+1 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar hiç böyle güzel bir duygu tatmadım galiba çok ayrı bir tadı var anneliğin yeri geliyo kiziyoruz ama ciğer dayanmiyor kizsam hemen agliyasim geliyor biraz duygu yoğunluğu yaşıyorum galiba:D yaptıkları her ilke çocuk gibi seviniyoruz ilk adım ilk ek gıda ilk kelime bugünde ayakkabısını giymeyi ogrenmis ama her çocuk gibi olağan ters giymiş o kadar çok sevindim ki gebeliktenmidir nedir bugün çok duygusalim kızlar ya gelin ağlaşalim♥️♥️♥️

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım canlarını sag etsın yavrularımızın ınsallah :) dıleyen ısteyen herkeze nasıp etsın rabbım canım. Cok sukur bıze bu gunlerı yasatan rabbıme. ♥️ 
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah ♥️ Rabbim hiç bir Anneyi yavrusuz hiç bir yavruyu annesiz koymasın iyiki varlar ♥️
tarafından
Amınnn canım ınsallah ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Gel omzuma benimki de elektirik supurgesinin anasını ağlatıyor kafam şişti :ermm:

(3,099 puan) tarafından
Benimki daha beceremiyor sadece kablosunu çekiyor şimdilik bakalım onuda öğrenince nolucak:D
0 oy
tarafından
Evet çok güzel bir duygu :(  kızim suan uyumuş  yanında bekliyorum  
tarafından
Evet :( oğlum anahtar fırlat ti göz  altı kan toplamış ondan bekliyorum cnm uykuda ağlıyor ya
(3,099 puan) tarafından
Hastaneye götürün bı canım çok ağlıyorsa ya çok geçmiş olsun
tarafından
Araba yi sattik kimse de yok :(
(3,099 puan) tarafından
Taksi falan cagiramazmisiniz canım ya belki doktor bı krem falan verirde iyi gelir enazindan
tarafından
Sabah  olsun  bakalım bi care bulurum inşallah. . Eşim de evde değil
0 oy
(964 puan) tarafından
Kizzz ağlatma bizi bende cok duygusalim her gun onu izliyorum oynuyorum yedirip emziriyorum uyutuyorum ya hele uyuduktan sonta izlemesi cok guzel her an yan yana olmadan once hayat bombosmus bunu anladim simdk ise dunyalari degismem ❤
(3,099 puan) tarafından
Belki kendi günlük yasantimiz kısıtlanıyor belki soğuk yemek yiyip soğuk çay iciyoruz ama değiyor ya
0 oy
tarafından

Evet anne olmanin her ani guzel. Ilk gebe olduģun òyrendiyinde ki o duygu, ilk kalp sesini duymak bambaşqa bi duyqu ilk kucagina aldigin o an sana bakişlari, parmagini tutmasi, ilk tebessumu vs... onlarla kecen her an guzel<3 Rabbim butun anne olmak isdeyenlere o sevinci hisleri yaşatsin <3

(3,099 puan) tarafından
Amin canım inşallah ♥️ Şuan bile yeterince anlatamiyoruz o duyguyu anlatılmaz yaşanır diyorlar ya aynı o sekilde
0 oy
tarafından
Evet annelik çok ayrı çok yüce bir duyguymuş anne olmadan önce keşke erkek olsaydım derdim ama anne olduktan sonra şükrettim bu duyguyu tadabildigim için ❤️
(3,099 puan) tarafından
Rabbimin en güzel nimeti bu duygu isteyen herkese nasip etsin Allah inşallah ♥️
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Hoc sorma canım bende 7 yıl aradan sonra 3 kez anne oldum bal doğurmuşum resmen rabbim cumlemizinkini bağışlasın amin 
(3,099 puan) tarafından
Allah bağışlasın canımm♥️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 96 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Neslihannayaz (7 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 404 göst.
+3 oy
44 cevap 950 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy