0 oy
799 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Eşi tarafından istenmedigini,sevilmediğini düşünen var mı? Böyle dusunmeni sağlayacak ne yaptı haydi gelin dökülüp dertleşelim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok şükür hic bi zaman oyle hissettirmedi ben genelde esimin hatalarını dusunmekten belki de buna zaman kalmiyodur 
tarafından
Canim belki onun isle flan ilgili bi sıkıntısı vardir kafasina taktigi bisey sen konusmaya calis cocugu uyuttuktan sonra bi kahve yap sorular flan sor ilgilen erkeklerde bebek gibi surekli ilgi istiyorlar
(48 puan) tarafından
Yok kuzum işle ilgili değil ya sürekli benimle birlikte evde,işi evde yani.Din yaptım bı kahve gel de iki laklak yapalım dedim iyi yaptın dedi bı aldı eline kahveyi öbür eline tlfnu ben mal mal baktım kaldım,seni takmıyorum dercesine tavırları.Ne yapsam hevesim kursagimda kalıyor
tarafından
Konusmak istiyorum diye diretseydin telefonu bırakırmsn biraz dertleselim konusalim flan deseydin oyle olduğunda susma canim diret belki işe yarar
(48 puan) tarafından
Onu da ben yapamıyorum istese zaten konuşur zorla yapsa içime sinmeyecek
tarafından
Alissirsa yapar canim belkide farkinda degildir
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben düşünmüyorum. Sevgisini hissettiriyor. Bir insan eşine karşı neden soğuk olur ki anlamam. 
(48 puan) tarafından
Haklisin canım ama Ben artık böyle dönemler olduğunu düşünüyorum geçici de olsa bence var böyle birşey
(7,118 puan) tarafından
Yaşamadığım için birşey diyemicem kuzum ama illaki olur bazı eşler arasında.  Geçim kaygısı stres gerginlik bir çok sebep var .
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende ayne öle hissediyorum yaz işlerin yoğunlaşan belki ama  evde kızımla tek yaşıyoruz artık istemiyor gibi hissediyorum yanliz kaldıkça ağlıyorum sinirimden ama kendimi çok yanlız hissediyrum
(771 puan) tarafından
Bilmiyorum     ama yuvada kolay kurulmuyoo çabuk dağlıyor ama     kimseye belli etmemeye calisyorum ama bi zaman sonra  olmuyo  bi yerde patlak variyo
(48 puan) tarafından
Kuzum biz belli etmiyoruz ama ana bu sesimden anlıyor bazen. Boşanmak için değil zaten ozlesin biraz kıymet bilsin diye birkaç günlüğüne gitmeyi düşünüyorum vallahi. Çünkü konuşamıyorum bile ne var yine ne yapıyorum ki sana deyip duruyor açıklaması da yok olsa çözüm aricam
(771 puan) tarafından
İnsllh bi an önce hal çaresinı bulursun haledersn sorunu
(48 puan) tarafından
İnşallah kuzum sende halledersin
(771 puan) tarafından
İnsllh zaman gostercek
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Şu 10 gündür yaşıyorum evde varla yok arası ya televizyon izliyor ya uyuyor ya telefonla ilgileniyor. Düşün haftasonu dışarı çıktık yemek falan yedik millet sohbet muhabbet ediyor bizde yok böyle değildik iş yoğunluğu stresi diyorum umarım geçici bir dönemdir çok üzerine gitmek istemiyorum ama kendi kendini yiyip bitiriyorum bu aralar 
(199 puan) tarafından
Ya bende 2 gündür öyleyim soğuk gibi  mormLde böyle değil üzülüyorum doğuma da surda 2 hafta bi şey kaldı acaba ben mi öyle yoruyorum, diyorum ama soğuk ya annesi ile aram hep kötü ondan da etkileniyor dün konuştuk, maddi sorunlarda var ama benim ne suçum var kötü davranmıyor ama uzak çok uzuyor insanı hele bu donemde
(1,430 puan) tarafından
Kendi iş yeri iş olmuyor ödemeler falan sıkıyor baya ona yoruyorum. Benimde son ayım gece uyuyamıyorum yani nasılsın diye sorup gönül almak zor olmamalı ki biz ne kadar kötü olursak olalım gönüllerini yapıyoruz bundan kaybediyorum galiba
(48 puan) tarafından
Aynen öyle,koşturmak yerine koşmayı tercih ediyoruz ondan böyleler
(48 puan) tarafından
Bizim aileler konusunda problemimiz yok şükür ama sanırım kendinde problem
(199 puan) tarafından
Valla bilmiyorum kızlar bende çok etkileniyorum soğukluk olunca esma çekelim kızlar ya vedut esmasini çekelim eşler arası muhabbet için birde 86 beslemek şerif suyu okunup uflenip eşe icirilirsede eşler arasında muhabbet artarmis her şey dua ile yapalım inşallah
0 oy
(292 puan) tarafından
Bizdede kavga gurultu yok ama konusucak biseymi bulamiyoruz artik bilmiyorum ailemle yasiyoruz biz ama yalnizken  susuyoruz bazen dusünuyorum neden boyleyiz diye biraz yasadiklarimizda yordu galiba bizi neşemiz gitmis gibi
(48 puan) tarafından
Al benden de o kadar.Yipratiyo insanı olaylar, neşesi kalmıyor insanın
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bizde de kavga gürültü ufak tartışmalar dahi yok çok şükür. Fazlasıyla anlayışlı iyi niyetli kızdırırsam da susar hiç konuşmaz kızgınlığı geçene kadar nişanlılık döneminde bir kere bu durumu yaşamıştık. Normalde sohbet etmeyi sevmeyen biri az konuşur öz konuşur. Genelde ben konuşup şaklabanlık yaparım o şekilde konuşur sürekli şakalaşmak uğraşmak ister benimle :)
(48 puan) tarafından
Tam zıttı benimkiiii
(3,136 puan) tarafından
Inşallah seninkide düzene girer canım. Zaten şu erkekleri anlamak çok zor bir öyleler bir böyle
(48 puan) tarafından
Vallahi öyle canım,ayari gayari yok
0 oy
(762 puan) tarafından
Çok şükür cnm eşim fazlasıyla sevgisini gösteriyor hiç soğuk davranmadı bana bugüne kadar 
(48 puan) tarafından
Hep böyle devam etsin inşallah maşallah diyelim sende kaşı kaşı :D
0 oy
(292 puan) tarafından
Valla kızlar öyle bişey hissetmiyorum ama şöyle bişey var 2 düşük yaptım şimdi çok şükür 8 haftalık oldum korkularımız var eşimin işide çok yoğun adamın tek dünyası ben oldum geçen gün itiraf etti kendini yorgun ve korkulardan daha da bunalıma girdiğini dün izin verdin keyfince dolaşsın etsin kafa dağıtsın diye anneme geldim kaldım kocam aynı saatte eve gelip beni özlediğini söyledi arada onlara fırsat vermek lazım kendilerini bi dinlesinler bi mahkeme yapsınlar içinde onlarada yazık 
(48 puan) tarafından
Ben git diyorum da şuradan çıksam en az 100 lira diyor :D kendi gitmiyor

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 735 göst.
22 Şubat 2020 Aile kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 875 göst.
19 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,733 göst.
10 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Deroş (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,056 göst.
9 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Selimli günler (1 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı