0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Annemle eşim arasında kalmaktan yoruldum annem haklı ama diğer tarafta eşim. ..

Annem eşimin ailesinin bana yaptıklarına kaldıramıyor eşimin ailesi ben evi ayırdığım için resmen düşman kesilmişler ve ben 22 gün önce doğum yaptım annemde eşime diyor ki senin ailenin benim kızımla alıp veremediği ne bak senin karın doğum yapmış  hani niye hiç anan baban arayıp demiyor oğlum bi ihtiyacınız var mı torun doğmuş hayırlı olsuna diye benim kızım senin annene napmis tabiki de evi ayıracaktiniz ömür boyu kalacak diye birşey yok 1 buçuk sene aynı evde yasadilar o kadarda yeter bile ben kızımın başını yaktim bilseydim böyle olduklarını hiç vermezdim dedi eşime annem eşim de hemen kötü bildi annemi anneme dedi senin yetkin yok sen karisamazsin  diye hemen tartışmaya başladılar 

Gercekten arada kalmaktan çok yoruldum herkesten de çok sıkıldım 

14 Cevaplar

+2 oy
(7,174 puan) tarafından
Annen haklı eşinde haddini aşmış ama bence annen daha karışmasın seninde onların hayırlı olsunununa ihtiyacın olduğunu zannetmiyorum bence kafanı dinle boşver takılma 
(65 puan) tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
+2 oy
(3,034 puan) tarafından
Helal olsun annene. Bence eşin annenin sana destek olmasını senin arkanda olmasını kaldıramadı. Bence sen bu durumda tamamen ortada gibi ol. Ama asla da annene de bu yüzden kızma. Annen sonuna kadar haklı. Bırak ailenin arkanda olduğunu bilsin. Sonra nasılsa ailesi arkasında değil gidecek yeri yok deyip ezdikçe eziyorlar. 
(402 puan) tarafından
Bence tek mantikli cevap.mis gibi kadin.cogu arar bulamaz.
(65 puan) tarafından
Aynen zaten öyledir sustukça tepene çıkarlar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Anneyin ellerinden operim, aslanlar gibi sahip cikmis ama basini yaktim kizimin, bıksaydım vermezdim demesi biraz agir ve fazla olmus bence. Eşinin bir sucu yok, kendi ailesi sonucta bu kadar agir elestiriye kimse dayanamaz, illa ki tartisir.uzme canını düzelir herşey, sen bebegine odaklan canim
(65 puan) tarafından
Öyle yapıyorum zaten yeri geliyor bebeğim için susuyorum
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Eşinle aran iyise aslında annen bu tür konulara girmese keşke. Ailenin kötü veya düşüncesiz olması kocanızın suçu değil ki.
(65 puan) tarafından
Annem 1 buçuk sene sabretti sabretti hem eşimden dolayı hemde eşimin ailesinden dolayı en sonunda annem patladı
(1,272 puan) tarafından
Anneniz eminim çok haklı... Ama büyüklerimiz araya girdiğinde maalesef işler daha fazla karışabiliyor. Benzer şeyler bende yaşıyorum eşimin ailesi ne yapıyorsa gösteriş için yapıyor. İnanın ceplerinden 2 kuruş çıkacak diye ödleri kopuyor. Benim en büyük destekçim kendi annem babam. Bunu eşimde gayet iyi görüyorken ailesinin duyarsızlıklarını ona yüklemeyi pek doğru bulmuyorum. Önemli olan benim evliliğim. Benim kocamla ilişkim. O benim yanımdaysa ve neyin ne olduğunu görebiliyorsa ailesini pekte umursamıyorum. Sizinde eşiniz neyin ne olduğunu görüp yanınızdaysa ailesini pek umursamayın boşver. Belki yanınızda olsalar daha çok sinirlerinizi bozacak lar.
0 oy
(256 puan) tarafından
Annen neden karıştı ki canim doğru gelmedi bana
(65 puan) tarafından
Annem işte şimdi onun yerine de düşünüyorum benim kızım olsa bende karisirdim heralde sonuçta eziyet çektirmeye hiç bir ana vermez kızını
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Senin yetkin yok mu ? Dedi eşin. Kaynanada karismamali onunda yetkisi yok o zaman karismiyordur insallah .. ayrica eskide kaldi erkek evlattan torunum diye üzerine titreme işleri bu kadar abartmayin benimde kaynanam tarafi gelmedi. Kendi tarafim yok zatende 

