0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Eşimle sevgiliylen kardesim kuzenim vs gelmisti ben ogrenciydim esimde kalmaya gittik. Esim recidence da kaliyirdu boyle bi katta 8 daire var kalabalik bi yer. Gece bi cayirti koptu korktuk kalktik su borusu patlamis bizim kapinin ordaki neyse suyu hallettiler falan baya bi uzun surdu. Uyuduk sabah baktim kapi caldi. Eşimin sesi geliyor biriyle konusuyor su borusu meselesi sandim sonra baktim kız sesi. Kardesim dedi koş. Eşim kapiyi tam acmamis boyle minicik açmış kiz birseyler diyor. Attim geri eşimi nedim buyrun. Ay kafami bi indirdim kızın ustunde tek atlet vardi da altinda tek külodu. Şok şok şok. Diyorki gece arkadasimda kaldim hangi evde oldugunu bilmiyorum sabah uyandigimda merdivendeydim evi bulamiyorum. Yalan atiyor yani. Asagida guvenlik var dersinki ben falancanin evini ariyorum. Hic bilmedigin bi kapiyi mi calarsin. Ha diyelimki çaldin. Bizim kapida erkek ayakkabisi var sadece komşuda kadin terligi var. Onu calarsin demi. Bu kız eskort ve boyle yerlerde gezip müşteri avliyor. Kiza gittim eşofmanimi verdim. Dedimki giy bunu in guvenlige kapıyı kapattim hemen guvenligi aradim gitmemis guvenlige guvenlik bunu buldu neyse.  eşimi yani o zamanki sevgilimi bi guzel dövdüm(ŞAKADAN TABİ KI . Neyse testi kirilmadan ben önlemimi aldim. Garibim kafasini bile uzatmamis bir karış açmış kapıyı uyku sersemi. Hayatimda yaşadığım en ilginc olaylardan biriydi. Sizin kapiniza da boyle gelirlerse hemen acıyıp inanmayin. Bi arkadasta benzer birsey yaşamış ordan aklima geldi paylaşmak istedim

6 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Senin o Evde kalmanda doğru değil ki o zamanlar :D

tarafından
Senin gibi guzel anneler değiştiricek dünyayı:) Benim eşim cok sevgi doludur boyle sonra baktim babasida annesine oyle davraniyor demekki aileden geliyor hersey. Kayinpederim hâlâ eşi için nişanlımın yanına gidiyorum der eve giderken. Bir yere gitsek el ele yürürler. :)
tarafından
Ya maşallah kayınpederine çok duygulandım ve saygı duydum :) benim eşimde öyle çok şükür canım hem bana hem oğlumuza gösterir hep sevgisini oğlumda şuan sevgi dolu bi bebek umarım değişmez değişmeyiz :) hep beraber değiştirmez gzelleştircez sayımız azalmasın artsın inşallah :)
tarafından
Aminnnnn. Sevgi bulaşıcıdır buna inaniyorum. Allah mutlulugunuzu daim etsin imsallahh.:)
tarafından
Kesinlikle öyle. Amin canım sizin de :)
tarafından
Amin kuzum:)
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sidetti ne güzel anlatmissin siz gibiler olduktan sonra ülke de daha çok cinayet işlenir şiddet ne insana ne h.a.yvana yakışır ve inanmadım!!
tarafından
Inanmaya bilirsin ama anlattiklarim vallahide dogru herkes abartmaya ne merakli koca adami heralde tekme tokat dovmedim sakalastim
tarafından
Dövdüm yazmicaksin oraya ozamn ;)
tarafından
Dur ekleme yapayim ayyyy beni cani ilan ettiniz ya
+1 oy
tarafından
Yani olablir Dünya hali de ben dövmene takıldım canım adamın suçu yok bişe yapmamış sevgilisinin zaten birine vurmak demek sende bna vurabilirsin demek bence aynısını eşin sna yapsa buralar toz duman olurdu yaptığın çok yanlış olmuş. Kapıya her gelene kapıyı açmamak lazım hele de öyle bina rezidans tarzı yerlerde bu konuda haklısın.
tarafından
Aman Allah yaşatmasın kulu da şaşmasın kuzum. Kanayan yaramız canım dayak mevzusu her gün 2 3 tane kadın cinayeti okuyoruz artık sıkıldık yeter diye diye yetmedi bitmedi ondan hassas herkes bu dayak mevzusunda düzelt o kısmı bence yazında
tarafından
Duzelttim. Şöyle soyliyim 8 senedir bir kere gozumun altini kizartti. Oda ayı gibi evde balon kapmaca oynarken oldu. Yani bizde olmaz canim cok sukur.
tarafından
Maşallah canım olmasın sevindim buna :)
tarafından
Sagol canim kimse oyle seyler yasamasin insallah :)
tarafından
Aminn inşallah canım ❤️
0 oy
tarafından
Hiç inandırıcı gelmedi bana nedense 
tarafından
Inanma ama vallahide dogru bu tarz yerlerde yasayan varsa basina gelmistir ben yalan soyleyecek degilim. Bu bi taktikmis sonradan anladim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sen de sevgilinin evinde kalmışsın iyi cesaret :-)
tarafından
Kendisi eşim olir ve o zaman 3 yildir birlikteydik ailelerle tanismistik. Yani 3 gunluk olay degil
(3,156 puan) tarafından
Bizde 5 sene sevgili olduk evlendik ama ben yine cesaret edemezdim tabii sana yönelik demiyorum tek herkesin kendi hayat anlayışı...
tarafından
Anliyorum canim.dogru diyorsun. Herkes farkli tabi ki
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Acaba benim kapıma gelende müşteri mi arıyordu 
tarafından
Olabilir iste atiyorum ecde esi olmayan vs faydalanmak isteyenleri avliyordur
(1,264 puan) tarafından
Allahım ya bide saf eşim telefonunu vermiş kız demiş dkm yok arkadaşımı arıyacam ama yaşı kücüktü ya 17 yaşında
tarafından
Bu kozda oyleydi ayni ya ayni. Benimki külotluydu bide allahim ya gozumden gitmiyor. Çok izuldum sonradan onu bu hale dusuren hayata
(1,264 puan) tarafından
Öyle valla ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 380 göst.
0 oy
19 cevap 1,035 göst.
26 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde nehir2020 (796 puan) tarafından soruldu
+1 oy