0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Nereden başlasam bilemiyorum ama sabah sbaah çok sinirim bozuldu :( eşim görevde ben annemlerle kalıyorum. Kayınvalidemgil köydeler ben oraya alışkın olmadığım için orada hiç kalmadım arada gidip geliyorum sadece eşimin ve onların gönlü olsun diye yoksa asla gidilmeyi haketmeyen insanlar. Gittiğimde kayınvalidem hep aç mısın der yani kendiliğinden bişey hazırlamaz hiç veya bişey yerken hep fazla görür çaya şeker atarım yuh o kadar atılır mı der 26 haftalık hamileyim canım bişey istese diyemem rahat değilim orada ele bile denilmeyecek şeyleri der yediklerim gözüne batıyor gibi :( her neyse düğünden önce eltimle onlar çok iyiydi bana sürekli sen gelmiyosun bak o hep geliyor kadir olmasa bile derdi. Eşim yokken ben gitemzdim oraya çünkü nişanlıyız ve ne işim var benim nişanlım yokken orada onlar öyle isterdi hep gelip gideyim diye sürekli beni kötülerdi eltin çok iyi sen çok Soğuksun diye ama benim yapım bu kimseye asla beni sevsinler diye yalakalık yapmam o yaptığı için onu hep övduler beni kötü bildiler sonra evlendik biz eltimlerde bizden 1 ay sonra evlendi eltim kovdu evden kayinvalidemi istemiyorim herşeye karışıyor diye. Şükür ettiğini buldu. Her neyse eşim şimdi görevde olunca üzülmesin aramız bozuk olduğunu düşünmesin diye kayinvalideme anne kahvaltiya gidelim beraber dedim ve görüldü attı dediğime bin pişman etti umursamadı bile eltim fotoğraf paylaşmış bir yorumlwr yapıyor ona görün canım yavrularım yok şu yok bu cevap bile vermiyor eltim yorumlarına. Bende ***** gibi eşim üzülmesin diye kahvaltiya gidelim dedim. O kadar pişman oldum ki dediğime 2 gün oldu mesaj hala görülü şekilde duruyor resmen umursamadi bile beni çok moralim bozuldu :(((

6 Cevaplar

+1 oy
(3,457 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Keşke demeseydin ben kayinvalideme eşimin Hatırı için bile yüz vermem.
(262 puan) tarafından
Vermemem gerekiyormuş bı kere daha anladim malesef insanlığıma geliyor büyüklük bende kalsın sus eşin üzülmesin diyorum ama asla haketmiyor
-Reklam-
0 oy
(119,001 puan) tarafından
haah bak sıç.an yaranir bu iste kimseye iyilik yaramiyo
(262 puan) tarafından
Evet asla yaramıyor canım onlara onlar gibi davranmam gerekiyor o zaman kıymetli olacam
0 oy
tarafından
Hikayen bnimkine benziyor biraz aman boşver umirsmaa hamilesin 
(262 puan) tarafından
Hiç düşünmüyor canım çok bencil ve asla haketmiyir hiç bişeyi bidaha asla demem
tarafından
Bncede keyfine bak eşinin gönlü olcak diye bnde çok esimjn gönlünü yapmak için uğraştım ama olmuyor bnde köyü sevmiyorim ama eşim gorevden gelen kadar kaynanamlardayim
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Öylesi yaraniyor işte ayy kaynanan herşeyi hak eden tiplerden evden kovmus az bile yapmış 
(262 puan) tarafından
Ama hâlâ onun peşinde dolaşıyor canım  bidaha asla yapmam herkes yapınca iyi ben diyince mı kötü olacak
(14,005 puan) tarafından
Belasını arıyordur bırak naparsa yapsınlar ayy sinir oldum
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ekran al eşine at :)
(262 puan) tarafından
Zaten anasıyla ilgili bişey desin cevap vermeden ekran görüntüsü aticam.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 356 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 440 göst.