Annenide kaynananida birebir muhabetlerinizden uzak tut. Yine yuzyuze bakacaklar .. sen nasil karsilarsan annende oyle karsilar tepki verir. 
(65 puan) tarafından
O kadar şey var ki anlatamadigim. ..
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben ailelerin bu olaylara karışmasını hiç doğru bulmuyorum 
0 oy
(964 puan) tarafından
Valla annen hakli kalkip esjn ne demek karisamazsin ya hadsiz ama anneye soyle boşversin kuzum karışmasın 
(65 puan) tarafından
Anne yüreği işte
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Annen geride kalmayı blsin bence senin hakkını savunurken eşine keşke evlendirmeseydim demesi adamı sinirlendirr tabi.. direk dünüru arasaydi konussaydi eşinle yüz göz olması iyi olmamis
(65 puan) tarafından
Arasa ne olacak lafı degistiriyorlar hemen konusamiyorsun bile cahile laf anlatmak zor
0 oy
(427 puan) tarafından
Kim hakli olursa olsun esinin senn hatrin icin annenin yaninda susmasi lazm en azindan lohusa dobemin bitene kadar esine bunu syle anlat durunu cevap werme karsi cikma felan die oda zamanlal anlayacaktir zaten
(65 puan) tarafından
Annem evlendiğimden beri zaten hep sustu hem eşimden dolayı hemde ailesinden dolayı ama artık annem dedi biryere kadar sabır sabır diye patladı oda
(427 puan) tarafından
Iste esinin susmasi lazm zaten annedir oda evladi icin uzuluyor neticede ama iste bnu anlamzki erkekler
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Bence annen en iyisini yapmış sonra ailenin arkanda olmadigini saniyolar ediyorlar bende bir sene kaldım babam dedi artık yeter bu kiz mutlu olmak için ewlendi dedi sizlemi oglunuzlami ewlendi dedi banada çok cektirdiler sonra bende babamdan feyiz Alarak kavga çıkardım sonunda ewi ayırdık çünkü yapamiyodum bide kayanamlada kalmadim esimin babanesiyle yaşadım kayananm rahmet li olmuştu ama şimdi herkez herkeze gider gelir ara düzeldi artık ama genede pek yüz göz etmiyorum ailemle esimin ailesini bence annen bundan fazla sina birşey demesin bu sefer esinle senin aranda sıkıntı olur ama annenin ellerinden öperim en iyisini yapmış canım 
(65 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(115 puan) tarafından

Aynı şeyler bizim de başımızda 6 kardeşler sadece birisi bize sahip çıkar anne babası diğerleriyle aramız iyi değil diye tavır koyuyor ama önemli olan eşinle iyi olmak ben gerçekten şükrediyorum benimde annem çok takan bir insan ama zaten diğer tarafla kötüyken tartışmaya hiç gerek yok eşin görsün bilsin görmüyorsa eğer tartışmadan konuşun benim annemde eşime vermeseydim dese çok kötü hisseder kaynanamız bize böyle dese bizim zorumuza gitmez mi onlar uzaksa siz eşinizle kendi ailenizle bir olun anneniz de bu tarafı görse onlar uzak ben çocuğumun yanındayım mutluca yaşayalım ben anneme hep böyle diyorum biz huzurumuzu bozmayalım isterse kimsemiz olmasın eşimin de ailesidir sonuçta görüşünce saygısızlık edemem ya da eşimi uzak tutamam iyi veya kötü:)

(65 puan) tarafından
En iyisini yapmisin canım
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bende evi ayırdıgımda eşime annemde böyle demişti ve eşim bana döndü dedi senin annen ye arkanda neden sana o gücü veriyor diye hiç taviz verme canım annen haklı Bi kere ve seninde eşin aynı şeyi düşünüyordur neden arkasında duruyor diye 
(65 puan) tarafından
Belki de
0 oy
(262 puan) tarafından
Annen haklı laf dedirtmek istemez kimse kızına hele bu devirde aynı evde yaşamaya başlamak çok zor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 287 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 242 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 281 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 426 göst.