları boyle giydirme yirtik seyler giydir diyor. Bende o kadar kıyafetleri var neden yırtık giydirim dedim ne yapacam onca kıyafetleri dedim sobaya atariz dedi. Bende maden sobaya atacaz diyorsun küçülenleri başkasına verdiğimde neden arkamdan konuştun o zaman dedim. Ya da madem nazardan korkuyorsun neden tanimadigim insanların kizimin fotosunu çekmesine musade ediyorsun ya da neden adamın alip kizimi götürmesine arabaya bindirmesine musade ediyorsun dedim. Diyor komşumuzun kızıdır damadidir dindarlar dedi. Bende ne dindarlar gördük dedim. Sonra oglum geldi. Elimde tarak vardi. Tarakla oglumun saclarini taradim tarama tarama birak dağınık dursun nazar değmesin diyor. Birak kirli dursunlar diyor. Ne diyon sen ya dedim hic  mi taramiyim elini yüzünü yikamiyim banyo yaptir miyim dedim kirli mi kalsınlar dedim evet diyor. E bende o zaman bırak çöpte yaşasınlar dedim. Çocuğa en cok annenin nazari değermiş. Öyle ama ben çocuklarıma günde yuzlerce MeseAllah diyorum dedim demiyorsun diyor bana. Ben ne desem bana zit gidiyor. Kızı gelse de en azından 1 aylığına kurtulim bu kadindan

19 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bir karın ağrısı altından çıkan olaylara bak bee :D kaynanan sıyırmışş emineemmm boşver 
(25,224 puan) tarafından
Sar işte bıksın kaçsın :D
(3,551 puan) tarafından
Kız koca mı lazım ona ne anlamadım ki. Allah yardımcın olsun
(15,992 puan) tarafından
Kiz ne koca isticek daha kayinbabam 3. Esi idi gözü doysun artik
(3,551 puan) tarafından
Yuhh vallaha mı.. Sjjsjs hepsini mezara mı koymuş boşandığı da olmus mu. Cidden Allah yardımcın olsun canım
(15,992 puan) tarafından
Ilk ikisinden boşandı canım sadece kayinbabam rahmetli
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ugrasan her yerden uğraşıyor valla cnm 10 saatlik yol var aramızda kadın işi düşünce arar bana alttan laf sokmaya çalışır eşim 2 haftalık göreve gitti merak ediyorum eşimi arar mi ararsa ne der 
(15,992 puan) tarafından
Valla doğru diyorsun
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Allah kurtarsın kardeşim 
(15,992 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Takıntı mi olmuş nedir... bol bol felak nas ayet-el kürsi okuyunca Allah'ın izniyle hiç bişi olmaz. Sen duyma bırak konuşsun 
(15,992 puan) tarafından
Kiz ben okuyorum maşallah da diyorim allaha emanetler ama kaynanam beni sinir etmek icin her şeyi yapıyor
0 oy
(449 puan) tarafından
Gözü kötü olanın çocuk yırtık kıyafetdede olsa çocuğa nazarı değecek..kaynanan nazarla pislenmeyi karıştırmışş..duş almaaın kendiside nazar değer bi yerlerine
(15,992 puan) tarafından
Kiz bi ara kapının önüne indirdi..bende her zamanki gibi giydirdim taradim kızımı balkondan kontrol etmeye gittim baktım kızımın ustu basi kapkara. Noldu buna dedim kömür sürdüm nazar değmesin diye diyor..gelde sinir olma
(449 puan) tarafından
Kadın kafyı yemiş yaaa..Allah akıl versin
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ne saçma düşünceli insanlar yaa 
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Sende inatlasmıssın. Bırak ya he de geç. He he oyle de. Bak anne sende cok hareketli kadınsın sana nazar degecek de onu kendi silahıyla vur. Korkudan evden cıkmasın 
(15,992 puan) tarafından
Kiz susmuyor ki ben sustukca daha cok konuşuyor. Cevap verince bana laf yetiştiremiyor susuyor bu az konuşmuş hali
(10,947 puan) tarafından
Oyle de kuzum bir gun ters teper konusmayan karısmayan adam bir gün sen nasıl anama laf soylersin der sallar seni
(15,992 puan) tarafından
Kız bunları söylerken esim yanımdaydı zaten. Esim oyle bir sey yapmaz bana cunku eşim de annesinin cok boş konuştuğunu biliyor
0 oy
tarafından
Okumam 30 saniye falan sürdü ben bile dellendim Allah yardım etsin 

