0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merak etdim sadece .

2ci kez  evlenen oldumu.ilkden cocugunuz varmiydi .nicin ayrilmisdiniz.inci evlilik yapildiginda nasil oluyor o zamanda gelinlik falan giyiliyormu ? Cocuk vardisa oda sizinlemi suan

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şimdi ilk ewlilik asla ikinci ewlilik yapmam ya  :))))espriyol anlayış 
tarafından
Aynn kız aklımı usuttum zor bitane bidaha ewlensem delirmemm lazım :))))o hataya bu kere düştüm çok zor ya ewlilk vala
tarafından
Evet kuzum ya
tarafından
:))sen dusunurmusun:)
tarafından
Evliyim kuzum zaten bende
tarafından
Hee :))) Allah seni
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından
Merhaba ben 2. Evliliğimi yaptım ilk evliliğimden oğlum var ayrılık sebebi karşı tarafın ailesi ve eşin sorumsuzluğu. 2. Evliliği yaparken korkularım oldu aynı sorunları yaşar miyim diye ama çok şükür gayet huzurlu ve mutluyum gelinlik giydim :))) ve oğlum bizimle kalıyor mutlu bir çekirdek aileyiz 
(107 puan) tarafından
Ben vermedim cezada yemedim canm icrayla geldigi zamn verdim oda baktı ki para gidiyor her almasında çocukta aglıyordu tanımadıgı için dahada alamadı
tarafından
Ama internete baktım 6 ay hapis cezası var yazıyor birde mesela alma günü geldi ben telefonlara cevap vermedim icraya basvursa hemen aynı gün mi geliyorlar yoksa önce icra kararı çıkması mi gerekiyor
(107 puan) tarafından
Aynı gün gelemiyor önce icra kararı çıkartıcak cnm
tarafından
Göndermeyim o zaman çocuğun ihtiyaçları var alincak parasını yatırmıyor yatır dedim cevap vermiyor bu ay almaya gelecek diye böyle yapıyor madem almak istiyor icrayla gelsinnpeki birşey daha soracağım mesela 1 ay kalması lazım icra kararı çıkana kadar 1 hafta geçti ya çocuk yine 1 ay mı kalır yoksa 3 hafta mi
(107 puan) tarafından
Benm kızımada nafaka baglandı ama yatırmıyor istesem icraya verip alabiliyorum ama şimdiki eşim kesinlikle kabul etmiyor. Hayır mahkemnn verdiği tarihte verecek
0 oy
tarafından
Ben yaptim ikinci evliliğimi ilkinden 2 ikinci esimdende 2 tane var  ilk esimden olan cocuklarim yurt disinda gostermiyor kacirdi ikinci evligimdede gelinlik giydirdi esim
tarafından
Aa gormuyormusun simdi cocuklari .kuzum nasil dayaniyorsun ozlemiyormusun.ozluyorsundur elbet peki bu ozlemle nasil bas ediyorsun
tarafından
İnternetten gorusuyoruz bu sene getirecek bakalim bekliyorum bende getirince dava acacam hemen bas edemiyorum tabiki helede geceleri daha kötü oluyorum
0 oy
tarafından
Benim 2 evliliğim ailemden kurtuluş için evlenmiştim  ben evlendiğimde 17 o 30 yaşındaydı ailesine çok düşkündu yaşım küçük olduğu için ve ailem sahip çıkmadığını bildikleri için çok çektim hamile halimle köyden gelenlere ablalarinda bcilarina hasta babasına anasına ben baktım yine yaranamadim aramızda zaten karı koca ilişkisi yoktu evlendikten 1 sene geçmeden yatak ilişkimizde bitti zaten 3 sene sonra boşandım sevdiğim adam ile evlendim 1 kızım var ilk evliliğimden ama öz babası aramaz sormaz gelip görmez her ay gecikmeli olarak 350 lira nafaka yatırır çocuğa şimdiki eşimde Allah korkusu var en azından onlar gibi değil he evet ilk evliliğim aşk evliliği olsaydı ve ayrilsaydim belki bende evlilik düşünmezdim ama aramızda sevgi olmadığı için tekrardan evlendim çünkü severek pişman olmadım mantık evliliği yaparak pişman oldum.Esimin ilk evliliği benim 2 ailesi çok sorun yaptı ama biz ailelerimizi karşımıza aldık mecbur kabul ettiler ha bana kötüler mi degiler ama iyide denmez ben konuşmam onlarla onlar benle konuşmaz aramam onlarda aramaz torunları olacağını öğrendiler sevinmediler bile 1 tane zıbın takımı almış pazardan yeter dedi başka birşey yapmadi
tarafından
Siz mutlu olunda otekileri bos verin.
tarafından
Orası öyle ama zorlukları çok mesela şuan kızım öz babasını tanımıyor aklı erdiğinde olayı nasıl açıklayacağım bilmiyorum
(207 puan) tarafından
Canım ikinci evliliğin iyiyse gerisini takma. Eşinin ailesi seninle konuşsa ne konuşmasa ne, önemli olan eşinle arana girmemeleri. Allah mutluluğunu huzurunu daim etsin inşallah
(3,551 puan) tarafından
Benim abimde bekardı. Eşi evlenmiş ayrılmış kocaman da oğlu vardı. Ailem asla karsı çıkmadı. Gelinlik te giydirdik düğün de yaptık. Şimdi kendilerinin de 2 oğulları var. Gelinin oğlu velayet baba da ama her okul tatilinde gelir ve abimle çok iyi anlaşır. Evlerini kurarken ilk çocuga oda yapmak oldu... İyiler şimdi. Şükür. Bizde evlenmiş ayrılmış olması asla sorun olmaz
tarafından
Maalesef toplum kızlık zarını sadece namus olarak görüyor daha önce evlenip boşanan kadını kusurlu görüyorlar
0 oy
(2,837 puan) tarafından
İkinci evlilik ben için pişmanlık sadece o kadar diyeyim:) 14 yaşında Sudem var benimle birlikte❤️
tarafından
Ikinci dvlilikmi pismanlik oldu?
(2,837 puan) tarafından
Evet canım
tarafından
Neden kuzum ilk de pismanlik yokmuydu peki
0 oy
(2,070 puan) tarafından

Ben varım hatta kimse bilmiyor buradakiler falan çünkü kendimi ikinci kez evlenmiş gibi hissetmiyorum. İlki babamdan kurtulmak için saçma sapan bilseydi 3 ay zor sürdü çocuk falan yok. Eşimin ilk benim ikinci evliliğim ama hiç söz konusu dahi olmuyor çünkü oda yaşanmamış sayıyor. Bu arada onun ailesi de bilmiyor babası haricinde boş yere lafa gerek yok:)

tarafından
Cok guzelmis bu ya :))
(2,070 puan) tarafından
Gelinlik falan da giydim düğünde yaptım :D

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 729 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ilahe Esgerova (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy