0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından

Telefon olsun bisey olsun denk geldigimde  adam telefonu kapatiyo eşine veriyo insan nasılsın iyimisin der ya  yüz yüzeyken kafasini başka yere cekiyo hani ben naptim mutfakta kahvalti yapsak yanımdan geçer adam görümcem bana öldürecekmis gibi bakar sanki ben adama bakiyorum o benimde eniştem olmuyormu 4 yil olacak evleneli esimle adamla bi muhabbetim bile yok ama esimin en uzaktan akrabalarının kızları esimin agzina gireler akrabaymis olurmus bisey olmazmis şuan tabi uzagim onlardan 

26 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından
Muhabbetin olmasın zaten ne münasebet 

Benim iki görümcemlemin kocaları ile hiç bir sohbetim muhabbetim Yok 

Dışarıdan geliyorlar da hoş geldin enişte nokta bitti 
(133 puan) tarafından
Hosgeldin bile demiyo adam sanki ben yabancımiyim
(12,264 puan) tarafından
Demesin çokta şey yani Allah Allah onu takacak değilim sanırım
tarafından
Ama kotu brisey değil ki muhabbetin olmasi
(12,264 puan) tarafından
Olmasın kötü değil ama olmasa daha iyi olmasa dert edecek birşey değil açıkçası
tarafından
Ay hic degilll o konuda dogru tabi. Ben ailemde kimseyle konusmuyrum iyiliğimin dokundugu birsuru kisi var.  Hayirli olsun diye bile aramamislardir umrumda degil ama. Olsa nolur olmasa nolur onemli olan kendi ailen
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Hoşgeldin 

Hoşbulduk 

Bu kadar bizim sohbet niye sohbet edeyimki elin adamıyla 
(133 puan) tarafından
Insan bi mrb der yani bence çok yabancice
0 oy
tarafından
Kız tek derdin bu olsun  olsun konuşmazsa konuşmasın 
(133 puan) tarafından
Sanki ben yuva yikiciyim bende onların bi kardeşi degilmiyim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Niye böyle kadar takıyorsun gorumcenin eşini 
(14,032 puan) tarafından
Gelinsin normal değil mi sence de benimde gorumcelerimin eşleri ile sohbetim yok hiçte yadirganan bir şey değil
(14,032 puan) tarafından
Buldum aşkım buldummm kına bu akşammmmm
tarafından
Düğün kına aşeriyorum kız resmen valla hasret kaldım ☺️ yerimede eğlen aşkım
(133 puan) tarafından
Nasil
(14,032 puan) tarafından
Oyyy tamam bebeğim güzelce eglenecegimmm
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Görümcemin eşiyle konuşmaya can atmak yani ne münasebet 5 senelik evliyim adamın yüzünü doğru düzgün görmedim bile görmekte istemem gerek duymuyorum
(133 puan) tarafından
Telefonda denk geliyorum insan bi mrb der ya bende bi kardesiyim onun
0 oy
(788 puan) tarafından
Bazı adamlar kadınlardan sanki biz onları yiyecekmişiz gibi kaçıyorlar. Günah ayıp falan diye düşünüyorlar heralde. Bende sinir olurum boşver sende aynı şekilde davran delimi ne
(133 puan) tarafından
Başkalarıyla konusuyr canım tek bana oyle
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bos yere takintinl yapiyorsun bence, konusmasin ne gerek var. Brnim gorumcelerimin esleri babamin yasindalar, ona rağmen hosgeldin, nasilsin bitti uzatmam. Elin adami benim hicbiseyim olmaz, didisinin didisi
0 oy
(184 puan) tarafından
benimde kaynımin 1 tanesi oyle.hic konusmaz gunaydin bile demez gorse. bende ona demem ve hicte takmam keyfi bilir ne takicam selam sabah vermiyor diye.babamin oglumu sanki
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Demekki görümcen korkutmuş adamı yoksa niye yabani davransın bu kadar çok saçma. Benim eşimin ailesi de muhafazakardir ama aynı ortamda olunca şaka muhabbet falan olur yani aileyiz  sonuçta o kadar da değil
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Belki adam dini açıdan yaklaşıyordur şahsen benim görümcemlede kayın biraderimle  haremlik selamlık şeklinde görürsem sadece başımla hoş geldiniz derim konuşmam eşimde öyledir 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Seninle konuşmasını istemen bile tuhaf konuşsa ne konuşmasa ne biz de de öyle hoşgeldin bile demem ne gerek var 
0 oy
tarafından
Nerde çokluk orda b. Okluk bana uzak Allaha yakın olsunlar iki muhabbet edersin yarın öbürgün laubali olurlar burnu havada belliki onların sende safa benziyon boşver bacım ne takıyorsun 
0 oy
(146 puan) tarafından
Ben de 3 yıllık evliyim ve asla konuşmam. 2 yıldır yüzünü dahi görmedim.  Ben böyle uygun görüyorum hatta abartı gelebilir ama eşimin erkek kardesleriyle dahi konuşmuyorum asla. Kardeşimin eşiyle dahi 3 kelimeden fazla konuşmam. Bu durumdan da çok memnunum. 
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Valla en iyisi niye.konussun benimle benim gorumcemin eşini hiç görmedim asla kadın yanına girmez en iyisi de 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Gerek var mı ki sanki neden ısrarla konuşmak derdindesin bende gorumcemin kocasıyla toplasan beş kelime konuşmadım gerekte yok yani lâzım değil onu mu takacam kafama
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ya mesafe iyidir ama bu artık ayıp olmuş insan nezaketen nasılsın iyi misin der gorumcen de bir garip kıskanıyorsa eşini gorusmeyin bnce 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Hoşgeldin hoşbulduk güle güle bizimde yoktur muhabbetimiz olmasında ne gerek varki
0 oy
(579 puan) tarafından
7 tane enişte var 3 tanesiyle konuşurum evlerine gittiğim zaman sadece onun dışında tlfnda hiç bı şekilde konuşmam bizimkilerde ayıpmis kürt benim eşim  2 tane kaynım var onlarla da aynı ortamda olursam konuşurum onun dışında tlfnda hiç bı şekilde konuşmam bazılarının örf adetlerinden kaynaklanıyor canım ya
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Sohbet etmek istegin sacma ne gerek var oda disardan damat sende disardan gelin yanlis anlasilir.

Gelinen devirde kim kimle kaciyor.

Cok yanliş anlasilir.

Sen. Muhabbet isteginden vazgec canim . 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Altta yorum cevaplarinda bende bi kardesiyim sonucta demissin 

Gorumcenin esiyle akrabalik yok kan bagi olarak 

Kardes flan degilsin. İnsandan insana degisir ama cok sohbet bokluk getirir. Uzak dur. Sohbet muhabeet istemen .. ben utandim senin yerine ... Asla yobaz degilimdir ama esinden baska bir erkekten zoraki bir muhabbet selam sabah beklenmez. Esinin abisi dahi olsa .. mesafe olmali .

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 802 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,887 göst.
0 oy
21 cevap 523 göst.
0 oy
27 cevap 640 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,079 soru