0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından

BİZİM EVDE İNT. ARIZASI VAR GECEN HAFTA C.TESİ GECESİ DİZİ İZLERKEN BİRDEN GİTTİ ANLAMADİK NE OLDUĞUNU GELİR DEDİK PAZAR SABAHI KALKTIK YOK 7 GÜN GEÇTİ YOK ARK. HALA ŞUAN ÇALIŞTIĞIM FİRMADA DA YOK ÇALIŞMA VARMIŞ YAHU BU NE ÇALIŞMASI BÖYLE PARANLA REZİL OLUYOR İNSAN RESMEN 

SİZİN EVDE VAR MI BUARADA YUNUS EMRE MH.DE OTURUYORUM ALT KOMŞUMU ARADIM ARA ARA KOPMA OLUYORMUŞ DEDİ SENİN KARŞI KOMŞUNDA DA YOK İNT. NASİL OLUYOR BU BEN ANLAYAMADIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ KIZLARR RİCA ETSEM

image

5 Cevaplar

0 oy
(3,837 puan) tarafından
Biz Esenyurt Cumhuriyet mahallesindeyiz.  İnternetimiz var
(252 puan) tarafından
SELAHADDİN EYYUBİ MH.DE (ÇALIŞTIĞIM FİRMA) - YUNUS EMRE MAH.DE BİZİM EVDE YOK çok ilginç gerçekten ☹️
-Reklam-
0 oy
tarafından
En esenyurt tabelada oturuyorum internet sıkıntısı yok şebeke pek çekmiyor 
(252 puan) tarafından
Bacım 1 yıldır burda oturuyorum ilk defa bu şekilde oldu şikayette ettim
tarafından
Cnm sizin internete sinitti yokmu
(252 puan) tarafından
Yok ya işin ilginc kismida bizim bina alt katta komşuda var karşıdaki komşuda yokmuş
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Esenyurttaydik bizde taşındık normal telefondaki internet bile kesiliyordu bizde surekli
(252 puan) tarafından
Esenyurtun neresinde oturuyodunuz bacım
(3,099 puan) tarafından
Pınar mahallesi canım orada oturuyorduk ariyordum müşteri hizmetlerini her aradığımda çalışma var diyorlardi
(252 puan) tarafından
Yaa valla parayla rezil oluyosun cidden hangi devirdeyiz böyle saçmalık görmedim ben inan ki işyerinde de yok şimdi onu geçtim TLF.lar da çalışmıyor
(3,099 puan) tarafından
Esenyurt'ta var canım genel sorun orda telefonlar fazla çekmiyor helede sen Türk Telekom modemi atmışsın o tam sıkıntılı
(252 puan) tarafından
Valla ne biliyim bacım 1 yıldır kullanıyoduk biz hiç sorun yaşamadık tamda yeni başvurumuzu yeniledik böyle olacağını bilseydim valla başka biryere gecerdik off
0 oy
(434 puan) tarafından
Depo da da var cnm 
(252 puan) tarafından
Sanırım belli yerlerde var belli bı yerde int. Yok kısıtlı kısıtlı ilk kez böyle birşey yaşıyoruz bizde 1 yıldır buradayım ilk defa başımıza geldi tuhaf cidden
(434 puan) tarafından
Zor valla ya ınternet hayatımısn tam ortasına oturmus valla
(252 puan) tarafından
☺️☺️ bacım tam ortasında oturmak mi çok doğru bir tespit valla sonuna gidiyoz yapamıyoz int.siz hayatımız int. Olmuş valla ☹️ cuma akşamı bı başlıyoruz film pazar gününe kadar
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Esenyurtta superonlinedan baskasi duzgun calismiyor bende yukarda sgknin orda cumhuriyet mahallesindeyim . Telefonda bile turk telekom cekmiyordu. Komple turkcele gectik 
(252 puan) tarafından
Yaa valla yazık bide 02.05.2021de yeniledik daha yeni böyle olsaydı yenilemeden önce başka bir yere gecerdik bizde paramızla rezil olduğumuzla kalıyoruz yaa
(3,837 puan) tarafından
Bizde SGK nin altındaki sokaktayiz , komşu çıktık :)
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(1,737 puan) tarafından
Guzel tesadüf :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selmamustafa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 326 göst.
11 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...