Bazen Yıldız mom yakın olsaydı keşke diyorum ama böyle daha iyi heralde ☺️
(15,992 puan) tarafından
Yok canım yok en iyisi uzak olmak
(3,551 puan) tarafından
Yıldız mom mu ahahahah Allah iyiliğini versin.
tarafından
Kaynanaya nick takmayanda ne biilliiimmm ahahhah
Adı yıldız kız bnde oyle diyorum
0 oy
(25 puan) tarafından
Su kaynanalar ne *** saniyorlar kendilerinj ya ne boksunuz siz 
0 oy
tarafından
Oo şans bana ait:))
(15,992 puan) tarafından
Oh ne güzel
tarafından
Ayn öyle ne kadar uzak okadar iyi
0 oy
(2,196 puan) tarafından
6 saatlık yol var telefonla yetişir 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Annenin çocuğa nazarı değmez sütü korur diye biliyorum.

Sonra kaynanasını katletti derler :D vay arkadaş taş olan çatlar. 
(15,992 puan) tarafından
Ben catladim zaten bu 4 yılda catlatti beni
(1,272 puan) tarafından
Allah bizlere sabır versin canım valla zor. Benim kayınvalidem ayrı kayınpederim ayrı terane. Seni o kadar iyi anlıyabiliyorum ki
0 oy
(262 puan) tarafından
Kaynanan kafayı bozmuş senin nazarla. Evet bende inanırım çünkü nazar vardır. Ama bu hastalık derecesine gelmiş. Ayrıca kızının elin adamına iyi vermişsin arabaya bindirsjn diye ben amcasına bile vermem bu devirde yalnizken
(15,992 puan) tarafından
Bende kimseye vermem ama baktim kizim adamın arabasından iniyor sinir oldum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
nazarla kafayı bozmuz tıkın tımarhaneye deli mi ne
0 oy
(813 puan) tarafından
Ay okurken bile içim şişti Allah sana sabır versin 

Benimde oğlum maşallah güzel 9 aylık şuan  babasıyla bakkala gönderiyorum hava alsın diye herkes dışarı çıkarma diyor e çocukta bunalıyo evde zaten dışarı delisi mecbur gönderiyorum gün içinde de nas Felak okuyorum gece uyurken de 21 besmele nas Felak okuyorum bişey olmuyo çok şükür bende tertemiz giydiririm 2 güne bir duş aldırırım her gün elini yüzünü yıkarım sürekli 

Çocuk kirli olunca nazar değmiycekmi yani kömür sürmek nedir ya cinnet geçirtir insana 
(15,992 puan) tarafından
Sorma canım sorma. Ben özenerek giydirdim taradim kömürle üstünü kirletti.
(813 puan) tarafından
Çocuğu kaptığın gibi evine gitseydin canım ben olsam daha da duramazdm orda
Benim kaynanam kayınbabam yok, olsalardı nasıl olurdu hiç.bilmiyorum anlatılana göre çok iyi insanlarmış Allah rahmet eylesin
(15,992 puan) tarafından
Mekanları cennet olsun canım. Ben zaten kızımı öyle gorunce eve aldım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Allahim nasil sacma bir düşüncedir bu cinnet geçirtir insana ya 
(15,992 puan) tarafından
Cinnet geçirmek uzereyim zaten her konuştuğunda ya sabir cekiyorum ya
0 oy
tarafından
Ayyy nazarında cahilliğini çıkarmak bu olsa Allah yardımcın olsun inşallah benim kayınvalidem vefat etmiş ama isterdim kendisini tanımak 
(15,992 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bence sen uzatmissin he diyip geçmek varken saçma sapan eski konuları acmissinda açmışsın dediklerine göre. 

Ya bunlar yaşli insanlar kafaları basmıyor he diceksin öyle yaparız artık sen bol bol oku oğlunu dicen gecicen
(15,992 puan) tarafından
Ben he diyip geçince kendi hic susmuyor daha cok konuşuyor ama ben cevap verince altta kalıyor susuyor. Ayrica eski konuları açmadım ben.
0 oy
tarafından

Annenin nazarı değer dedikten sonra ver ben götüreyim diyecek sandım :) ya kusura bakma cidden gülesim geldi ama gerçekten sinir bozucu. Hani aklı olmayan insanı karşına almışsın laf anlatmaya çalışıyomussun gibi olmuş 

(15,992 puan) tarafından
Kayananam da akıl varda kullanmayı bilmiyor anlamıyor
tarafından
İşine gelmiyodur

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,370 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
+3 oy
44 cevap 953 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 951 göst.
13 Temmuz 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Azem duhanin annesi (905 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Deniz.Serhatt (8 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...